ЕЪРСОФТ

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3327
Регистриран на: 29.03.2007
Местоположение: Pleven
Пол: Мъж
Кара: E60 530D F07 530D
Мечтае да кара: и да не приближава сервиза :)
Детайли за колата: трошляче някакво :)

Мнение от spacepl » 12 Май 2009, 13:59

В Плевен играех, не съм играл от година сгурно, пичовете с които играех по-миналата година бяха втори в София (или поне така ми е по спомен) даже почти си бях купил 98 къстом :) и в последния момент се отказах

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 153
Регистриран на: 2.07.2004
Местоположение: България, София
Пол: Мъж
Кара: Е36 M52B20 96 coupe

Мнение от The Shadow » 12 Май 2009, 14:15

Pitbull_Germany ела си с маркера - даже по добре. Може и твойте маркери да пуснем под наем ако не стигнат маркерите за всички :)
Довечера ще пусна тема по въпроса за това сценарио - мисля, че има още места за Вермахт, а и за Жандарми също :). Няма определена бройка - просто са в процентно съотношение - Партизани 50%, Жандарми 20% и Вермахт 30%, но може и да греша за точните проценти :)

BMWPhotographer
Аватар
Мнения: 1672
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Sofia city
Пол: Мъж
Кара: E60 525d LCI++
Мечтае да кара: Все по-хубави 5 серии
Детайли за колата: My baby

Мнение от BMWPetar » 12 Май 2009, 14:41

Да, интересно е. Пробвал съм еърсофт, но си боли, да ви кажа :D
Пейнтбол може да се събираме да играем на закритото на Пейнтбол София в Овча Купел, много е готино.
"Когато пътят стана мокър, Audi quattro-то беше по-бързо в завоите, но просто някакси усмивката на лицето на шофьора на BMW-то беше доста по-голяма..." Джереми Кларксън, сравнение между Audi RS6 и BMW M5, Top gear

BMW Navi Doctor - ъпдейт на навигационни карти и ремонт на всички видове навигационни системи BMW



**E60 525d+ LCI ///M 2008**

Gone, but not forgotten:
*E60 530d++ 2004
*E39 540iA Individual 1998
*E39 523i 1997
*E34 520i M20 1990

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Мнение от ///peter » 12 Май 2009, 14:45

The Shadow написа:Pitbull_Germany ела си с маркера - даже по добре. Може и твойте маркери да пуснем под наем ако не стигнат маркерите за всички :)
Довечера ще пусна тема по въпроса за това сценарио - мисля, че има още места за Вермахт, а и за Жандарми също :). Няма определена бройка - просто са в процентно съотношение - Партизани 50%, Жандарми 20% и Вермахт 30%, но може и да греша за точните проценти :)


Колега пусни нещо за Вермахта, цени място, дата... точно какво е сценариото, ако искаш може и на ЛС :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 153
Регистриран на: 2.07.2004
Местоположение: България, София
Пол: Мъж
Кара: Е36 M52B20 96 coupe

Мнение от The Shadow » 12 Май 2009, 16:59

BMWPetar написа:Пейнтбол може да се събираме да играем на закритото на Пейнтбол София в Овча Купел, много е готино.


Редовно се събираме там.
Довечера ще пусна тема за "Голямата воина 3" - с много подробности.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 13.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нормално

Мнение от scipo » 12 Май 2009, 17:40

Pitbull_Germany написа:
Emilio написа:airsoft- e доста по реално от "мацането с боя" най малко защото оръжията са реплика 1към1 с оргинала, метални са а и тази игра е за хора които са маняци на тема оръжие и екипировка. ;)

За лайците ще кажа : прочетете сайта на http://www.airsoftbulgaria.com/ разгледайте оръжията, екипировката и ...........абе просто прочетете всичко си пише :!: и няма да задавате глупави въпроси :idea:


Като замисъл е много добре. Това е единственото, което ми харесва - оръжията са като истински. Но се чудя доколко някой ще си признае, че е оцелен.

За "мацането с боя" бих добавил, че също се правят реално изглеждащи оръжия...е, вярно, че стърчат бутилки, ама няма пълно щастие :) А и някой по-горе беше казал, че има вариант да кажеш, че боята е от миналия път...да, ама не. След всяка игра минава съдията и те избърсва с парцал. Боята е на водна основа и в общи линии и да я оставите до 30-40 мин. вече е избледняла, а за пране няма да говорим.

Честно казано с удоволствие бих го пробвал този Еърсофт. На мен лично ми изглежда интересно, но чак да хвърля 1000 лв. за едната щуротия, която не знам колко често ще я играя и дали въобще ще я играя...айде няма нужда ;)



Ем хората си признават и са коректни един към друг пъй и там има боя ;) http://www.johngunshop.com/articledetai ... icleID=926 ако толкова мн искате да се цапате :)

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 1494
Регистриран на: 25.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е70

Мнение от someone » 12 Май 2009, 19:37

Абе готино ми изглежда.

А за феърплея...що ли си мисля, че всеки ще е IDDQD

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3911
Регистриран на: 11.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 Coupe 328i , Е36 Sedan 316i
Мечтае да кара: E36 M3 , E30 M3 , E31 850csi и все такива гадни стари кочини

Мнение от DirtySouth » 12 Май 2009, 19:44

scipo написа:
NStorm написа:
pantzer3 написа:
NStorm написа:Сега гледах 1-2 клипа на сайта - изясни ми се. Само, че не видях да имат предпазни маски на лицето, интересно кво става с това топче като те удари в окото?


Ами би трябвало нищо да не му става на топчето - все пак се предполага че топчето трябва да е по здраво от окото!!! :winky:


Хаахахаха, много си прав :mhihi: :mhihi:
Иначе на клипа видях, че са с тъмни очила (колко ли предпазват, ако са обикновени..), но останалата част от лицата им не беше предпазена... :shock:

Очилата са специални и струват около 15-20 лв и не се чупят а относно останалата част от лицето неможе да се нарани (освен да остане синка)


No pain , No Game :mhihi:
I'm slowly drifting
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Мнение от ///peter » 12 Май 2009, 21:45

someone написа:Абе готино ми изглежда.

А за феърплея...що ли си мисля, че всеки ще е IDDQD


Абе и с код за безсмъртие си боли :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1023
Регистриран на: 13.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само черни класики!!!

Мнение от Pitbull_Germany » 12 Май 2009, 23:34

scipo написа:
Pitbull_Germany написа:
Emilio написа:airsoft- e доста по реално от "мацането с боя" най малко защото оръжията са реплика 1към1 с оргинала, метални са а и тази игра е за хора които са маняци на тема оръжие и екипировка. ;)

За лайците ще кажа : прочетете сайта на http://www.airsoftbulgaria.com/ разгледайте оръжията, екипировката и ...........абе просто прочетете всичко си пише :!: и няма да задавате глупави въпроси :idea:


Като замисъл е много добре. Това е единственото, което ми харесва - оръжията са като истински. Но се чудя доколко някой ще си признае, че е оцелен.

За "мацането с боя" бих добавил, че също се правят реално изглеждащи оръжия...е, вярно, че стърчат бутилки, ама няма пълно щастие :) А и някой по-горе беше казал, че има вариант да кажеш, че боята е от миналия път...да, ама не. След всяка игра минава съдията и те избърсва с парцал. Боята е на водна основа и в общи линии и да я оставите до 30-40 мин. вече е избледняла, а за пране няма да говорим.

Честно казано с удоволствие бих го пробвал този Еърсофт. На мен лично ми изглежда интересно, но чак да хвърля 1000 лв. за едната щуротия, която не знам колко често ще я играя и дали въобще ще я играя...айде няма нужда ;)



Ем хората си признават и са коректни един към друг пъй и там има боя ;) http://www.johngunshop.com/articledetai ... icleID=926 ако толкова мн искате да се цапате :)


Аз, братле, от години вече в коректността на българина не вярвам, така че не можеш да ме обедиш :) Иначе наистина ми изглежда доста готино. Иначе без болката няма кеф...само да не те мернат в макарите, че тогава направо...мамо мила...
--------------------------------------------------------
Fuck the Cola, fuck the pizza...all you need is 6 v redica!!!
--------------------------------------------------------
Хубава кола, която не върви, е като хубава жена, която не прави секс!!!
--------------------------------------------------------
http://www.metacafe.com/watch/181257/bmw_from_hell_2/

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 12.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Fking » 13 Май 2009, 0:04

Нека който е навит за пейнтбол, да джоинне тази група:
http://www.facebook.com/home.php#/group ... 4250128191

скоро ще организирам събитие през нея

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 477
Регистриран на: 13.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нормално

Мнение от scipo » 13 Май 2009, 11:24

Стига Сте писали за тъпият пейнтбол тази тема е за Еърсофт

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 153
Регистриран на: 2.07.2004
Местоположение: България, София
Пол: Мъж
Кара: Е36 M52B20 96 coupe

Мнение от The Shadow » 14 Май 2009, 15:39

Колега извинявай, че ти пиша в темата, но обещах на колегите, с които коментирахме тук да пусна нова тема за едно мероприятие. Пуснал съм тема за "Голямата Война 3" в подфорум "Събития/Мероприятия" :D
За по голямо удобство кликнете на линка http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewt ... p?t=148939

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 153
Регистриран на: 2.07.2004
Местоположение: България, София
Пол: Мъж
Кара: Е36 M52B20 96 coupe

Мнение от The Shadow » 15 Май 2009, 0:20

Явно темата ми за "Голямата война 3" не се е понравила на колегите модератори и администратори и са я изтрили. Та ако някой от вас има желание може да погледне тази тема http://bgpaintball.com/forum/viewtopic.php?f=41&t=12 и да се информира за играта.
Колкото повече се събереме, толкова по забавно ще е :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 153
Регистриран на: 2.07.2004
Местоположение: България, София
Пол: Мъж
Кара: Е36 M52B20 96 coupe

Мнение от The Shadow » 16 Май 2009, 12:10

Някой записа ли се вече? освен мен де :)

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook