Под Прикритие - български криминален сериал

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 484
Регистриран на: 27.06.2005
Местоположение: на масата

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от benzin » 03 Май 2011, 18:51

и на мен ми харесва филма, и ми харесва играта на главният герой, единственото което не ми харесва е че явно не им стига бюджета да има и трошене на инвентар, примерно при престрелката Q7-цата си излезе като от завода, без никва щета, и как можаха боби турбото да го гръмнат още в първа серия :no: :evil:
www.bmwпрофесори-bg.net

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от © » 03 Май 2011, 20:00

бързо го изхвърлиха, наистина щеше да е добре да остане, въпреки че не мога да го възприема в сериозна роля :mhihi:

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3911
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от Kroki » 03 Май 2011, 20:10

Цялото семейство го гледаме, дано да излезнат и още ! :yes:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от alx » 03 Май 2011, 20:12

я, валтер
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 672
Регистриран на: 14.12.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само Месершмити

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от galant » 03 Май 2011, 20:22

Супер сериал,бравос!
Изображение


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от SKISA » 03 Май 2011, 20:42

ми ако никога не бях гледал холивудско кино можеше и да ми хареса ,но сега.... :no:
слабо,много слабо...! съжалявам. имам огромното желание да харесам последните български филми или сериял ,но просто няма как да стане...
главният актьор,дето е под прикритие имам чувството ,че е втори курс в натфиз и то не в класа на някой от големите....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от pampo » 04 Май 2011, 8:12

^ Аре стига с тва холивудско кино де! Не знам какво толкова си се хванал за него, но от всички чуждестранни кина то е най-безинтересно и предсказуемо. Цялото европейско кино е в пъти по-добро от холивудските бози. Свикнал си на някакъв американ стереотип и сравняваш всичкото кино с него, ама киното в различните страни е резултат от различна култура. Не отричам, че някой от холивудските актьори са много про, но как наще да са про като не играят във филми, като се очукат малко след 4-5 години нещата ще си дойдат на мястото. До тогава е добре да се радваме на опитите (на мен определено ми допаднаха последните 2 БГ филма който гледах "Лов на дребни хищници" и "Love.net")

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от flame » 04 Май 2011, 10:13

benzin написа:явно не им стига бюджета да има и трошене на инвентар, примерно при престрелката Q7-цата си излезе като от завода, без никва щета

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
И на мен ми направи впечатление :)
Но същевременно ме заболя сърцето като направиха новичкия джам (макар и страничен) на сол :lol:
Сега може да очакваме реклама от Ауди за нов вид невидима броня, която отклонява куршуми от разстояние :mhihi:
Колкото са ЕнтилЕгентни олицетворенията на персонажите от филма нищо чудно да се вържат :lol:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от SKISA » 04 Май 2011, 10:16

pampo написа:^ Аре стига с тва холивудско кино де! Не знам какво толкова си се хванал за него, но от всички чуждестранни кина то е най-безинтересно и предсказуемо. Цялото европейско кино е в пъти по-добро от холивудските бози. Свикнал си на някакъв американ стереотип и сравняваш всичкото кино с него, ама киното в различните страни е резултат от различна култура. Не отричам, че някой от холивудските актьори са много про, но как наще да са про като не играят във филми, като се очукат малко след 4-5 години нещата ще си дойдат на мястото. До тогава е добре да се радваме на опитите (на мен определено ми допаднаха последните 2 БГ филма който гледах "Лов на дребни хищници" и "Love.net")

ми аз ги чакам да се очукат 20г ,па нещо не им се получава... ,бе! ;)
не всички филми от холивуд са читави и има зверски бози ,но па има и филми ,които се помнят цял живот и те не се случват през 10г ,а доста по-често. да не говорим за играта на някои актьори ,които пак не са 2ма само.... така че всеки си има вкус.
отидох с най-позитивни чувства и с нагласата да пропусна някои дребни и не толкова дребни тъпни в новите ни филми ,но не са успели и на това - приемливо ниво да се справят... сори!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от flame » 04 Май 2011, 10:18

Е па глей тогаа незабравимия "На всеки километър" :winky: :mhihi:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от SKISA » 04 Май 2011, 10:48

ми незабравимия оркестър без име е точно седемстотин пъти по-убав.... :winky:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от flame » 04 Май 2011, 10:50

Винаги има по-хубави и по-лоши филми :winky:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от pampo » 04 Май 2011, 13:25

SKISA написа:ми незабравимия оркестър без име е точно седемстотин пъти по-убав.... :winky:

Ма той е по-убав и от 80% от холивудските бе. Та той си е култов. Са не можеш да очакваш от 3те излезли филма последната година веднага да изскочи новата култова БГ продукция и да наложи нов стандарт за кино. Хубавите работи стават бавно... А и като добавиш мизерията и ето ти резултата. Пак казвам, хубавото е, че има опити, а щом има опити ще има и резултати. А и да добавя, че "Източни пиеси" е много добър сравнен със всякакви продукции според моите сравнително скромни критерии...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 16.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на фотосинтеза

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от ineedmoney » 04 Май 2011, 13:38

имаме сапунен сериал (стъклен дом), имаме комедиен сериал (столичани в повече) имаме и крими сериал (под прикритие) до тук добре, НО аз с нетърпение очаквам българския медицински сериал :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: ще бъде просто брутално як хаххахах :lalala: :mhihi: :mhihi: за сега няма проект за такъв и дано скоро да няма защото ще е мноооого смешен :mrgreen:
Стрелката на оборотомета сочи към цифри ,но всъщност изразява Ващето съкровенно ЖЕЛАНИЕ!
Изображение
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
And the greatest rapper that dared to touch the mic, tattooed on his belly the words of "thug life".

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Под Прикритие - български криминален сериал

Мнение от pampo » 04 Май 2011, 13:44

^ Е нещо си пропуснал щото реално вече има такъв сериал и се казва "Клиника на 3тия етаж" и наистина беше много смешен, аз и него смятам за добро попадение : )

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook