Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от Моджо » 13 Яну 2024, 16:14

Да точно по твоите е. БАШ! Вместо проста кафеварка /здрава, нечупеща се и вечна на практика за 20 лв/ за 1 кафе на ден - кафеавтомат.
Браво бре. Точно същото е.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от bum_bum » 13 Яну 2024, 17:04

Аз си ползвам кафеварка. Купена е от икеа преди 15 години някъде. Капачето и нещо се поражлембди ама вярвам още поне 10 години ще изкара. Автомат или еспресо машина не съм си купил, щото не обичам да си купувам еднодневки и боклуци, а за сега нямам възможност и причина да дам 3-4к за машина, каквато искам ;)

Автомата беше за майка ми и няма да и давам наклон на мисленето какво да си купува. Има пари жената, угажда си.

Не виждам нищо лошо който иска да си купи автомат, кафеварка или каквото си иска и си е преценил, че му трябва. Проблема ми е, че нещо, което с лекота може да се направи качествено се прави по начин че да се счупи след Х години.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от Jordana » 13 Яну 2024, 17:39

Моджо написа:Да точно по твоите е. БАШ! Вместо проста кафеварка /здрава, нечупеща се и вечна на практика за 20 лв/ за 1 кафе на ден - кафеавтомат.
Браво бре. Точно същото е.

Редно е да има и тема за хора като теб "Какво НЕ си купих и съм доволен че не го купих" ...но няма за сега ! :ok:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Kое е последното нещо, което си купихте и НЕ сте доволни

Мнение от Top Gun Maverick » 14 Яну 2024, 11:36

Данчо оригиналът на макс. :mhihi:

Относно нещата писани от бум-бум, ето какво се случва с прът на прахосмукачка Ровента, купена за 528 лв. на промоция преди 2 години и 2 месеца, струваща сега 1000 лева грубо. Гаранцията е две години. :ok:
Щях да ви снимам проблема, но нямаше как да развалям импровизираното тиксо на жена ми. Точно в горния край на пръта сложили една тъничка пластмаса, която ще е точно където се износва най-много тоя прът :ok: вместо просто там да го удебелят леко защото е явно, че на друго място няма да има проблем или поне не в обозримо бъдеще. Другото, долу пръта където се сгъва за са смуче прахосмукачката, има прекъснато кабелче, което спира въртенето на четката и трябва да я държиш под ъгъл 90 градуса за да хваща. :ok: Разбира се цялата драма може да я елиминираш срещу нов прът от 110 лева, макар някой в завода срещу стотинки да беше предвидил и двата проблема. Батерията още държи, но едно чистене на къщата и заминава, а преди държеше доста повече, хайде да речем това е неизбежно. Но от хубава прахосмукачка с една камара функции, което реално я прави няколко уреда в един, някак се разочароваш, че се е счупило парченце от няколко милиметра в диаметър пластмаса, която прави неизползваема прахосмукачката при положение, че просто можеше да не е така. Иначе като начин на работа е ок. Просто съм против да правят неща съвсем умишлено да се чупят.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook