Велосипеди

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от Моджо » 05 Юни 2020, 19:04

Утре мисля да взема едно такова за каката
Изображение
И за мен и жената едно такова.
Изображение

Като ги гледаме на картинки. На място може и други да харесаме.
Хм,хм...

Е30 Fanatic
Аватар
Мнения: 3946
Регистриран на: 8.12.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Ford Ranger 2019
Мечтае да кара: corvette c7 zr1

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от N.Mihaylovski » 05 Юни 2020, 19:22

Моджо написа:Утре мисля да взема едно такова за каката
Изображение
И за мен и жената едно такова.
Изображение

Като ги гледаме на картинки. На място може и други да харесаме.

За тебе и жената ако няма да карате едно колело 2 мата :lol: вземи си
https://sportensklad.bg/velosiped-sprin ... bk18si1112
малко повече пари е, но е в пъти по колело и можеш да си го караш и по успоредната пътека на витоша.
Пол Роше: „Мощността най-вероятно бе около 1400 к.с., но ние не знаехме точното число, защото динамометърът не можеше да измери повече от 1280 кс”. - BMW 87г. //М3

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от Моджо » 05 Юни 2020, 19:25

Едно колело ще караме и то по асфалт. Засега. Ако земе ми дойде музата ще го имам предвид, макар че силно ме съмнява да ми дойде :))) Едно време балканчето го карах и зиме и лете ама ... Ще видим ;)
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от Моджо » 06 Юни 2020, 19:28

По закона на Мърфи, такива нямаше. Взехме други. Оръмбих си трите букви за около 2 км и спрях. Хем съм си зел мекичка подложка. Дръжки. Има ли изобщо седалки като едно време? С пружини, дебел дунапрен, регулируема по наклон. Кормилото може ли да се повдига че не знам?
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 609
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от don_gori » 06 Юни 2020, 19:50

Докато не ти претръпне трътката каквито и седалки да пробваш няма мърдане. След 2рата седмица по интензивно каране свикваш, после ако направиш 2-3 седмици пауза пак отначало :)
От 2 седмици търкалям ей тея стойки, супер удобна работа до сега как съм се мъчил с онези дето са за задния капак с ластиците :kuku:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от Моджо » 06 Юни 2020, 19:54

Да си търся балканче значи ;)
Хм,хм...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от slatanic » 06 Юни 2020, 20:53

Я някой да даде акъл къде да търся колело за детето.
Така за 8 годишна мома.Да е леко и да може да му слжим помощни,че поради разни прични още не може да кара без тях.
А и да не златно че на старото я има 5км карани я не за две години и вече и е мноого малко.
И сега не съм сигурен, че ще почне да кара ама съм длъжен да пробвам. ;)

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от BMW_POWER » 06 Юни 2020, 21:08

slatanic написа:Я някой да даде акъл къде да търся колело за детето.
Така за 8 годишна мома.Да е леко и да може да му слжим помощни,че поради разни прични още не може да кара без тях.
А и да не златно че на старото я има 5км карани я не за две години и вече и е мноого малко.
И сега не съм сигурен, че ще почне да кара ама съм длъжен да пробвам. ;)


Колега, момата наистина ли е на 8 и не може да кара :shock: Ако е така, ето как научих и двамата ми юнака. Тичането по асфалт е единия начин, ето го моя. Отиваш на някоя поляна. Ако има и малко хълмче, идва супер. Слагаш каска, наколенки и налакътници. Инструктаж като на фронта.

Накъдето се наклониш, натам завиваш!

И я засилваш по нанадолнището. За по-малко от час е готова. Така научихме една мома на 4 тук. Ето го моя на 5г



Вика:

Мами, пази сеееее

и после докъдето стигне. Щом започна да се крепи по-уверено, отидохме на асфалта.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от BMW_POWER » 06 Юни 2020, 22:01

И сега обещаното на Колегата Михайловски. МТБ-кът е само с нови гуми, вдигнато кормило и свалена седалка. Ето изходното положение:

Изображение

Ето какво стана, когато ръждивите калници от по-горе са пръснати с една боя и монтирани на колелото.

Изображение

Няма лъжа, няма измама. Джам прайш, огледало става ;)

Изображение

И гланц има :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Изображение

Сложих и багажник. Имам и червена касетка (специално за Колегата Илков), ама жената не щя :mhihi: Но някъде в бъдеще може да сложи "дисаги" на него.

Изображение

И понеже опонентие пак ще скочат с думите

"А КОШНИЧКА?"

Сложих и такава.

Изображение

Изображение

От TREK ще си прережат вените, ако видят какво съм направил с МТБ-а им :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Какво ще кажете, има ли вид? Единственото ново в колелото са гумите. Всичко друго е от боклука. Дори самото колело :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от kiko » 06 Юни 2020, 22:36

ебаси франкенщайна :mhihi: сложи му едни ресни на дръжките и всичко ще е ток :mhihi:
Моджо-има дебели седалки с гел,с гел и пружини а има и с амо с пружини,която ти пасне
а колегата с маздата,с това столче отгоре с колко двойно ти се вдигна разхода :mhihi: ?Махни го ако не искаш да си откъртиш багажника

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от BMW_POWER » 06 Юни 2020, 22:57

kiko написа:ебаси франкенщайна :mhihi: сложи му едни ресни на дръжките и всичко ще е ток :mhihi:


Питах жената, категорично отказа :mhihi: :mhihi: :mhihi: Кошничката и е, да си слага чантата, когато ходи с него на работа. Иначе се маха. Даже мисля да вържа едно пластмасово цвете на нея :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 609
Регистриран на: 9.03.2010
Пол: Мъж
Кара: BMW ///E36

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от don_gori » 06 Юни 2020, 23:23

kiko написа:а колегата с маздата,с това столче отгоре с колко двойно ти се вдигна разхода :mhihi: ?Махни го ако не искаш да си откъртиш багажника

Без столчето с около литър и половина :mhihi: Снимката е от тестовата разходка из града да видя кое как, иначе като пътувам извън града столчето го махам :yes:
Чудя се дали по средата не мога да сложа още една стойка обърната наопаки, за да се разминат колелата .. някой пробвал ли е ?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1599
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от Jordana » 07 Юни 2020, 7:29

На тоя TREK спокойно може да се изчегърта лепенката и да се сложи нова FRIK :mhihi: Иначе калниците са добро попадение , поне гърба на велосипедиста няма да е мокър или кален след всяко спускане по хълма :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1764
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от BMW_POWER » 07 Юни 2020, 15:18

Jordana написа:На тоя TREK спокойно може да се изчегърта лепенката и да се сложи нова FRIK :mhihi: Иначе калниците са добро попадение , поне гърба на велосипедиста няма да е мокър или кален след всяко спускане по хълма :mhihi:


Tука хълмове няма. Кара 99% по велоалея.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 652
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Покупка на велосипед...

Мнение от ivanski_2 » 08 Юни 2020, 22:23

Колеги помагайте, купих си аз греди за комбито, днес си взех и 2 поставки за велосипедите, тръгвам да ги монтирам и разбирам ,че гредите са със секретен болт , звъня на колегата от когото ги купих, бил ги изгубил :bang: и така.... въпроса е от къде мога да си намеря такъв секрет? Уж е оригинална точно за е46 та в realoem не успях да намеря даже гредите ? :dunno:
104032925_592448558371482_6439590298920694867_n.jpg


103912978_301630717663698_6691485393913169637_n.jpg

103908914_596934067606107_1681517585123856471_n.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: empar

Последни теми
Facebook