Цените на горивата

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: Цените на горивата 2014-2015

Мнение от ivoo » 24 Май 2015, 2:40

Не са скъпи горивата, просто са Ви малко парите които полу4авате. :lol: Не 4е нещо , ама аз например зареждам на 1.17 GBP ,пътувам по 80 км на ден до работа и не знам защо ама изобщо не ми е скъпо 4е да недоволствам . :mhihi: Никой не е виновен 4е всеки се натиска да работи за каквито и да е пари , само и само да работи нещо , и после да пла4е 4е кинтите не стигали. Гледам 4е във форума има и колеги които и едни 4иста4ки не могат да си купят , и правят какви ли цигании -та пера ли само не сменят ,та отстъпки по не знам си какви проценти искат , ама ...... БМВ да имат. :banghead:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1870
Регистриран на: 8.04.2012
Местоположение: Търново
Пол: Мъж
Кара: 318td compact '03
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: с две порти

Re: Цените на горивата 2014-2015

Мнение от vvasilev1 » 24 Май 2015, 5:49

Няма как всички да се раздават в Англия като теб....дори и да искат.

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Цените на горивата 2014-2015

Мнение от © » 24 Май 2015, 7:42

Измествате въпроса - ако някой в Англия разкрие, че държавата губи от частна фирма 300 млн. лири, че дори и лева да са какво ли ще се случи... Едва ли ще кажат - ние имаме много пари, няма проблеми да изтекът тук там няколко милиона

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 164
Регистриран на: 27.05.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Цените на горивата 2014-2015

Мнение от 6inlinepower » 24 Май 2015, 8:19

ivoo написа:Не са скъпи горивата, просто са Ви малко парите които полу4авате. :lol: Не 4е нещо , ама аз например зареждам на 1.17 GBP ,пътувам по 80 км на ден до работа и не знам защо ама изобщо не ми е скъпо 4е да недоволствам . :mhihi: Никой не е виновен 4е всеки се натиска да работи за каквито и да е пари , само и само да работи нещо , и после да пла4е 4е кинтите не стигали.


:bowdown:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 786
Регистриран на: 16.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на фотосинтеза

Re: Цените на горивата 2014-2015

Мнение от ineedmoney » 24 Май 2015, 11:43

ivoo написа:Не са скъпи горивата, просто са Ви малко парите които полу4авате. :lol: Не 4е нещо , ама аз например зареждам на 1.17 GBP ,пътувам по 80 км на ден до работа и не знам защо ама изобщо не ми е скъпо 4е да недоволствам . :mhihi: Никой не е виновен 4е всеки се натиска да работи за каквито и да е пари , само и само да работи нещо , и после да пла4е 4е кинтите не стигали. Гледам 4е във форума има и колеги които и едни 4иста4ки не могат да си купят , и правят какви ли цигании -та пера ли само не сменят ,та отстъпки по не знам си какви проценти искат , ама ...... БМВ да имат. :banghead:


Иво, прави си ама надявам се не си забравил че в Българския, за звука "ч" си имаме буква и не е необходимо да ползваме цифри. Същото важи и за звука "ш". Гледам имаш кирилица, пунктуациата и правописа са ти ок, значи си образован човек, със стар навик от mIRK времената. Нали празнуваме "Ден на славянската писменост и култура".... :bchug:
Стрелката на оборотомета сочи към цифри ,но всъщност изразява Ващето съкровенно ЖЕЛАНИЕ!
Изображение
╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
And the greatest rapper that dared to touch the mic, tattooed on his belly the words of "thug life".

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1870
Регистриран на: 8.04.2012
Местоположение: Търново
Пол: Мъж
Кара: 318td compact '03
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: с две порти

Re: Цените на горивата 2014-2015

Мнение от vvasilev1 » 24 Май 2015, 12:51

© написа:Измествате въпроса - ако някой в Англия разкрие, че държавата губи от частна фирма 300 млн. лири, че дори и лева да са какво ли ще се случи... Едва ли ще кажат - ние имаме много пари, няма проблеми да изтекът тук там няколко милиона


Точно тука е заровено кучето ама народа е толкова ошашавен и деградирал, че хич не зацепва, че някой прави шъшкании за сметка на потребителя, че и на бюджета.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Цените на горивата 2014-2015

Мнение от Фидел Кастро » 24 Май 2015, 14:02

ivoo написа:Не са скъпи горивата, просто са Ви малко парите които полу4авате:

Иво, доколкото знам в UK има доста социални облаги и това съответно прави скъпи горивата, но тука таково чудо няма.
Повтарям го за не знам кой си път: Петролът на Лукойл-Нефтохим се доставя по непазарни цени и не е преминал Босфора.
Това са сериозни доводи за себестойността плюс, че рафинерията постоянно е "на загуба". :banghead:
Съмнявам се такова нещо да се търпи в UK. :dunno:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Re: Цените на горивата 2014-2015

Мнение от Vasko » 25 Май 2015, 0:52

Хм,колеги то това с горивата си е голяма далавера от край време.... Като гледам как постоянно се правят нови и нови бензиностанции ,а уж хората обеднявали и уж Лукойл били на загуба ..Ами хайде и аз такава загуба искам пък всеки месец да откривам по няколко нови бензиностанции в различни градове из БЪЛГАРИЯ или да изкупувам частни фалиращи .....Иначе като цяло във ВЕНЕЦУЕЛА И ЕГИПЕТ са страните с най-евтино гориво - мисля, че в едната последно беше 0,02лв, а в ЕГИПЕТ последно идваше към 30 стотинки литъра ... После следват РУСИЯ, където се закрепи около 60-69 стотинки и нататъка другите..Странното е, че ГЪРЦИЯ която я даваха като страна с по-скъп от нас бензин , последно като ходих на 06.05.цената беше около 1.25-1,39 евро и като гледам май и ние сме се запътили натам и прогноризам ,че до края на юли даже ще ги изпреварим предвид , че по нашият български вариант в навечерието на почивките - лятото при нас е сезона на почивките и винаги се вдигат цените, защото тогава има най-много почиващи и пътуващи ...Абе като цяло ако една седмица всички българи обявим бойкот и никой не зарежда по бензиностанциите и са фалирали,ама няма как да се случи,защот това означава, че загубите за транспортта ще за огромни ....Така, че май това което ни остава е само да си чешем тук пръстите и да се оплакваме и да чакаме някой друг да ни оправи ...
Яжте, пийте и си носете новите дрехи и си карайте количките ,че животът е крaтък ..

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1011
Регистриран на: 18.01.2009
Местоположение: София, ама съм от село
Пол: Мъж
Кара: 03'Е53 М62TUB44
Мечтае да кара: Е34 540/6 touring
Детайли за колата: Петица с много седмици

Re: Цените на горивата 2014-2015

Мнение от dan-dam » 25 Май 2015, 8:51

ivoo написа:Не са скъпи горивата, просто са Ви малко парите които полу4авате. :lol: Не 4е нещо , ама аз например зареждам на 1.17 GBP ,пътувам по 80 км на ден до работа и не знам защо ама изобщо не ми е скъпо 4е да недоволствам . :mhihi: Никой не е виновен 4е всеки се натиска да работи за каквито и да е пари , само и само да работи нещо , и после да пла4е 4е кинтите не стигали. Гледам 4е във форума има и колеги които и едни 4иста4ки не могат да си купят , и правят какви ли цигании -та пера ли само не сменят ,та отстъпки по не знам си какви проценти искат , ама ...... БМВ да имат. :banghead:

Е, ти извади логическа мисъл :kuku: Докато нещо, което струва 2 лв. примерно, ми го продават за 2.30 все ще ми е неприятно.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1870
Регистриран на: 8.04.2012
Местоположение: Търново
Пол: Мъж
Кара: 318td compact '03
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: с две порти

Re: Цените на горивата 2014-2015

Мнение от vvasilev1 » 25 Май 2015, 10:20

dan-dam написа:
ivoo написа:Не са скъпи горивата, просто са Ви малко парите които полу4авате. :lol: Не 4е нещо , ама аз например зареждам на 1.17 GBP ,пътувам по 80 км на ден до работа и не знам защо ама изобщо не ми е скъпо 4е да недоволствам . :mhihi: Никой не е виновен 4е всеки се натиска да работи за каквито и да е пари , само и само да работи нещо , и после да пла4е 4е кинтите не стигали. Гледам 4е във форума има и колеги които и едни 4иста4ки не могат да си купят , и правят какви ли цигании -та пера ли само не сменят ,та отстъпки по не знам си какви проценти искат , ама ...... БМВ да имат. :banghead:

Е, ти извади логическа мисъл :kuku: Докато нещо, което струва 2 лв. примерно, ми го продават за 2.30 все ще ми е неприятно.


...а другото интересно е как разбра колко получаваме?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Re: Цените на горивата 2014-2015

Мнение от deyan-enchev » 25 Май 2015, 16:54

Средното ниво на заплащането в БГ е ниско, колегата надали знае колко получава всеки от нас поединично. Това и имаше предвид сигурно.
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1870
Регистриран на: 8.04.2012
Местоположение: Търново
Пол: Мъж
Кара: 318td compact '03
Мечтае да кара: M3
Детайли за колата: с две порти

Re: Цените на горивата 2014-2015

Мнение от vvasilev1 » 25 Май 2015, 18:29

deyan-enchev написа:Средното ниво на заплащането в БГ е ниско, колегата надали знае колко получава всеки от нас поединично. Това и имаше предвид сигурно.



Не бе имаше предвид, че той е фанал бога за шлифера при кралицата, а ние тука тръскаме джанки за вечеря :mhihi: :mhihi: :mhihi:

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Цените на горивата 2014-2015

Мнение от b00st » 26 Май 2015, 13:05

http://offnews.bg/news/%D0%A0%D0%B0%D0% ... 10365.html

Клатят ни както си искат и тия горе го знаят много добре. И за пред хората само някви смешни проверки ще пуснат, където не доказват нищо и толкова от държавата по въпроса.

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Цените на горивата 2014-2015

Мнение от © » 26 Май 2015, 13:17

Така се получава, когато държавата не иска да свърши работа, а просто отбива номера :mhihi:
Това не било законно, онова не било така - само оправдания. Я вижте Румъния какво прави ... жалко, че някога ни сравняваха с тях

Photographer
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 18.02.2010
Местоположение: Крайните квартали на столицата
Пол: Мъж
Кара: му се нещо старо

Re: Цените на горивата 2014-2015

Мнение от randity » 26 Май 2015, 18:51

А някой може ли да ми каже, защо на околовръстното в София след Овча Купел при разклона за Горна Баня на Шела цените на бензин и дизел са с около 2-3-4ст. надолу от навсякъде?
.. и отново се замислих „Божее, какви автомобили са правени през миналия век. Сега всичко е пластмаса n-то качество."..

Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook