Националната Лотария !

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 23.03.2011
Пол: Мъж

Re: Националната Лотария !

Мнение от yo.to » 28 Дек 2013, 18:44

След като печелиш 2лв няма смисъл да регистрираш билета защото ти печелиш 2лв, регистрират се само билети които не печелят за да ти дадът втори шанс чрез жребии АКО те изтеглят. :D

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 16.03.2011

Re: Националната Лотария !

Мнение от stefanoff » 30 Дек 2013, 12:03

Изображение

Ето ви едно елементарно доказателство, което лично мен ме навежда на мисълта, че е измама. Ако се вгледате в двата билета, ще видите че горния е с по-светли цветове. Вероятно оригиналният им тираж се е изчерпал, поради n-броя балъци /включително и аз съм един от тях :mhihi: / и са си допечатили нови билетчета . Преди редовно ми се падаха по 8,12 и 20лв, сега най-много от 5 билета да има един с 2лв печалба, а в повечето случаи дори и толкова няма. Нищо, да ми е за обеца на ухото :mhihi:
Не Мы такие, Жизнь такая

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Националната Лотария !

Мнение от randity » 30 Дек 2013, 13:50

Един приятел регистрира около 200 билета на сайта им, познайте дали някой му писа/звънна...
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Националната Лотария !

Мнение от TNT » 30 Дек 2013, 15:10

А пък една приятелка скоро е била в предаването на живо и с 2200лв+ :mhihi:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 16.03.2011

Re: Националната Лотария !

Мнение от stefanoff » 30 Дек 2013, 15:16

TNT написа:А пък една приятелка скоро е била в предаването на живо и с 2200лв+ :mhihi:


Аз не казвам, че не дават печалби, напротив. Виж тотото си е тоталната и пълна измама - гласиха си джакпота до нова година, след което си го спечелиха. Как па всяка година, все на нова година се натрупва и тогава пада :mhihi: Да не говорим, че голямата награда от втория тото шанс, през тираж все в Перник отива :mhihi: Тея малко по-хитро го раздават, все пак обявяват имената на спечелилите и ще им е трудно да си намерят 1000 поставени лица. Ама и те лъжат с броя на билетчетата , едно е да прилапат 1 млн печалба, друго е 2 ;)
Не Мы такие, Жизнь такая

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Националната Лотария !

Мнение от Е.Димитров » 30 Дек 2013, 16:21

По принцип всички такива големи игри,при старта на самите игри има доста печеливши,дотират се парите,после стягат чувала и печалбите на случайните рязко намаляват :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 301
Регистриран на: 8.02.2008
Кара: 320 i
Мечтае да кара: Е90 пак бензин

Re: Националната Лотария !

Мнение от ивайло81 » 02 Яну 2014, 16:21

Регистрираш билета в сайта и си вземаш печалбата. За телевизионното участие да не те отчайвам, ама от миналата зима има 5 или 6 участия и още съм на stand by.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook