Лошите колеги...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Гост
Аватар

Re: ..

Мнение от Гост » 01 Авг 2008, 12:37

bavareca_86 написа:идеята е там 4е софианци се нари4ат и тез от околните села,аз не сам също от софия и не се мисля за такъв,от бургас сам си,и преди време кат карах с бургаската регистрация и само имаше ей селянин каде караш и тем подобни,деееба и гражданите :twisted: ,сега едната ми кола пак не е сас софийски номера и пак същото от рода на састезател :mhihi: ,селяни що спиш и така нататък,евала на гражданите ;) живи и здрави


Ама ти гларус ли си бил бре... :mhihi: Колежките да му мислят... :mhihi: ;)

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 1494
Регистриран на: 25.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е70

Мнение от someone » 01 Авг 2008, 12:48

Абе готина си е темата, ама проблемът е, че цифрички не помня...докато си запомня домашния телефон, номера на колата и на личната карта бая зор видях :) Пък тия насрещно идващите съм зает да им се махам от пътя и много много не мога да им забележа номерчето...ма преди месец обръщах и гоних един да му намаам тиквата, обаче то таквоз нещо няма стигане, не мога да му насмогна на изпреварванията...кара си като в Англия и не му дреме от тия дето са се объркали да карат срещу него...погоних го петдесетина километра и се отказах - стопих разликата до две коли помежду ни, обаче тоя така се изпъна пред един ТИР, че чак на мен ми изтръпнаха ръцете...и пак си обърнах да си карам в моята посока... Та някой ако види сребрист Мерц 220CDI W203 със софийска регистрация и ярко червена лепенка със среден пръст на задното стъкло, да знае, че именно него имам предвид.

Музикално деформиран
Аватар
Мнения: 2722
Регистриран на: 17.11.2005
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: 330ci

Мнение от Icco » 01 Авг 2008, 14:51

Абе всичко си е до селския манталитет на живеещите в големите градове селяни по душа , доста от тях са изтиснки войни не искащи да признаят че в град с огромен трафик не могат да се справят и правят ПТП-а едно след друго а други от селски ефелък пак стигат крайната точка прелакено бързо.
Четох на скоро статистика няк'ва на КАТ Варна че ПТП-тата в региона са причинени на 80% от хора които не са от Варна така навярно и е в София , а на нас ни остава само да се надяваме че няма да имаме среща от трети вид с такъв индивид ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: Нови хан София
Пол: Мъж
Кара: Е34 525ТДС
Мечтае да кара: Е 38 Дизел
Детайли за колата: Снегорин
http://prntscr.com/c056ee

Мнение от \MITETO\ DSB » 01 Авг 2008, 17:38

someone написа:Абе готина си е темата, ама проблемът е, че цифрички не помня...докато си запомня домашния телефон, номера на колата и на личната карта бая зор видях :) Пък тия насрещно идващите съм зает да им се махам от пътя и много много не мога да им забележа номерчето...ма преди месец обръщах и гоних един да му намаам тиквата, обаче то таквоз нещо няма стигане, не мога да му насмогна на изпреварванията...кара си като в Англия и не му дреме от тия дето са се объркали да карат срещу него...погоних го петдесетина километра и се отказах - стопих разликата до две коли помежду ни, обаче тоя така се изпъна пред един ТИР, че чак на мен ми изтръпнаха ръцете...и пак си обърнах да си карам в моята посока... Та някой ако види сребрист Мерц 220CDI W203 със софийска регистрация и ярко червена лепенка със среден пръст на задното стъкло, да знае, че именно него имам предвид.
Аз съм го виждъл този мерц в Млатост ако го видя пак да го прегазя ли :mhihi: :mhihi: :mhihi:

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 1494
Регистриран на: 25.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е70

Мнение от someone » 01 Авг 2008, 18:22

\MITETO\ DSB написа:Аз съм го виждъл този мерц в Млатост ако го видя пак да го прегазя ли :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Ми май err0r се беше пробвал да убие един голф с е36-цата и донякъде успя...ма и неговата кола пострада доста...така че, ако случайно си с МТУБ в този момент, действай ;)

Каобой
Аватар
Мнения: 977
Регистриран на: 5.01.2007
Пол: Мъж
Кара: 318

Мнение от МРЪСНИЯТ_ХАРИ » 01 Авг 2008, 19:40

Аз да си призная не съм попадал на лоши колеги :winky:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2048
Регистриран на: 30.01.2006
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: E36S50B30,Mini Cooper S
Мечтае да кара: S50B30 turbo
Детайли за колата: модифицирани

Мнение от VT5602AK » 01 Авг 2008, 19:42

МРЪСНИЯТ_ХАРИ написа:Аз да си призная не съм попадал на лоши колеги :winky:
имал си късмет ама за вси4ко си има първи път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2173
Регистриран на: 29.11.2002
Местоположение: София
Кара: F15 X5; F10 M5 Stage 2

Мнение от b2 » 02 Авг 2008, 11:10

Аз си признавам - лош колега съм :D
Dark Side of the Force is а pathway to many abilities some considered to be unnatural.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Мнение от EBEEMVACIA » 02 Авг 2008, 12:45

Icco® написа:Абе всичко си е до селския манталитет на живеещите в големите градове селяни по душа , доста от тях са изтиснки войни не искащи да признаят че в град с огромен трафик не могат да се справят и правят ПТП-а едно след друго а други от селски ефелък пак стигат крайната точка прелакено бързо.
Четох на скоро статистика няк'ва на КАТ Варна че ПТП-тата в региона са причинени на 80% от хора които не са от Варна така навярно и е в София , а на нас ни остава само да се надяваме че няма да имаме среща от трети вид с такъв индивид ;)
гаранция е мангал тоя :evil: :evil: :idea: :arrow:
̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 524
Регистриран на: 27.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каручки

Мнение от horhef » 02 Авг 2008, 15:15

someone написа:Абе готина си е темата, ама проблемът е, че цифрички не помня...докато си запомня домашния телефон, номера на колата и на личната карта бая зор видях :) Пък тия насрещно идващите съм зает да им се махам от пътя и много много не мога да им забележа номерчето...ма преди месец обръщах и гоних един да му намаам тиквата, обаче то таквоз нещо няма стигане, не мога да му насмогна на изпреварванията...кара си като в Англия и не му дреме от тия дето са се объркали да карат срещу него...погоних го петдесетина километра и се отказах - стопих разликата до две коли помежду ни, обаче тоя така се изпъна пред един ТИР, че чак на мен ми изтръпнаха ръцете...и пак си обърнах да си карам в моята посока... Та някой ако види сребрист Мерц 220CDI W203 със софийска регистрация и ярко червена лепенка със среден пръст на задното стъкло, да знае, че именно него имам предвид.

Хахаха ама и ти не си лош 50км да го гониш. Остави го той като се е забързал за оня свят ти що го гониш. А иначе има много такива колеги ама нямам време да им гледам номера, а се опитвам да ги избегна камикадзетата :mhihi:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 02 Авг 2008, 15:58

b2 написа:Аз си признавам - лош колега съм :D

нема лошо...!!ако си се забързал да си ходиш-просто се прицели в некой стълб-нема смисъл да излизаш в насрещното...! ;) стълбовете вършат идеална работа!!!


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Мнение от Bogat-Beden » 02 Авг 2008, 16:31

Скромен съвет от мен към тези,които ще пътуват по пътя Варна -слънчев бряг или обратно,ако може го избягвайте или поне внимавайте...Кандидатите за статистика там са много :confused: :help: ...
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 1494
Регистриран на: 25.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е70

Мнение от someone » 03 Авг 2008, 1:24

Bogat-Beden написа:Скромен съвет от мен към тези,които ще пътуват по пътя Варна -слънчев бряг или обратно,ако може го избягвайте или поне внимавайте...Кандидатите за статистика там са много :confused: :help: ...


По този път и по Шипка, а и от северната страна на Хаинбоаз си търся камион да се лепна зад него...ползвам ги като щит, че ми писна от камикадзета...

EDIT: не знам що съм го постнал 2 пъти. Ако може някой мод да го изтрие, че сам не мога.
Последна промяна someone на 03 Авг 2008, 13:05, променена общо 1 път

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 1494
Регистриран на: 25.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е70

Мнение от someone » 03 Авг 2008, 1:25

Bogat-Beden написа:Скромен съвет от мен към тези,които ще пътуват по пътя Варна -слънчев бряг или обратно,ако може го избягвайте или поне внимавайте...Кандидатите за статистика там са много :confused: :help: ...


По този път и по Шипка, а и от северната страна на Хаинбоаз си търся камион да се лепна зад него...ползвам ги като щит, че ми писна от камикадзета...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1390
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: Кауфланд Варна
Пол: Мъж
Кара: Без книжка.
Мечтае да кара: Тунинг Голф 2-ка с PK номер.
Детайли за колата: Ускорител на елементарни частици.

Мнение от t060 » 03 Авг 2008, 8:50

Bogat-Beden написа:Скромен съвет от мен към тези,които ще пътуват по пътя Варна -слънчев бряг или обратно,ако може го избягвайте или поне внимавайте...Кандидатите за статистика там са много :confused: :help: ...


:( :( :( Ей на мене 1 път да ми се наложи да пътувам от там, те ще изпълзят всичките рецери. Ма не ми пука, нали нема да съм сам в колата, вземам помпата, отврям шибито, заставам прав на седалката до шофьора и който се приближи на по-малко от 5 метра получава малко на промоция.

П.С. Тръгвам в 4:00 Понеделник от Варна, да знаете да внимавате, да не лепна некой колега по погрешка. :mhihi:

RESPECT

by t060
Изображение
От тогава русото не е на мода.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook