Към кой мобилен оператор сте?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой мобилен оператор използвате?

Анкетата свършва на 22 Окт 2015, 15:11

Теленор
46
28%
Мтел
72
44%
Виваком
47
28%
 
Общо гласове : 165
Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 30.12.2014
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: e36 and e87
Мечтае да кара: CSL Hommage

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от nedsan1994 » 21 Юли 2017, 20:53

Аз уцелих някаква промоция :
- 26.99лв.с ДДС / месец
- Национални минути и роуминг в зона ЕС : неограничени
- Минути към зона 1,2 и Балкани : 200мин.
- Национални МВ : 20 000 МВ (4G)
- Зона ЕС : 3 550 MB
- HBO GO
- Capture : 100 GB
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Don_Diego » 21 Юли 2017, 22:42

Къде е тая оферта?
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 47
Регистриран на: 30.12.2014
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: e36 and e87
Мечтае да кара: CSL Hommage

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от nedsan1994 » 21 Юли 2017, 22:58

Don_Diego написа:Къде е тая оферта?


Теленор , офертата мисля че е за нови клиенти.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Vasko » 22 Юли 2017, 19:04

Аз съм на Мтел .... Преди бях на Глобул преди много години ,но когато сменях номерата и исках от частно лице да минат на фирмата от Глобул тогава ми искаха по 100 лв на номер. Тогава отидох при Мтел и им казах , какво ще ми предложите ако няколко номерчета ги прехвърлим при Вас и отделно взема още в пакет няколко нови номера, защото тогава разработвах офиса и ми трябваха нови хора следователно и нови телефони ? Онази се усмихна само и ми назначиха консултант . В момента говоря неограничено към всички частни, стационарни и мобилни и цената на всяка карта е 19.90 лв. Всички карти са така и ползваме по около 7 Гб интернет на месец. Отделно като изляза в Турция и страни от НЕ ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ говоря на план bussines no limits и плащам единствено 4,99 лв/ден и говоря с БГ НЕОГРАНИЧЕНО И ИМАМ 1 ГБ интернет - всеки ден . А мен това ме удовлетворява . За това, с което се занимавам аз и фирмата ми е предостатъчно още повече с тези неограничени разговори към всички оператори , мацките в офиса могат да говорят с който си искат без да им ставам пъдарин и да им следя разговорите, екскурзоводите също, шофоьорите като са извън БГ -също . От няколко години съм решил този проблем с разговорите.Всеки месец си плащам там едни и същи сумички за фактурите на всички СИМ карти и си говоря спокойно .Отделно постоянно все ми казват, че мога да взимам телефони , таблети, айфони и не знам си още какво и лимита ми бил няколко хиляди лева за покупки с пет зелени звезди или там какво беше и аз вече не помня . По принцип се възползвам от тези оферти, ама то вече писва от нови телефони ..В момента и интернета и телевизията в офиса ми е при тях,отделно имам и няколко дата карти за лаптопите ако случайно спре кабелния да работя през дата-картите . Та, сега се опитвам да си възползвам вместо да ми отпускат лимит за пазаруване, да ми дадат бонуси ,с който да ми намалят общата сметка ,която плащам всеки месец към МТЕЛ .Макар, че то реално от 19.90 надолу едва ли има накъде с неограничени разговори и разговори в Турция и интернет 7 ГБ, ама като събереш 25 СИМ карти по 20 лв и ако има и някое телефонче на лизинг и се събира солидна сумичка за фактурки :)))
Яжте, пийте и си носете новите дрехи и си карайте количките ,че животът е крaтък ..

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 723
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Don_Diego » 28 Авг 2017, 21:55

След дълго ухажване, в крайна сметка си останах към Мтел - оказа се, че отдел Лоялни клиенти съществува, макар и трудно откриваем.
В магазин/офис няма шанс да получите добри условия за тарифен план + телефон (освен ако не вземете допълнително интернет и ТВ за вкъщи). Няколко пъти ми бе заявено в прав текст, че преференциални условия няма без тв и интернет, без значение колко плащам и от кога съм клиент. Аз обаче се заинатих и през обаждане на *88 и разговор с оператор се добрах до "Лоялни клиенти". От 40лв/м слизам на план струващ 27.4лв/м (стандартната му цена е 32.5лв/м) и получавам двойно от международните минути, този път важащи и за Сърбия, Македония и Турция, 12гб нет, неограничени минути и 330лв за P10 Lite.
Изображение


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Bogat-Beden » 11 Фев 2020, 22:25

За бога, братя, не влизайте в офис на Теленор! :shock: :help:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1637
Регистриран на: 16.11.2011
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 530DA, E61 530XD LCI
Мечтае да кара: Murcielago SV

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Z3Ro* » 24 Май 2020, 22:38

То и при Виваком е зле работата. Вчера отидох и им викам, че мога да прехвърля номера си при тях. Те ми обявиха, че за парите, които давам на Мтел, ще ми дадат половината от услугите. И накрая ми вика момчето преценете си и ще се обадите... В Мтел сега ме лъжат 35.99лв/м за неограничени минути към всички, 24 гига нет, телевизия на телефона със спортните канали, 8 гига в роуминг, 400 минути в Евросъюза, 100 гига някъв облак. Принципно не е лошо, но ме задигат със седем лева отпреди, а аз пак съм си на неограничени, пак си имам 19 гига и 5 и нещо в роуминг, и 200 минути в Еврозоната, та се чудя накъде да да се преместя, ако няма мегдан за пазарлъци...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Фидел Кастро » 24 Май 2020, 23:22

Пичове, явно този вид услуги поскъпват. След почти 15 години нормално партньорство фирмата ни получи от Теленор по-лоши условия и мениджърът им каза, че едвам и това е постижимо. След направената справка се оказа, че е абсолютно прав. При другите 2 оператора има поскъпване на услугите и то сериозно при някои абонаментни планове. Не ни дадоха дори сходни оферти.
Нямаше как и се съгласихме на новите условия.
Споделете как е при Вас? :oops:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

Потребител
Аватар
Мнения: 33
Регистриран на: 10.05.2010
Мечтае да кара: F10 ///M5

Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от DriftoMania » 24 Май 2020, 23:35

Бре, преди три месеца ми изтече фирмения договор и понеже си ме устройват старите условия, нямам зор да ги мъча за нещо по-добро и отлагам мъката, която имам с акаунт мениджърката на всеки две години.. Ама ако си прав и има такава тенденция, да седя на безсрочен по-добре за да продължа да съм доволен


Sent from my iPhone using Tapatalk
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от drifty » 24 Май 2020, 23:49

на Ментел съм аз. Нямам оплаквания. Не е кой знае какво, но поне нито ми звънят да ме тормозят, нито пък на мен ми се налага да им звъня да ги тормозя, много рядко се случва да ми падне нета или цифровата.

Иначе 35-37лв е таксата - мисля, че имам 1500 минути към всички оператори /не мога да ги изговоря така или иначе, не знам колко са със сигурност/, 3ГБ нет, който също не съм изхабявал скоро, цифрова с два приемника и интернет у дома. Даже сега преподписахме договора, казаха, че скоро щял да стане по-скъп, не знам до колко е наистина или е сейлс трик, но мен така или иначе си ме устройва. Най-много се кефя на архива на Телевизора, мога да си следя някое предаване и да си го гледам когато искам, супер е!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Фидел Кастро » 24 Май 2020, 23:54

DriftoMania написа: да седя на безсрочен по-добре за да продължа да съм доволен

При нас договорът задължително се преподписва всяка година. Скъпите абонаментни планове(тези с неограничените минути и много гигабайти) са на старите такси, но например този с 500 безплатни минути, на който са няколко мои близки и то възрастни хора е вдигнат почти с 50%. :roll:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 318
Регистриран на: 17.10.2004
Пол: Мъж

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Фидел Кастро » 25 Май 2020, 0:04

drifty написа:
Иначе 35-37лв е таксата - мисля, че имам 1500 минути към всички оператори /не мога да ги изговоря така или иначе, не знам колко са със сигурност/, 3ГБ нет, който също не съм изхабявал скоро,

Ето моите условия за 18 лева с ДДС:
1. Неограничени разговори в България и изходящ роуминг в ЕС (но към български номера според мен. Ще уточня.).
2. 10 Гб на макс. скорост в България
3. 4.7 Гб на макс. скорост в ЕС.
4. 120 минути към практически всички номера в Европа вкл. Турция, Македония, Украйна, Беларус, но не и РУСИЯ! :confused:
За период от 135 години стигнахме от Стефан Стамболов до Бойко Борисов. Ако това е еволюцията в политическия елит много скоро ще гласуваме за едноклетъчни.
След снимката си с Б.Б., Робърт де Ниро бил много доволен, че най-после се снимал с истински мафиот.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от bum_bum » 25 Май 2020, 8:35

Януари орехвърлих две услуги от Виваком към а1. От тогава и двете не работят, а ги плащам и двете и на Виваком и на А1. Тъкмо се наканих да ходя да се разправям, а то пък стана ИП, но скоро ще има екшън. Тва са страшни уроди, всичките оператори.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от steeN » 25 Май 2020, 9:12

След като ЕС въведе задължителния роуминг, това беше края на повече от 20 години падащи цени на мобилните телефони. Не знам защо има изненадани.
Ако почнат да се базикат с регулациите за Интернет, например всякакви глупости като net neutrality и т.н. и по-зле ще стане.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Jordana » 25 Май 2020, 11:31

5жито кой го плаща ? Добрите самаряни ? Искаш не искаш пускат ти 5жи мегабайти разни тъпи опции и допълнителни услуги дето ме боли гъза за тях . А мобилната мрежа не се подобрява с нищо , даже става по зле .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: streetz

Последни теми
Facebook