Конфигуратор на БМВ-БГ...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Конфигуратор на БМВ-БГ...

Мнение от SKISA » 04 Май 2010, 15:40

пълен шит! тва ако е да си продават колите -една нема да продадат!
http://www.bmw.bg/bg/bg/general/carconf ... ntent.html

правя някакви нещастни опити да разбера какви са екстрите и колко струват и първо ,че не смята правилно-естествено надолу цената- и второ на опции като се цъкнат няколко и се опита човек да премести с мишката на друга опция и се закача мишката и няма откачане да се пусне , за да може да си избере друго.
ако колите бяха като обслужването -вече щях да карам друга марка!!!
:banghead: :ranting:
опитайте....уникално изнервящо е!!! се едно продават фафли.... :dummy:

п.с. при мен специално се получава на модела ГТ-5ца! не съм опитвал другите!


Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 16.09.2007
Пол: Мъж
Кара: ги да ядат грудки

Re: Конфигуратор на БМВ-БГ...

Мнение от dimithur » 04 Май 2010, 15:45

Не е само на БМВ ;) В стремежа си да ги направят по шарени сайтовете накрая тотално се оливат :mhihi: Ма така е , като некой малоумен мениджър, дето хал хабер си нема от интернет и уеб дизайн, тръгне да дава "идеи", кое как да се прави :mhihi:
в една зверилница толерантност е равно на смърт
Н.Хайтов
http://www.youtube.com/watch?v=o7oVw72Bc4Y

ентусиаст
Аватар
Мнения: 934
Регистриран на: 26.08.2008
Местоположение: Евксиноград
Пол: Мъж
Кара: VOLVO XC60 2016 Feiclift D3

Re: Конфигуратор на БМВ-БГ...

Мнение от Демирев » 04 Май 2010, 15:46

Това са ориентировъчни данни. Всеки уважаващ се дилър на пазара в състояние на криза прави индивидуални отстъпки при договорка на място, надявам се и с БМВ дилърите е така.
Borymeckata написа:БМВ къща разваля... Момата е казала: "Или аз, или желазарията!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Re: Конфигуратор на БМВ-БГ...

Мнение от deyan-enchev » 04 Май 2010, 15:46

Леле адски дебилен конфигуратор ;)
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

BMWPhotographer
Аватар
Мнения: 1672
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Sofia city
Пол: Мъж
Кара: E60 525d LCI++
Мечтае да кара: Все по-хубави 5 серии
Детайли за колата: My baby

Re: Конфигуратор на БМВ-БГ...

Мнение от BMWPetar » 04 Май 2010, 15:47

Може да е шибано, ама много мечти са хвърлени точно в това... :driving:
"Когато пътят стана мокър, Audi quattro-то беше по-бързо в завоите, но просто някакси усмивката на лицето на шофьора на BMW-то беше доста по-голяма..." Джереми Кларксън, сравнение между Audi RS6 и BMW M5, Top gear

BMW Navi Doctor - ъпдейт на навигационни карти и ремонт на всички видове навигационни системи BMW



**E60 525d+ LCI ///M 2008**

Gone, but not forgotten:
*E60 530d++ 2004
*E39 540iA Individual 1998
*E39 523i 1997
*E34 520i M20 1990

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Re: Конфигуратор на БМВ-БГ...

Мнение от deyan-enchev » 04 Май 2010, 15:48

dimithur написа:Не е само на БМВ ;) В стремежа си да ги направят по шарени сайтовете накрая тотално се оливат :mhihi: Ма така е , като некой малоумен мениджър, дето хал хабер си нема от интернет и уеб дизайн, тръгне да дава "идеи", кое как да се прави :mhihi:


То ем менаЖера за трепане ем клиента. Понякога мениджъра на проект като се залиса в угодяване на клиента и няма кадърни дизайнери да го спрът - става тая боза.

По наши проекти ако се изпълняваше 1:1 клиентското желание никой нямаше да може да ги ползва.
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.


Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 16.09.2007
Пол: Мъж
Кара: ги да ядат грудки

Re: Конфигуратор на БМВ-БГ...

Мнение от dimithur » 04 Май 2010, 15:52

deyan-enchev написа:
dimithur написа:Не е само на БМВ ;) В стремежа си да ги направят по шарени сайтовете накрая тотално се оливат :mhihi: Ма така е , като некой малоумен мениджър, дето хал хабер си нема от интернет и уеб дизайн, тръгне да дава "идеи", кое как да се прави :mhihi:


То ем менаЖера за трепане ем клиента. Понякога мениджъра на проект като се залиса в угодяване на клиента и няма кадърни дизайнери да го спрът - става тая боза.

По наши проекти ако се изпълняваше 1:1 клиентското желание никой нямаше да може да ги ползва.


Ооо не се и съмнявам, те сигурно искат да се подава от монитора по едно енфие, да се нашмърка клиента и отнесен и щастлив да се хвърли да купува, купува, купува :twisted: :mhihi:
в една зверилница толерантност е равно на смърт
Н.Хайтов
http://www.youtube.com/watch?v=o7oVw72Bc4Y


Аватар
Мнения: 1825
Регистриран на: 23.09.2005
Местоположение: Варна, морето, сините вълни...
Пол: Мъж
Кара: Кенеф от Инголщат

Re: Конфигуратор на БМВ-БГ...

Мнение от ms » 04 Май 2010, 16:02

Не знам как смята цените тоя конфигуратор, но проблем с маркирането на екстрите нямам- 535д ГТ го натоварих без грижи с екстри за още 105 бона, а можеше и още малко да туря :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
Изображение


Аватар
Мнения: 750
Регистриран на: 18.02.2008
Местоположение: Broken Balkanz
Пол: Мъж
Кара: 200CE

Re: Конфигуратор на БМВ-БГ...

Мнение от Projektzwo » 04 Май 2010, 16:09

dimithur написа:Ооо не се и съмнявам, те сигурно искат да се подава от монитора по едно енфие, да се нашмърка клиента и отнесен и щастлив да се хвърли да купува, купува, купува :twisted: :mhihi:

Абе на тебе няма ли кой да ти даде почивка, как пък не спря да пишеш простотии?! :ranting:
Я ми кажи колко пъти си пробвал енфие и колко от тях си се откъсвал от реалността?! :banghead:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Конфигуратор на БМВ-БГ...

Мнение от Е.Димитров » 04 Май 2010, 16:30

Skisa,опитай в опера или мозила,с експлорера не става много успешно,а най-добре опитай в ...камор :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Конфигуратор на БМВ-БГ...

Мнение от ukelichko » 04 Май 2010, 17:12

То само конфигуратора да беше. Изобщо като ме вкара в някоя девета глуха и няма връщане до главното меню. И на лизингите им е объркано и да им имам дизайнера. Сега някой ще каже като мога да го направя по-хубаво. Ами мога, ама няма кой да ми възложи проекта.


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Конфигуратор на БМВ-БГ...

Мнение от SKISA » 04 Май 2010, 19:04

с мозилата съм бе ,човек!! и ми се закача и не ще да се откачи и направо побеснях-на 6тия път щех да строша мишката! не знам ,но при мене не се получава ,може би заради последователността!
и със сигурност не смята вярно ,щото пише една цена на екстрата ,а като я цъкна излиза друга! сметам с елката и не е верно!
ебати скапаната работа са направили тия. просто не можах да повярвам -тва некоя фирма за халва да беше щеше да се справи по-успешно.....!
и да кажа ,че на немския конфигуратор познайте дали има грешки!!! ма не искам да чета на немскиаз съм у България и искам на български да ми пише и да си избирам! тия напрао не са добре...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

Re: Конфигуратор на БМВ-БГ...

Мнение от ИлХиТо » 04 Май 2010, 19:27

SKISA конфигуратора на БМВ в България нещо не е в кондиция ако мога така да се изразя :mhihi: :mhihi: :mhihi:. Ако искаш просто да онагледиш кое как ще изглежда на желаният от теб автомобил, като цвят на екстериора, интериора и допълнителните екстри най-добре е да ползваш английския ( ако разбираш английски де :D ), вярно, че за цена малко е нереалистично спрямо пазарните цени в България, но за визуализация е екстра и е направен много по добре дори от немския поне за мен ;). И тъй като знам, че нещо те влече 5 серия ГТ ето това е за теб http://www.bmw.co.uk/bmwuk/ecom4/frames ... uk,00.html
КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 94
Регистриран на: 29.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Конфигуратор на БМВ-БГ...

Мнение от jordanov » 04 Май 2010, 19:27

Добре, че немам пари за ГТ, и на мен ми се закача и е адски изнервящо ... не знам как си издържал 6 пъти, надявам се си го казал образно :) Иначе няма да се очудя да смята грешно, няма да го проверявам.


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Конфигуратор на БМВ-БГ...

Мнение от SKISA » 04 Май 2010, 19:42

и аз нямам ,ма има една врътка и е възможно да се възползвам!
а иначе точно 6 пъти опитах -съвсем наистина и наистина кях да се гръмна!
визуализацията ми е малко ненужна,щото вече гледах и карах няколко пъти колата и знам какво искам ,както и какви екстри ми харесват ,така че само исках да добутам екстрите като цени и най-вече да копирам тва ,дето съм изконфигурирал ,за да го пратя ,ма нъцки!! се така да си обслужват клиентите тия смешници и се ше си купувам колите от Германия...

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook