Неплатена сметка към Глобул...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 305
Регистриран на: 23.01.2006
Местоположение: Русе
Пол: Жена

Re: Неплатена сметка към Глобул...

Мнение от k_remi » 13 Ное 2009, 15:13

WilliamsF1Team написа:Имам една фактура неплатена от много време, на една карта, която не ползвах аз. Какво ще стане ако не я платя???

Ще мине време и ще я платиш в пъти повече :mhihi: + разноски по делото :!:

Мафиозо!
Аватар
Мнения: 2232
Регистриран на: 1.04.2003

Re: Неплатена сметка към Глобул...

Мнение от rado_rf » 13 Ное 2009, 18:43

Как не ви мързя да ровите една година назад :mhihi:
"Няма нищо по-хубаво от това да се изсереш на метеното и няма нищо по-лошо от това да метеш изсраното" - древна мъдрост

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Re: Неплатена сметка към Глобул...

Мнение от Vasko » 14 Ное 2009, 0:36

Аз не мога да Ви разбера-като вземете така да спорите за някакви си 100-200 лв. И каква е тази идея за ваучерите - не разбирам, като с тях не можеш да се отпуснеш и да говориш колкото ти душа иска. Значи Вие не сте склонни да дадете 100 или 200 лв.,който сте изговорили ,а сте склонни в близките няколко месеца да дадете същите суми под формата на ваучери? Ами мислете малко де... И като вземете да ги мислите едни същата работа като със зимните гуми -дали да слагаме или да караме с летните, защото никъде не било писано в закона зимни. Абе не знам ,защо само в България е така - само тук със закони ,със заплахи, с проверки стават нещата . Явно наистина трябва да станем полицейска държава за да се научи българина на ред и да спазва привилата. И проблема на всички ни е,че все гледаме да минем метър и затова сме на такова положение.Ако всеки си гледаше работата и си е вършеше съвестно и се спазваха законите, не се разграбваше хазната и нямаше препиране на пари, едва ли щяхме в момента да сме на дъното ...
Яжте, пийте и си носете новите дрехи и си карайте количките ,че животът е крaтък ..

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3380
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re:

Мнение от kdl » 14 Ное 2009, 1:25

Bogat-Beden написа:сигурен ли си ,че вече го има и действа тоя кредитен регистър? :roll:
Oooo ДА ;) Даже можеш да си убеден, че за 35лв. забавено плащане към кредитна карта преди няколко години, отказват кредит за магистратура (около 20х.лв.) на човек с брутен доход доста над 3000лв за последните няколко години ;) Че после ми го потвърдиха и няколко колежки, които са в банковата сфера. ;)
А вие продължавайте с кокошкарските номерца да не плащате сметки за мобилен телефон и се радвайте на живота ;)


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Re:

Мнение от Bogat-Beden » 14 Ное 2009, 1:53

liloff написа:
Bogat-Beden написа:сигурен ли си ,че вече го има и действа тоя кредитен регистър? :roll:
Oooo ДА ;) Даже можеш да си убеден, че за 35лв. забавено плащане към кредитна карта преди няколко години, отказват кредит за магистратура (около 20х.лв.) на човек с брутен доход доста над 3000лв за последните няколко години ;) Че после ми го потвърдиха и няколко колежки, които са в банковата сфера. ;)
А вие продължавайте с кокошкарските номерца да не плащате сметки за мобилен телефон и се радвайте на живота ;)
Meрси за анималистичната категоризация ,колега :lol: ,явно си се възмутил от социално икономическата безотговорност на дадени форумни субекти и си подминал изречението,където аз написах,че съм си платил сметките и не разтреперан от страх от кредитния регистър,а просто за да мога да мина на абонамент отново.Аз лично не съм бил коректен към оператор,защото те самите не са били,с това са прочути... ;)
Както и да е ,за радването на живота,мерси ,опитваме се :lol: :bchug:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3380
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Неплатена сметка към Глобул...

Мнение от kdl » 14 Ное 2009, 2:15

Добре написано, но нямах предвид теб ;) Ти пък, що го приемаш лично? ;) Особено "анималистична"-та и "социално икономическата безотговорност на дадени форумни субекти" част са силно драматични :)


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Неплатена сметка към Глобул...

Мнение от Bogat-Beden » 14 Ное 2009, 8:45

Без виртуален драматизъм няма форумен героизъм :lol:
:bchug:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

8910 фен
Аватар
Мнения: 640
Регистриран на: 7.08.2006
Местоположение: Ески Зара
Пол: Мъж
Кара: 01`530i touring

Re: Неплатена сметка към Глобул...

Мнение от CONAN » 14 Ное 2009, 8:56

Бях абонат на Глобул преди има няма 8 години, по мои спомени нямам дължима сметка,ноооооооооо ...скоро в къщи се звъни и на вратата се показа едно Яко момче. Любезно ми обясни ,че е от СК" ГАРАНТ"(Глубул е натоварил съответната организация да им събере вземанията) и имам неплатена сметка към Глобул,продиктува ми номера на договара ми и ЕГН и ме помоли в 7 дн. срок да платя иначе идват със съдия изпълнител и ще направят вземане за сумата.След обаждания до съответната организация и глобул се оказа ,че това е вярно, предпочетох да си платя тази сума от 41 лева .След плащането звъниш в гаранта да те отметнат от списъка.Така ,че начини има много да си вземат парите.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 516
Регистриран на: 26.09.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Кара: ги да го гледат

Re: Неплатена сметка към Глобул...

Мнение от ME4KY » 14 Ное 2009, 12:14

CONAN написа:Бях абонат на Глобул преди има няма 8 години, по мои спомени нямам дължима сметка,ноооооооооо ...скоро в къщи се звъни и на вратата се показа едно Яко момче. Любезно ми обясни ,че е от СК" ГАРАНТ"(Глубул е натоварил съответната организация да им събере вземанията) и имам неплатена сметка към Глобул,продиктува ми номера на договара ми и ЕГН и ме помоли в 7 дн. срок да платя иначе идват със съдия изпълнител и ще направят вземане за сумата.След обаждания до съответната организация и глобул се оказа ,че това е вярно, предпочетох да си платя тази сума от 41 лева .След плащането звъниш в гаранта да те отметнат от списъка.Така ,че начини има много да си вземат парите.

е...ако има отворим с тръбичката и 2 кученца .......... :dunno: изненада :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Неплатена сметка към Глобул...

Мнение от saleen » 14 Ное 2009, 12:39

Mда, някои мутрагенчета бая са си повярвали и още получават полюции, сънувайки златните години на СИК и ВИС-2 :mhihi: :mhihi: :mhihi: Ама не се знае наистина на кого може да попаднат :wave:
Никой не мое ма връне на селу!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 29.08.2006
Местоположение: Горно Уйно
Пол: Мъж
Кара: сивушка на нафта

Re: Неплатена сметка към Глобул...

Мнение от Zapa » 14 Ное 2009, 18:48

Все си мисля, че дългове нямат право да се прехвърлят на трета страна, освен ако не е записано в договора между двете страни и всички са били съгласни с това.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 802
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Неплатена сметка към Глобул...

Мнение от driver69 » 14 Ное 2009, 19:55

Zapa написа:Все си мисля, че дългове нямат право да се прехвърлят на трета страна, освен ако не е записано в договора между двете страни и всички са били съгласни с това.

Че частните съдия-изпълнители за какво са?

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook