Към кой мобилен оператор сте?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Кой мобилен оператор използвате?

Анкетата свършва на 22 Окт 2015, 15:11

Теленор
46
28%
Мтел
72
44%
Виваком
47
28%
 
Общо гласове : 165
Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от © » 19 Окт 2015, 15:52

Ако не ги натискаш си стоят така с години, ако започнеш да ги сменяш и показваш оферти тогава се отпускат и те


Sent from my iPhone using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 247
Регистриран на: 27.07.2010
Местоположение: София
Кара: '09 E92 N47; '08 E60 N53B30
Мечтае да кара: 911 Turbo S
Детайли за колата: RIP E39 2010-2019 :(

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от goguma » 19 Окт 2015, 15:57

Глобул от 14-15 години, веднъж искаха да има платя втори път сметката си, не знам дали нарочно или беше грешка, но случайно пазех касовата бележка че вече съм платил и се оправих. Други проблеми не съм имал.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Elesar74 » 19 Окт 2015, 16:14

Аз съм само ползвател, управителят на фирмата ми е добър приятел, но май не му се занимава. И аз се чудя как за физически лица има егати предложенията, пък аз се пуля на план отпреди 3 и повече г.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от © » 19 Окт 2015, 21:13

Прехвърли се към друга фирма с повече карти, разбира се има си недостатъци, но отстъпките, които може да получиш са невероятни. Например някоя група с 30-40 карти. Аз не бих ползвал оферти за физически лица, защото основния трафик е в групата, а там ако разговорите не са безплатни, наистина ще трябват по 1000 минути :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Doberman_vas » 20 Окт 2015, 13:14

Elesar74 написа:Аз съм само ползвател, управителят на фирмата ми е добър приятел, но май не му се занимава. И аз се чудя как за физически лица има егати предложенията, пък аз се пуля на план отпреди 3 и повече г.

кажи му че ще му спестиш едни пари всеки месец и ще му се занимава.
Ако сте много хора и правите големи сметки, има много хубави благинки за корпоративни клиенти :)
аз винаги подписвам едногодишни договори :mhihi:
на едната ми карта пише мобилтел :mhihi: :mhihi:
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 648
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: BMW factory in Dingolfing
Пол: Мъж
Кара: рожден ден
Мечтае да кара: Apassionata
Детайли за колата: ̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от EBEEMVACIA » 20 Окт 2015, 19:34

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿BMW Flugelrad II V-2

Потребител
Аватар
Мнения: 19
Регистриран на: 16.03.2011

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от stefanoff » 21 Окт 2015, 8:06

На БОБ съм (което си е ментетел) 2.90 за 150 мин към всички , след това е 10-11ст на мин , но включените минути така или инак не мога да ги изговоря. Инак интернета е дърво - 5.90 за 500мб, които въобще не ми стигат, а по-голям пакет май няма . Най съм доволен от факта, че реално няма договор, мога да ги разкарам по всяко време
Не Мы такие, Жизнь такая

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 116
Регистриран на: 30.07.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: Е39 525д 2001
Мечтае да кара: F13 с М буквичка.

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от DiMIcha84 » 27 Окт 2015, 11:31

Нещо в страни от темата. Във виваком ми предложиха айфон 6с на цена по ниска от чистата 6-ца :shock: два пъти питах консултантката дали не се объркала и тя ме уверява, че не е. Някой знае ли за какво иде реч?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 12.08.2008
Местоположение: София, копеле!
Пол: Мъж
Кара: кошара!
Мечтае да кара: BMW M3 E46

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от speeder88 » 27 Окт 2015, 12:06

DiMIcha84 написа:Нещо в страни от темата. Във виваком ми предложиха айфон 6с на цена по ниска от чистата 6-ца :shock: два пъти питах консултантката дали не се объркала и тя ме уверява, че не е. Някой знае ли за какво иде реч?

Сигурно е реплика! :weed: :weed: :weed:
Изображение
SKISA написа: ти си ебати ///M-склададжията

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Vasko » 29 Окт 2015, 22:18

Аз бях осем години на Глобул сегашното ТЕЛЕНОР. Бях изключително доволен от условията ,до момента в който се наложи да си прехвърлим всички номера на фирмата за да можем да ползваме разходите - все пак 300-450 лв сметки на 10 карти са си разход и защо да не ги ползваме като фирмен разход. Какво беше учудването ми когато ми заявиха, че за да се прехвърли карта от физическо на юридическо лице трябвало да се платят по 100 лв ..Ай , сиктир ! Отидох в мтел- там си имах един номер от 8 години ,който си беше на някакви 5 лв сметка . Директно при мацката и казвам : ''искате ли 10 номера да минат към Вас от Глобул и ще взема още пет карти за новата фирма'' . Онази само ми се усмихна широко и веднага ме свърза с мацката, коята отговаря за корпоративни клиенти .Назначиха ми консултант и сега съм само на МТЕЛ- три лаптопа на лизинг с мобилен интернет на всеки от тях , в офиса стационарен телефон с 500 минути , три лизинга на телефони - две S6-ци самсунг и едно sony xperia z3 , един таблет sony xperia , четири сим карти на тарифа от 20 лв с 10 ГБ мобилен интернет и неограничен пакет от разговори към всички оператори , седем карти на такса 7.99 лв с включени 400 минути към всички оператори - за работниците ми и това всичко на цена около 380 - 430 лв всеки месец ! Теленор после си спукаха да звънят на номерата ми и да ме канят да съм отидел в офиса да разговарям с тях. Късно е мандалцето хлопна вече ....
Яжте, пийте и си носете новите дрехи и си карайте количките ,че животът е крaтък ..

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от blqsu4ko » 03 Ное 2015, 1:54

© написа:това трябва да е някаква оферта със супер отстъпки или пък да е нещо съвсем ново :dunno:
През лятото за 14 карти виваком едва дадоха 20% -30% отстъпки от фактура и абонамент /по някаква сложна схема на изчисление/ и това означава , че за 600мин към всички и 2гб интернет се плаща 16,80лв.
Обаче аз нещо не съм доволен от Виваком, нещата са се променили доста, откакто бях за последно при тях - често ми прекъсва разговора и то в градове, интернета ми се струва бавен ... Случайно взех да тегля прем МТел от телефона на един колега - ами то въобще не може да става сравнение с моя вивакомски интернет :dunno: Чакам да изтече едногодишния договор и пак ще ги сменям :lol:

Опитах се да ти обясня :mhihi:
Колеги, ако имате нужда от съвет - акаунт съм в Мтел, ще съдействам!
Live it like you Love it

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от © » 03 Ное 2015, 9:45

Да, бил си прав. Понякога се чудя дали ми е изтекъл бързия интернет, че е толкова бавно :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2284
Регистриран на: 10.04.2008
Пол: Мъж
Кара: Долното
Детайли за колата: E39 525d

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от Elesar74 » 03 Ное 2015, 11:42

© написа:Прехвърли се към друга фирма с повече карти, разбира се има си недостатъци, но отстъпките, които може да получиш са невероятни. Например някоя група с 30-40 карти. Аз не бих ползвал оферти за физически лица, защото основния трафик е в групата, а там ако разговорите не са безплатни, наистина ще трябват по 1000 минути :lol:


Няма как, нямам такава възможност просто. У наше село такива фирми се броят на пръсти, пък и трябва да ги познавам все пак.

Doberman_vas написа:кажи му че ще му спестиш едни пари всеки месец и ще му се занимава.
Ако сте много хора и правите големи сметки, има много хубави благинки за корпоративни клиенти :)
аз винаги подписвам едногодишни договори :mhihi:
на едната ми карта пише мобилтел :mhihi: :mhihi:


Картите са 12-13, сметките между 320 и 360 лв. на месец, не знам какво може да се получи срещу тях и той винаги подписва едногодишни договори. И като го питам нещо няма ли промяна, нямало. И така всяка година, честно, не помня от кога съм на тоя план.
Човек си личи какъв е, не по това колко от високо гледа, а по това колко ниско може да се наведе.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 674
Регистриран на: 12.08.2004
Пол: Мъж

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от blqsu4ko » 03 Ное 2015, 12:22

0882204653, обади се ще измислим нещо!

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Live it like you Love it

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 114
Регистриран на: 10.07.2008

Re: Към кой мобилен оператор сте?

Мнение от kulov » 09 Дек 2016, 8:45

здравейте,
малко да изтупаме темата от прахта. предстои ми да преподновявам договор и искам да събера малко впечатления. изтичащият ми е за физически лица към виваком, на някакви супер неизгодни условия. не говоря много, интересува ме да има повече мб нет. бих се радвал на коментари относно 3г и 4г покритието на отделните оператори. често съм в движение из най-различни кътчета на родината, а работата ми е свързана с интернет. може би ще се включа към някоя голяма група, както е предложил слави по-горе. от виваком знам какво да очаквам, другите как са?

p.s. комбинираните им оферти за кабелна и домашен интернет, при които дават сериозни отстъпки, не ми представляват интерес.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook