Дичо пребит?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 11.04.2008
Местоположение: София, мамо, София...
Кара: BMW

Мнение от Rebel » 02 Фев 2009, 14:14

SKISA написа:
gugichamp написа:Аз пък разбрах,че някакъв скейт тинейджър го напляскал,щото Дичо му се бил отворил и му бил дал глава,но това е непотвърдена информация :roll:

е ...дичо и глава!!! ти па нищо не каза! или скейтъра е бил 4ти клас ,или е имало батут!


:mhihi: :ahah: :clap:

тая тема цялата е за бисерите ! :))

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 13.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само черни класики!!!

Мнение от Pitbull_Germany » 02 Фев 2009, 15:30

SKISA написа:е ...дичо и глава!!! ти па нищо не каза! или скейтъра е бил 4ти клас ,или е имало батут!


:bowdown: Ти си за психодиспансер...заклевам се :mhihi:

Иначе бум_бум, ако ме питаш за пича кой е - казва се Петър Тодоров, но надали си го чувал. Навремето, докато още се състезавах, тренирахме заедно, а и сме приятели от квартала. Той затова отиде в Щатите, защото тук федерацията си има няколко нейни човека и колкото и да си добър, най-много на окръжно да те пратят. Не си мислете, че Кубрат ни е най-великия боксьор на всички времена...историята и бая по-добри познава ;)
--------------------------------------------------------
Fuck the Cola, fuck the pizza...all you need is 6 v redica!!!
--------------------------------------------------------
Хубава кола, която не върви, е като хубава жена, която не прави секс!!!
--------------------------------------------------------
http://www.metacafe.com/watch/181257/bmw_from_hell_2/

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 355
Регистриран на: 8.07.2003
Местоположение: София

Мнение от Mr.White » 02 Фев 2009, 15:54

Дичо е боксьор колкото аз съм нинджа,ходим в една зала... докарва го само на поглед.
А Кобрата е най добрия в момента,преди е имало доста по успяли боксьори.
Имаме даже и такъв печелил срещу Люис с КО

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Мнение от X-citer » 02 Фев 2009, 15:57

Доста глупости се изписаха и тук. Заключвам темата за сега, а автора ако има желание да я допълниме с някаква конкретна и потвърдена информация нека драсне ЛС на мен или на някой колега.
Изображение

АЗ СЪМ ТОЛЕРИРАН :)
Аватар
Мнения: 6034
Регистриран на: 15.09.2003
Местоположение: БИАД. Снощи най-културно си излизах от там и някой ме настъпи по ръката
Пол: Мъж
Кара: E53 Х5 3.0d
Мечтае да кара: по пътища без дупки

Мнение от X-citer » 04 Фев 2009, 20:01

gugichamp написа:Здравей колега след като се видях с хора свидетели на случката реших да споделя какво е станало,пък ако сметнеш за нужно пусни информацията,ако не недей :D
На годишните Скейтборд награди,провели се в бившия клуб Нерон,на 30.01.09 се бяха събрали скейтери(повечето тинейджъри),където беше и Дичо.С напредване на вечерта напредваше и градуса :bchug: :drink:
В един сладък момент момчето,което е от Стара Загора се е шляело между хората с питие в ръка и леко залитнал и бунал масата,около която стоял известният певец,който веднага решил да се прави на терикат,въпреки че на друг не му направило въобще впечатление,че някой нещо е бутнал.Тогава Дичко налетял на момчето и го ударил два пъти в гръб,в главата.Тогава скейтърчето се обърнало изненадано и му казало да престане,но псевдо известният певец-боксьор му ковнал една глава.След това Старозагорецът го тупнал веднъж и нашичкия Дичко паднал на земята и поел два шута в муцуната.След това ги разтървали...
Всичко,което го пишат,че са го нападали групи,причаква ли го били и всякви други гупости са лъжа.
Изображение

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: TNT

Последни теми
Facebook