За децата в колите ни и нашата отговорност - размисли

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: За децата в колите ни и нашата отговорност - размисли

Мнение от vixx » 07 Авг 2016, 11:59

boris_m написа:Не знам въобще какви мисли им минават през главата на подобни шофьори. Не ми го побира акъла направо - аз си мисля, че давам някакви едва ли не покъртителни примери, а веднага след моето мнение се появява нещо още по-фрапантно. Докъде ли ще се стигне ако случайно повечко хора се загледат в тази тема :)???


До никъде, евентуално.
Начинът по който тея хора си возят децата е просто едно от отраженията на начина по който живеят. Това са същите, които спират на инвалидното място щото е "само за малко", или си удрят вратата на колата в твоята когато се качват в колата, защото е "без да искам". Често пак те са тея, дето свалят прозореца за да се изсекнат или пък при катастрофа на магистралата почват да карат в аварийната лента, вместо да си седят в колоната, но пък пускат аварийките, все едно това променя нещо.

Селянията си е е*ала майката отдавна и единственото, което можем да направим е да се пазим себе си и семействата си, а който иска да се блъска, убива, да си убива родата, да си чупи колата - прав му път.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook