материал за курсова работа

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

материал за курсова работа

Мнение от ati » 13 Дек 2002, 23:37

имам да пиша курсова работа по материалознание.темата е следната:нови материали в техниката.аз искам да пиша за карбоновите сплави,които се използват в F1,а напоследък и не само там.молбата ми е:знае ли някой някакъв адрес,откъдето мога да си намеря информация за този вид сплав:какъв й е състава,защо тя е по-добра от примерно стоманата,какви параметри има итн...абе общо за около 5-6 страници.опитах се да намеря нещо,но засега нямах особен успех.материала може да е и на немски,на английски ще ми е малко трудно да разбера термините от химията(то на български ми е достатъчно трудно :D ) та затова той не е за предпочитане.
предварително благодаря :D :D :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2002
Местоположение: София

Re: материал за курсова работа

Мнение от Ivan » 15 Дек 2002, 16:00

adresi niamam za sujalenie
no v oblastta na himiqta angliiskiqt mi e mnogo silen i s radost ste ti pomogna pri prevod naprimer ako imash nujda
"Око за око, и скоро целият свят ще бъде сляп." - Махатма Ганди

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Re: материал за курсова работа

Мнение от ati » 15 Дек 2002, 22:47

Ivan написа:adresi niamam za sujalenie
no v oblastta na himiqta angliiskiqt mi e mnogo silen i s radost ste ti pomogna pri prevod naprimer ako imash nujda

аз намерих някакъв материал на немски,който мисля че ще ми свърши работа,още не съм го прегледал.
исках да ти благодаря за готовността да ми помогнеш,стана ми много приятно :D :D :D
ако все пак имам нужда ще свирна :D :D

Петко ///M големия
Аватар
Мнения: 2369
Регистриран на: 1.12.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E46 330xd / Mini Cooper S

Мнение от BMW///M-ma6inata » 21 Яну 2003, 19:18

ati moga da popitam za takuv sait,a ako na nameria-u4iteliat mi po himia e mnogo otvoren na takiva raboti i moga da go podpitam za niakoia druga stranica :wink:

Акулчо Костенурков Нинджов
Аватар
Мнения: 4664
Регистриран на: 7.08.2002
Местоположение: The city of Angels;)

Мнение от ati » 22 Яну 2003, 14:17

BMW///M-ma6inata написа:ati moga da popitam za takuv sait,a ako na nameria-u4iteliat mi po himia e mnogo otvoren na takiva raboti i moga da go podpitam za niakoia druga stranica :wink:

ami za sega si swur6ih rabotata po tozi proekt,blagodarsko a predlojenieto,drug put kato ima ne6to 6te te pitam
10X :D :D

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: momo-1st

Последни теми
Facebook