Към кой мобилен оператор сте?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой мобилен оператор използвате?

Анкетата свършва на 22 Окт 2015, 15:11

Теленор
46
28%
Мтел
72
44%
Виваком
47
28%
 
Общо гласове : 165
Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от c04 » 10 Юли 2017, 11:43

Като цяло са ок, само интернета съм забелязал, че на Мтел има обхват на повече места.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от barty » 10 Юли 2017, 11:48

Kroki написа:Аз от Теленор минах на Виваком, просто нямаше как да откажа на такъв план. Доволен съм от обслужването, покритието и интернета. Проблеми със сметките не съм имал.


Имам два номера: Теленор и Виваком, доволен съм.
П.С. и да не съм доволен избора какъв е :mhihi: Мтел ли :banghead:
:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Фидел Кастро » 14 Юли 2017, 6:05

Голяма част от потребителите си мислят, че МТЕЛ е оператор, който е насочен предимно към фирми с групи абонати и предлага най-добри условия. ДА ама НЕ!
Вече трета фирма, с която имам контакти по работа горещо съжалява, че е прехвърлила номерата си към МТЕЛ. Не нахалствах да разбера причината за недоволството, но трета поредна случка в рамките на малко повече от година е показателна. :roll:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от speeder88 » 14 Юли 2017, 8:27

Фидел Кастро написа:Голяма част от потребителите си мислят, че МТЕЛ е оператор, който е насочен предимно към фирми с групи абонати и предлага най-добри условия. ДА ама НЕ!
Вече трета фирма, с която имам контакти по работа горещо съжалява, че е прехвърлила номерата си към МТЕЛ. Не нахалствах да разбера причината за недоволството, но трета поредна случка в рамките на малко повече от година е показателна. :roll:

Зависи колко е голяма фирмата, с какво се занимава, какъв бизнес им дава и колко карти имат! Ние имаме 100 и плановете и офертите ни са по куци от тези на частните лица, ама пусто business to business.
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от [FF]GODFLESH » 14 Юли 2017, 10:30

Скоро преподписах с Мтел...за 25-6 лева имам 20GB 4G.
"Mopar is the only way to go if you want to beat the other guy and look better doing it."

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Mollov » 14 Юли 2017, 15:39

speeder88 написа:Зависи колко е голяма фирмата, с какво се занимава, какъв бизнес им дава и колко карти имат! Ние имаме 100 и плановете и офертите ни са по куци от тези на частните лица, ама пусто business to business.


Най-много зависи кой ти е акаунта в Мтел и какво иска или не иска да направи за теб... ние за 10лв на месец имаме неограничени минути, 300 минути международни от BG и 6 GB data...

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 25.10.2016
Пол: Мъж
Кара: BMW 320ci E46 Convertible

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от preki » 14 Юли 2017, 15:47

Абсолютно подкрепям. Няма значение с кой оператор, важен е търговеца - аз съм на 18 лв с неограничени минути в България, 800 минути в ЕС и 10GB Data на висока скорост... Мтел

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Don_Diego » 14 Юли 2017, 21:06

Ама пояснявайте дали е фирмена карта или оферта за физически лица :dunno:
При мен Мтел днес опитаха да замажат положението с по-добра оферта, но още има какво да се желае :nono:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Фидел Кастро » 14 Юли 2017, 22:36

speeder88 написа: Ние имаме 100 и плановете и офертите ни са по куци от тези на частните лица, ама пусто business to business.

Точно тази категория са въпросните фирми! :bchug:
Ако правилно съм разбрал има някакви "подводни камъни", но какви точно не съм питал.
Абсолютно прав е и Молов относно акаунта и искам да го попитам 10 лв с или без ДДС е защото има значение. :lol:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Dextuar » 14 Юли 2017, 22:41

Аз имах план в мтел от 2001г, като дойде време да преподписвам като оферти получих това, което имаха на сайта, а винаги съм бил лоялен клиент 15г, е как да не ги сменя? Сега съм на теленор и забелязвам по-добър нет на 4G спрямо мтел.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 716
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Don_Diego » 14 Юли 2017, 22:53

Същата работа и при мен :mhihi:
Днес обаче уцелих отговорника на магазина да бъде там, точно на гишето където си плащах сметката и отново слушах "преференциалните" им условия. Веднага му обясних ситуацията и рязко се смени офертата (отделно консултантката май изяде дървото).
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от drago_pavlov » 20 Юли 2017, 10:59

Фидел Кастро написа: 10 лв с или без ДДС е защото има значение. :lol:

Виваком са големи педали по тоя въпрос.
Ако палнът за физическо лице е 30 лв, т.е. с ДДС, при същия план за юридическо е 30 лв без ДДС.
За клиента е все едно дали е ФЛ или ЮЛ с регистрация по ДДС. Но реално Виваком изкарват повече пари от ЮЛ.
А уж пазарният принцип е обратното - колкото повече, толкова по-евтино :dunno:
Най-пре*бани в тая схаме са ЮЛ без регистрация по ДДС. Но те едва ли позват служебни телефони :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 934
Регистриран на: 26.08.2008
Местоположение: Евксиноград
Пол: Мъж
Кара: VOLVO XC60 2016 Feiclift D3

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Демирев » 20 Юли 2017, 15:14

Към най-добрите съм - Теленор 22.50 лв. от 1 юли - неограничени минути към всички мобилни от Евро съюза и 8000 мб. в Бг 4Г - 3200 мб. към ЕС и 100 безплатни минути към Балканите!

Уникална оферта без аналог за частни лица.
Borymeckata написа:БМВ къща разваля... Момата е казала: "Или аз, или желазарията!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Jordana » 21 Юли 2017, 7:46

Педерастията при оператора бих я определил в ред мтел глобул/теленор виваком . Минах и през трите в тоя ред и с физическото и юридическото си лице :mhihi: За мтел може би вече не съм наясно защото бе твърде отдавна и доста болезнено, но глобул....такова дране на клиента просто няма накъде . Сега теленор може и да са измили срама ..донякъде . При виваком в момента положението най ми допада - телефон интернет и телевизия на оптика 3в1 .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от [FF]GODFLESH » 21 Юли 2017, 19:08

Относно актуалните скрити планове на операторите, може да погледнете форума на http://www.mobilebulgaria.com (270 страници е темата :mhihi: ) .
"Mopar is the only way to go if you want to beat the other guy and look better doing it."

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook