BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 95
Регистриран на: 27.12.2009
Пол: Мъж

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от whatdaf » 11 Май 2016, 14:15

Варианта с публиката е най-удачен от гледна точка на безпристрастността от организаторите. Така мрънкачите имат най-малко основание да мрънкат. Трябва само някои неща да се доизпипат, като урни ,билети. Повече гласност най вече. Хиляди хора публика и победителите са с 15-20 гласа. Те само толкова ако минат покрай колата и ако номера е от техния град ще гласуват за него. Масово не се е знаело за гласуването и това е сериозния минус.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1063
Регистриран на: 13.01.2004
Местоположение: Бургас и София
Пол: Мъж
Кара: head turner и екзотики
Детайли за колата: .... `90 E30`08 E61 `08 Z4
ex `00 E39

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Convertible » 11 Май 2016, 15:46

whatdaf написа:Трябва само някои неща да се доизпипат, като урни ,билети. Повече гласност най вече. Хиляди хора публика и победителите са с 15-20 гласа. Те само толкова ако минат покрай колата и ако номера е от техния град ще гласуват за него. Масово не се е знаело за гласуването и това е сериозния минус.

Точно така !
Очаквах поне по 100тина гласа да има за всеки победител
Ще има ли резултатите на другите в съответните класове?
Изображение
"Всеки истински BMW ентусиаст рано или късно си купува Е30"
и печели награди с него

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от KPETEH » 11 Май 2016, 15:55

Вместо урна, мое всеки да си остаи стъклото 2мм отворено и накраа жури да брои билетчетата по седалката...
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 9.08.2011
Местоположение: при Гюнтер и чат пат у Софето
Кара: е30 с 286 коня
Мечтае да кара: е30 с 1000 коня
Детайли за колата: '88 Diamantschwarz 320i coupе

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от mastik » 11 Май 2016, 16:36

Ще е хубаво някой да свърже имената от списъка с победители от миналата страница със снимките от първата страница. Не виждам иначе смисъл и полза от тоя пост в тоя му вид, а и от темата и коментарите ви. Не си пия кафето с тия хора и нямам идея кой кой е и какво кара. Това ще стане на по-късен етап така ли? Кога? Не ми е никак важно, просто ми е любопитно какво мисли публиката.... или поне 20-30 човека дето са гласували ... :confused:

Ще си позволя и да опиша в тая тема как си представям един перфектен събор - на място тип изоставено летище / дълъг полигон, извън населено място, с големи тревни площи около асфалта и всеки паркира, щъка и си опъва палатката и грила където намери за добре по тия площи и участва в каквато дисциплина иска....кеф ти драг, кеф ти дрифт, кеф ти 2 дена мат под масата... В рамките на 2-3 дена и с малко организация мисля че всеки желаещ ще успее да се дореди до каквото му е интересно...Също никви сушита, випове, специални паркинги, спа, кална баня и хора мрънкащи за такива неща. Всеки да си носи квото иска и всеки сам да си излъчва победител в къфто си иска конкурс, а ако има официален такъв да се избере адекватно жури. Примерно такова за категория е30 - всички модератори от подфорум е30. Мисля че са точните хора и знаят предостатъчно за модела. Сигурен съм, че важи и за другите модели. Също на такива индивиди като зендера и другите, които тотално не зачитат закони и порядки, просто им показвате червен картон още на входа. Ще минете и без техните 12лв, пък може да им подейства и възпитаващо, знае ли човек. Също не мисля че е нужно да вдигаме цял Пловдив (или който и да било друг град) във въздуха за 1-2 дена с трясък и гърмежи и да потвърждаваме що за олигофрени сме (и в добрия и в лошия смисъл). В Германия всъщност правят точно това, ето няколко снимки от техния БМВ събор...


Изображение
Изображение
Изображение
E30 4 life

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 368
Регистриран на: 17.03.2005
Пол: Мъж
Кара: '04 330xi touring

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от izzzo » 11 Май 2016, 18:40

KPETEH написа::OT:
Отиам аз на ретро рали на 3-ти април на калояново, да видя некви стари бръкми и сме си паркирали заедно тумба ентусиасти(не фенове) така лекинката в края на поляната и си гледаме пистата... Та по едно време отивам до колата да видя детето кво прави на телефона и то ми вика: Тате, тате едни искаха да отворят колата и да отворят багажника и вратите... И кво се оказа?! Били ми харесали колата, искали да ми оставят спомен, ама съм я бил заключил чевръсто... Некои знаят на какво прилича колата ми, на абсолютно нищо.... и все пак на некой му е направило добро впечатление. Викам си не мое да е верно, ма хората наоколо викат - да бе, честно...
Дали не е това варианта?! Закво го пиша?!
Нужно ли е всичко да бъде толко официално и пищно? Некви безкрайни материалисти са се навъдили... Колко съм я бил лъскал, кви части съм взел назаем, колко кинта съм бил хвърлил, кви награди съм тряял да получа... И това всяка година... Завръщане към корените тряяя.... Тури колите, запали скарата, сипи си бирата и толко!
100% е имало и по-стойностни коли от тия в конкурсите... Дали са били там? Дали некой въобще си е направил трудът да ги потърси? Те некои дори не са обиколили навсякъде.... Бая шоу треа да е било, че за повече от 6 часа не си могъл да направиш дори и едно кръгче... заеби... Накрая се оказва, че цялото шоу по-скоро разсейва хората от автомобилите и ги съсредоточава да гледат дрифтърите дето на всеки кръг от шампионата можеш да видиш, задниците, дето у всеко диско можеш да видиш..... Като се погледнат снимките от евента то е само тфа. Дрифт, кълки(щот цици няма) и Чой.
Така ли са се напрягали организаторите едно време?! БМВ клуб България, трябва да е традиция не мода и не трябва на никой да му писва. Който му харесва остава, останалите само акват и отлитат. За кво са ти очаквания, като можеш да имаш най-запазените и редки модели БМВ-та на едно място, стига да не правиш от мухата слон. Литъл рок го казва същото ама с нетърпение и отвръщение. 100% съм сигурен, че не иска да го казва, ама е поставен в таа ситуация. Поставен е от недоволни недоносчета, а както се вижда, най-разумните и обективни както винаги са старите пушки. Треа се пресее и раздели ентусиазъма от фенщината.
Разбирам, че светът се върти около парите и те са нужни за всичко, но той се е въртял и преди парите... Скандално е да напълниш цял град с БМВ-та и да не можеш да си поемеш дъх, щото некой чакал на опашка, друг немал сянка, трети не бил ял, друг не бил пикал, паркинга, облаците, водата и тнт.
Същността над външността!

Нямам престава колко съм в контекста на темата, че лош ден имах и съм леко подпийнал, ама щом съм го написал, начи съм го почувствал. Да го постна ли, да го трия ли....?! Занимава ме да го е*а...

Евала!!!

Не съм учуден че има недоволни. Все пак сме в България, тук всеки разбира от всичко, всеки е по-важен от останалите, всеки си мисли че си му длъжен за нещо...
Моллов, благодаря за старанието и за всичко което направи! Респект!

Мародератор
Аватар
Мнения: 12338
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Mollov » 11 Май 2016, 21:04

mastik написа:
В Германия всъщност правят точно това, ето няколко снимки от техния БМВ събор...




Това в България по-скоро доближава идеята за "фест"...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от Top Gun Maverick » 11 Май 2016, 21:07

Без състезателната част, това си го има всяка година на язовир Копринка. Колегата предлагащ дали е идвал?
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Потребител
Аватар
Мнения: 24
Регистриран на: 9.08.2011
Местоположение: при Гюнтер и чат пат у Софето
Кара: е30 с 286 коня
Мечтае да кара: е30 с 1000 коня
Детайли за колата: '88 Diamantschwarz 320i coupе

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от mastik » 11 Май 2016, 21:54

За моето предложение за перфектен събор ли става въпрос? Ако да - така ги виждам аз нещата, това ми харесва. Ако се дублира дадена част с друго събитие на клуба още по-добре - още един повод да пием бира и да ядем пържоли (евтино) в компанията на приятели и познати. Аз лично не съм бил на нито един БМВ събор и нито една среща или събитие на БМВ клуба, живея в Германия и точно в тая част на годината никога не съм бил свободен да посетя, а лятото, когато наи-често съм в БГ, единиственото време, което обикновено ми остава след като си свърша всичката обичайна работа в БГ са едни 5 дена и обикновено отиват за море или планина.... някъде в дивото на палатка и без мн хора ако може. Какво още организира клубът освен събор и бмв къп не знам, но ще се поинтересувам и бих посетил бъдещи събори и събития, стига да успея да съчетая.

Mollov написа:
mastik написа:
В Германия всъщност правят точно това, ето няколко снимки от техния БМВ събор...




Това в България по-скоро доближава идеята за "фест"...

Наречи го както сметнеш за добре, исках да кажа че годишното събиране на БМВта, баш масовката, за мен трябва да изглежда така. Ако ще ходя на каквото и да е, то това най-би ми харесало. :bchug:
Кажи сега коя кола на кое име е :) Досега разбрах само, че "фаворитите ми по снимка" (е30ките на Боян и Явор), са извън класацията :lol: Но какво пък, не съм очаквал публиката да споделя моят вкус или да разбира от всички модели БМВ...
E30 4 life

по-добре 2л пепси от 1.6л хонда
Аватар
Мнения: 5880
Регистриран на: 8.03.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: каквото намери в гаража

Re: BMW Събор 2016 - Конкурс за външен и вътрешен вид

Мнение от I.Voykov » 13 Май 2016, 0:31

Надявам се си начесахте езиците достатъчно и тази година по въпроса с конкурсите :) Както е видно от темата не ви кефи публиката да решава, не ви кефи жури да решава, не ви кефи вобще нищо ако не сте станали първи... Та в този ред на мисли заключвам темата, поздравления за победителите в последните конкурси организирани от БМВ Клуб България...

За догодина си гответе колите за показване пред публиката в специалните паркинги за целта, без да има какъвто и да е ангажимент или спортен характер.
Изображение
http://WWW.BMWBG.CLUB
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Are you ///M enough ...?

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook