Айде на ски-зима е....!?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Какво караме?

Ски
214
62%
Борд
132
38%
 
Общо гласове : 346
Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1800
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M3 E46
Мечтае да кара: M3 E46
Детайли за колата: BMW E46 M3 '03 - Carbon Black & Manual Gearbox

Мнение от Runnaway » 27 Окт 2008, 14:46

Иво написа:
Runnaway написа:клина е на ползване при мене и паркира в моя гардероб ;)


мъже в чоропогащи, срам :mhihi: :winky:


Клинът е за ценители, а не за позьори 8)
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 7 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

шПерко
Аватар
Мнения: 7623
Регистриран на: 25.04.2003
Местоположение: Банкя/София/Перник
Пол: Мъж
Кара: '90 BMW 316i
Мечтае да кара: Платноходка
Детайли за колата: Шпер 4.27 Точка! :)

Мнение от Иво » 27 Окт 2008, 14:58

Runnaway написа:
Иво написа:
Runnaway написа:клина е на ползване при мене и паркира в моя гардероб ;)


мъже в чоропогащи, срам :mhihi: :winky:


Клинът е за ценители, а не за позьори 8)


за ценители гейове, които те наблюдават изотзаде :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
Изображение

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1800
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M3 E46
Мечтае да кара: M3 E46
Детайли за колата: BMW E46 M3 '03 - Carbon Black & Manual Gearbox

Мнение от Runnaway » 27 Окт 2008, 15:01

Иво написа:
Runnaway написа:
Иво написа:
Runnaway написа:клина е на ползване при мене и паркира в моя гардероб ;)


мъже в чоропогащи, срам :mhihi: :winky:


Клинът е за ценители, а не за позьори 8)


за ценители гейове, които те наблюдават изотзаде :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Наблюдават те само на опашката за влека/лифта .. иначе ти дишат снежинките по отвесните наклони..
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 7 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 27 Окт 2008, 15:04

а бе ей тупани!гол по цвички с папионка ше ви скъсам на пистата!! камо ли пъ с клин! тва ми е гот-тва карам! :twisted:

колега цените са от 300лв с автомати до 1600....!!
много зависи . най-добре е да идеш и да питаш там! наистина хората са читави ,много разбират и ако им обясниш точно как караш и от кога ше ти предложат най-доброто за тебе! няма да те карат да си купиш нещо по-скъпо само за да го продадат! даже ако се фърлиш на нещо по-фешън ,но преценят ,че не е за тебе ще те възпра....! иди там! има модели и от миналата година,които са си читави отсукъде не е измислено вските кой знае кво през тази година! ако те притесняват парите и тва не ти е хобито на живота и спорта на живота може да си земеш нещо от миналия сезон ,което си е чисто ново и е евтино.....

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1800
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M3 E46
Мечтае да кара: M3 E46
Детайли за колата: BMW E46 M3 '03 - Carbon Black & Manual Gearbox

Мнение от Runnaway » 27 Окт 2008, 16:41

SKISA написа:а бе ей тупани!гол по цвички с папионка ше ви скъсам на пистата!! камо ли пъ с клин! тва ми е гот-тва карам! :twisted:

колега цените са от 300лв с автомати до 1600....!!
много зависи . най-добре е да идеш и да питаш там! наистина хората са читави ,много разбират и ако им обясниш точно как караш и от кога ше ти предложат най-доброто за тебе! няма да те карат да си купиш нещо по-скъпо само за да го продадат! даже ако се фърлиш на нещо по-фешън ,но преценят ,че не е за тебе ще те възпра....! иди там! има модели и от миналата година,които са си читави отсукъде не е измислено вските кой знае кво през тази година! ако те притесняват парите и тва не ти е хобито на живота и спорта на живота може да си земеш нещо от миналия сезон ,което си е чисто ново и е евтино.....


Мерси. Аз тъкмо обяснявах на админа, че е готино да се кара с клин, макар и да изглеждаш странно с прилепналия клин по дупето и краката :mhihi:
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 7 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 740
Регистриран на: 3.04.2007
Пол: Мъж

Мнение от Valentin_Peev » 27 Окт 2008, 19:02

И аз не мога да карам само по клин. Като карах със състезателен гащеризон си слагах задължително от тия късите панталонки отгоре, а сега само с грейка. Като малък карах с такива клинчета :mhihi:
Колкото до натовърванята в колената, аз да чукна на дърво, съм един от малкото алпийци, който не е претърпял операция на колената! Един път реших да се уча на сноуборд с мойте, твърдите обувки, на твърд състезателен борд, с е*ати градуса на автоматите, пак твърди, и имах чувството че още малко и треа да хода да си търся капачките на колената в гората :mhihi:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 27 Окт 2008, 20:31

Valentin_Peev написа:И аз не мога да карам само по клин. Като карах със състезателен гащеризон си слагах задължително от тия късите панталонки отгоре, а сега само с грейка. Като малък карах с такива клинчета :mhihi:
Колкото до натовърванята в колената, аз да чукна на дърво, съм един от малкото алпийци, който не е претърпял операция на колената! Един път реших да се уча на сноуборд с мойте, твърдите обувки, на твърд състезателен борд, с е*ати градуса на автоматите, пак твърди, и имах чувството че още малко и треа да хода да си търся капачките на колената в гората :mhihi:

не си единствения без операция....ма да чукна на дърво де ,че да не викна дявола. просто краката се праат с тренировки-тва е!!
и аз карах с нещо като бермуди ,ма ги сдрах и са немам! и такъв размер не са чували ебати китайците!!! намера ли си клин ще си взема!просто навик. грейката ми се пречка и не мога да и свикна,а старите елесе в сравия беха върха. само дето беха бели с едни зелени ивици. като пингвини бехме. вместо борд ако толко реша да се праа на бордист ше си зема две лопати с талия 100 и ше си плувам из пудрата.....ма засега не ме влече. в крайна сметка на банско и без тва ше се позира здраво ше минеме и без борд....!!
ще поствам в темата кога ходя и който няма превоз -имам почти винаги две или три свободни места....!! пеев дай некой пропуск за боровец примерно да си купя...!?!?
;)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 740
Регистриран на: 3.04.2007
Пол: Мъж

Мнение от Valentin_Peev » 27 Окт 2008, 20:39

На Боровец не става! И на нас не ни дават карти за повече от една седмица :confused:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 27 Окт 2008, 21:04

баси нема далавера! стана скъпо да се карат ски. кога беха тия времена за 2лв на спас да въртиш цел ден....!! хеле па преди тва с номерата на гърба състезателните...те ни беха пропуските!
ше зема да си ушия един номер ,ма с имблемата на бмв -не на ауди като в СвКупа и ше пробам да вида дали па нема да мина....

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 12.07.2007
Местоположение: София

Мнение от besnata » 28 Окт 2008, 13:28

SKISA написа:ти като те гледам как питаш-чуда се от кога караш....!!
да питаш кой кара карвинг е се едно да питаш:Я са да се преброиме у форума колко сме с москвичи с лепенка бмв....!!! нема кой вече да не кара карвинг ,колега....


:mhihi: :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 740
Регистриран на: 3.04.2007
Пол: Мъж

Мнение от Valentin_Peev » 28 Окт 2008, 17:33

besnata написа:
SKISA написа:ти като те гледам как питаш-чуда се от кога караш....!!
да питаш кой кара карвинг е се едно да питаш:Я са да се преброиме у форума колко сме с москвичи с лепенка бмв....!!! нема кой вече да не кара карвинг ,колега....


:mhihi: :mhihi: :mhihi:

Що бе, аз от време на време карам с едни 2.17, дет нямат грам карвинг :mhihi: ма те не треа и много да завиват :mhihi:

Е46нтусиаст
Е46нтусиаст
Аватар
Мнения: 1800
Регистриран на: 2.10.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M3 E46
Мечтае да кара: M3 E46
Детайли за колата: BMW E46 M3 '03 - Carbon Black & Manual Gearbox

Мнение от Runnaway » 28 Окт 2008, 17:51

Valentin_Peev написа:
besnata написа:
SKISA написа:ти като те гледам как питаш-чуда се от кога караш....!!
да питаш кой кара карвинг е се едно да питаш:Я са да се преброиме у форума колко сме с москвичи с лепенка бмв....!!! нема кой вече да не кара карвинг ,колега....


:mhihi: :mhihi: :mhihi:

Що бе, аз от време на време карам с едни 2.17, дет нямат грам карвинг :mhihi: ма те не треа и много да завиват :mhihi:


На 22 години съм .. карам от 4-5 годишен .. не твърдя, че карам много добре, но карам отдавна .. Миналата година за първи път се качих на карвинг ски и установих, че просто няма нищо общо с "нормалните" ски .. Сякаш си сменил Ладата с БМВ .. сякаш си сменил Балканчето с планински бегач ..

Но пък при всички тези "първи" неща научаването води до по-лесно и по-добро управление на "новите" :twisted: И аз така ..
"Съборът" >>> ЦЪК!
"Поредният работен ден" - до Част 7 >>> ЦЪК!
"Разходката" >>> ЦЪК!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 740
Регистриран на: 3.04.2007
Пол: Мъж

Мнение от Valentin_Peev » 28 Окт 2008, 18:03

Runnaway написа:
Valentin_Peev написа:
besnata написа:
SKISA написа:ти като те гледам как питаш-чуда се от кога караш....!!
да питаш кой кара карвинг е се едно да питаш:Я са да се преброиме у форума колко сме с москвичи с лепенка бмв....!!! нема кой вече да не кара карвинг ,колега....


:mhihi: :mhihi: :mhihi:

Що бе, аз от време на време карам с едни 2.17, дет нямат грам карвинг :mhihi: ма те не треа и много да завиват :mhihi:


На 22 години съм .. карам от 4-5 годишен .. не твърдя, че карам много добре, но карам отдавна .. Миналата година за първи път се качих на карвинг ски и установих, че просто няма нищо общо с "нормалните" ски .. Сякаш си сменил Ладата с БМВ .. сякаш си сменил Балканчето с планински бегач ..

Но пък при всички тези "първи" неща научаването води до по-лесно и по-добро управление на "новите" :twisted: И аз така ..

Само дето аз говора за спускателни ски, а при тех никога не е имало карвинг :mhihi: и няма и да има ;)

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 28 Окт 2008, 18:58

Нямах време от близо седмица много да съм из форума и сега дочетох темата дотук ...

С тия ски на Атомик дето Иво спомена с гумата посредата вече се убеждавам ,че както всичко така и ските май отиват на кино :evil:
К'ви са тия глупости бе :?: :ranting: Каква е тази ска дето ще се огъва по напречната ос и ще е по-ефективна от твърдата такава :shock: Аз не че съм големия карач/завивач/капацитет ,но за 18 сезона и най-различни ски = на някакъв опит това го зачерквам категорично :!: Хайде аз съм точно 65 кг ама Иво Скиса както е поне 40 кг над мен при едно закантване просто незнам какво усилие ще може да сложи на канта реално а и какво ще задържи лявата и дясната половина на подобието на ска :mhihi: Честно казано
тази фирма никога не ми се е нравила :confused:

Тази зима както миналата ще е хубаво да си направим по някое нощно на "лалето" , миналата година се посъбрахме една групичка оттук та се повеселихме на пистата 8)


Георги Пенчев
Изображение

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4700
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Мнение от Bavarcho » 28 Окт 2008, 19:27

Penchev написа:Тази зима както миналата ще е хубаво да си направим по някое нощно на "лалето" , миналата година се посъбрахме една групичка оттук та се повеселихме на пистата 8)


Георги Пенчев


Те тва вече е дума!
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook