Домашните ни любимци-снимки

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 12.12.2010
Пол: Мъж
Кара: E270 CDI W211
Мечтае да кара: Самолет
Детайли за колата: Mercedes-Benz E270 CDI 177 hp

Re: Домашните ни любимци-снимки

Мнение от SlackLine` » 12 Юни 2023, 15:35

Не мога да разбера хората, които не харесват котки.. Няма такива душички
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Домашните ни любимци-снимки

Мнение от madafaka_donkele » 12 Юни 2023, 21:30

peshehodetz написа:
madafaka_donkele написа:Моя шишак е британец:


Много готина котка, как се казва ?


Raiden :mhihi:

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Домашните ни любимци-снимки

Мнение от c04 » 12 Юни 2023, 22:55

SlackLine` написа:Не мога да разбера хората, които не харесват котки.. Няма такива душички

+1 :ok:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Домашните ни любимци-снимки

Мнение от Top Gun Maverick » 13 Юни 2023, 7:49

Лорд Рейдън пуска ли гръмотевици? :mhihi: :bowdown:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Домашните ни любимци-снимки

Мнение от madafaka_donkele » 13 Юни 2023, 8:27

Top Gun Maverick написа:Лорд Рейдън пуска ли гръмотевици? :mhihi: :bowdown:


Отвсякъде минава с гръм и трясък, да регистрира присъствието си :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Домашните ни любимци-снимки

Мнение от peshehodetz » 17 Юни 2023, 0:10

Котарака ни е много страхлив затова когато го пускаме долу Трейси я държим в клетка, а тя пък само му се радва.


Изображение

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: Домашните ни любимци-снимки

Мнение от carmanf1 » 17 Юни 2023, 10:19

peshehodetz написа:... ако искаш да имаш истиски приятел, вземи си куче, те няма никога да ви предадат.


Много харесвам кучета и всякакви животни, с изключение на змии и вече котки.

На двора постоянно имам по 1-2 котки, имат си купички, храня ги и вода сипвам. Една изчезне, друга дойде и така.
По-долу ще напиша защо вече не ги понасям, като всичко това никога не съм го виждал от кучета, ама никога.

Взехме една вкъщи заради децата. Какво прави:
Крие се под масата и дебне децата да ги нападне и одере, без да е предизвикана по никакъв начин.
Децата, въпреки всичко все още много я обичат и я обгрижват. Научени са как да се държат правилно с нея.

Въпреки всичко онова постоянно ги дере.
Преди няколко месеца беше одрала малкия много лошо и по лицето, ама на милиметри под окото. Чист късмет за голяма беля.

Съдра дивана, съдра столовете, съдра щори и завеси, пори килимите.
Изпочупи сумати саксии, щото яде цветята. Но не може да ги храносмила и редовно повръща къде и падне.

Имам една малка елха на тересата - редовно ходи и сере в саксията. Ама преди това разравя яката и всичко става леш.

Пикае вече доста пъти в маратонките на децата. От време на време сере и пикае къде и падне.

Храна за секунда не можеш да оставиш без надзор. Децата като се хранят, вече я изпращам в другата стая щот им се навира в чиниите и директно им краде храната.
А те не смеят да я подбутнат, щот тя директно ги дере.

Всяка сутрин към 3 часа започва да тропа по вратата на детската да ги буди и така до 6-7 докато не се събудят децата.

Подобни неща от кучетата никога не съм виждал. Та не бих ги боготворил котките.

За тва, котката съвсем скоро отива при майка им.

Аз ще им взема куче.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Домашните ни любимци-снимки

Мнение от Jordana » 17 Юни 2023, 14:02

Изпочупи сумати саксии, щото яде цветята. Но не може да ги храносмила и редовно повръща къде и падне.
Най вероятно е опаразитена затова яде цветя за да повърне тенията .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Домашните ни любимци-снимки

Мнение от Top Gun Maverick » 17 Юни 2023, 14:16

Проблемът ти не е в котките, а в твоята котка. Виждал си ти куче да прави зулуми, ще ти се реве направо като ти изяде БУКВАЛНО всички обувки и после почне да ти гризе мебелите. Особено някой Джак ръсел ако имаш иначе случи леко шантав. Ще се молиш тая котка да се върне да ти дере дивана защото няма да остане диван. Едно такова шантаво на едни познати след като изяде де що има обувки, накрая на двора си изяде колибата и от яд, че не му оставиха нищо за съсипване, взе да хапе камъните. :kuku:

Да ти кажа ли моите котараци два на брой какво правят? Ходят и нежно будят децата АКО са пуснати при тях и то за тая цел. Мурат ги с муцуни и мъркат край тях. Някоя може да пусне нокет по теб само ако много си го просиш, преследвал си я сума и време и вече след като и е омръзнало да се крие, а ти да я дърпаш и мачкаш, тогава са те одере. До тоалетна ходят само или на двора или в пясъчника им. Храна от масата не пипат по никакъв повод! Като малки се опитваха да се качват, но разбраха, че не може. До утре мога да ти изброявам плюсове на сегашните, имал съм доста котки през годините, като тази твоята не съм имал.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Домашните ни любимци-снимки

Мнение от cod-cdbp » 17 Юни 2023, 20:27

Моя котарак много добре знае къде да върши физиологичните си нужди. Дори в редките случаи, когато повръща космите си, без изключение цели гол под, а не килим или текстилна настилка.
Легна ли си да спя, евентуално отива да хапне и ляга наблизо. Няма панаири и циркове нощем.
От време на време, като има повечко енергия за хабене се гоним и си играем, като преди това той демонстрира желанието си, като се закача. Ако иска да клюкари през прозореца - показва с лапа "отвори ми".
И за капак е много съпричастен към слушането на музика - паркира се наоколо и слуша.
Накратко - всичко е въпрос на внимание и възпитание, както и много любов. И горещо съветвам, животното да се вземе преди да е прогледнало. Даже това май е фундаментално.
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Домашните ни любимци-снимки

Мнение от alx » 18 Юни 2023, 1:12

Ако ще живее вътре котката и кучето еле мъжки абсолютно трябва да се скопят. Иначе ще ти разгони фамилията…. само да чуят или да подушат разгонена женска и евават мамата на интериора…
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Домашните ни любимци-снимки

Мнение от cod-cdbp » 18 Юни 2023, 14:02

alx написа:Ако ще живее вътре котката и кучето еле мъжки абсолютно трябва да се скопят. Иначе ще ти разгони фамилията…. само да чуят или да подушат разгонена женска и евават мамата на интериора…


Да, забравих да спомена, че и това с "маркирането" съм възпитал да го прави на мястото за медитация :mhihi:
Изображение

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Домашните ни любимци-снимки

Мнение от alx » 18 Юни 2023, 15:33

cod-cdbp написа:
alx написа:Ако ще живее вътре котката и кучето еле мъжки абсолютно трябва да се скопят. Иначе ще ти разгони фамилията…. само да чуят или да подушат разгонена женска и евават мамата на интериора…


Да, забравих да спомена, че и това с "маркирането" съм възпитал да го прави на мястото за медитация :mhihi:


Не го е ударил/а хормона както трябва…. Като се случи -всичко- на което си го/я научил го забравят много бързо…. Тоя филм съм го играл няколко пъти…

За котките- имал съм котки, но кучетата по ми допадат. Единствената котка която бих взел на този етап е да отскоча до един развъдник в Мейн тука наблизо и да си взема една хубав Мейн Куун което си е куче като манталитет с котешки елементи…
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: Домашните ни любимци-снимки

Мнение от cod-cdbp » 18 Юни 2023, 16:05

alx написа:
cod-cdbp написа:
alx написа:Ако ще живее вътре котката и кучето еле мъжки абсолютно трябва да се скопят. Иначе ще ти разгони фамилията…. само да чуят или да подушат разгонена женска и евават мамата на интериора…


Да, забравих да спомена, че и това с "маркирането" съм възпитал да го прави на мястото за медитация :mhihi:


Не го е ударил/а хормона както трябва…. Като се случи -всичко- на което си го/я научил го забравят много бързо…. Тоя филм съм го играл няколко пъти…

За котките- имал съм котки, но кучетата по ми допадат. Единствената котка която бих взел на този етап е да отскоча до един развъдник в Мейн тука наблизо и да си взема една хубав Мейн Куун което си е куче като манталитет с котешки елементи…


Зa 4 години от 5 - само веднъж (първия сезон) е маркирал стария диван и повече не се е повтаряло. А и както споменах - редовно е по прозорците да клюкари, а там хормони всякакви.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Домашните ни любимци-снимки

Мнение от mr_petroff » 18 Юни 2023, 16:48

IMG_20220430_120521.jpg


Блеки - 6 годишна и от бебе е член на семейството . Никакви проблеми ни с тоалетна ,нито с тапицерии на мебели / точи си ноктите в едни чехли/, душичка , но всеки ден е навън и вечер се прибира. Два пъти само събори щорите , явно провокирана от някакво животно отвън , и някакви незначителни други бели. Храна от масата дори не посяга . Беше доста дива , истински ловец , ама сега взе да кротва и повече мързелува. Хобита - дебнене на къртици , гонене на птички и лов на гущери .
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: M5

Последни теми
Facebook