MotoGP / World SBK Сезон 2024

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от b_u_b_o » 23 Авг 2020, 15:54

Второ поред състезание с червен флаг, баси годината :D Винялес остана без спирачки и се метна от мотора със 220км/ч, последния завой 3тия Оливейра изпреварва двама и печели първата си победа. И всичко това докато доминиращият последния 6-7 години Маркес гледа по-телевизията и е с 0 точки след 5тия кръг. Сега ще се включи още по настървен за победа. За такъв шампионат не съм си и мечтал когато почнаха да отлагат стартовете през март...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от BorislavB » 23 Авг 2020, 19:54

Според мен тая писта ще отпадне догодина...хаха.
Маркез го виждам в ролята на камикадзе след като се завърне...
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от nickstorm » 23 Авг 2020, 22:23

Тази година ще има нов шампион, ама кой ще е? Колебая се между Милер и Дови, честно казано. Значи, от Хонда заявиха, че Маркез е аут за още два месеца минимум, а и той самия в едно интервю каза, че няма да се върне докато не се възстанови напълно. Винялес остана с един двигател по-малко, а това също има значение. От Ямаха са ограничили двигателите с 300 оборота с цел да избегнат нови повреди. Доколкото разбрах, част от двигателите имат дефектни клапани (но само от един конкретен доставчик), та тях ще ги използват на тренировките и в квалификациите, а читавите-за състезанията. Сега е наред Мисано, а Ямахите по принцип там са силни. На Куартараро май не му е вече толкова весело, Дови е само на три точки зад него в класирането. Да видим какво ще направи в Мисано, че взе да допуска и много грешки в самите състезания.
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1532
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от ildivvy » 24 Авг 2020, 15:43

Шампионата наистина е :shock: :shock: :shock: .... няма нищо подобно! Предния месец си смених плана на телевизията и интернета у нас и видях, че имам "МаксСпорт 3", където предават "МотоГП" на живо! Последно съм ги гледал преди доста години, когато бяха още по 'ЕвроСпорт'-а... Беше си скука отвсякъде! За сметка на това 'СуперБайк' беше 'огън' до последната обиколка! Сега каво става ?!? Мотори хвърчат на парчета на ляво и на дясно! Прелитат между участниците като на боулинг..., някой слиза в движение с 220км/ч :shock: , други се 'мачкат' до последния завой , където ги изпреварва третия... някаква 'световно неизвестна фирма от Австрия (КТМ)" печели състезания :shock: :shock: :shock: Какво повече да иска човек :dunno: ?!? Това е истинското лице на този спорт :yes: !
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от carmanf1 » 24 Авг 2020, 16:09

b_u_b_o написа: ... Винялес остана без спирачки и се метна от мотора със 220км/ч, ...


Гледах записите после ..., и според мен се метна при 238км/ч :shock:

И си стана и после конференция дава, спокоен

Баси и състезанието, е баси и спорта, баси и пичовете. Уникални :shock:

ildivvy написа:... Това е истинското лице на този спорт :yes: !


:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от b_u_b_o » 14 Сеп 2020, 9:15

Още един кръг мина и още един различен победител, 5ма от 6 състезания...ако така продължават до края на шампионата всички ще се изредят :mhihi: И 4ма от тия 5ма за сефте печелят, направо много луд сезон. Роси пак изяде задната гума и накрая му взеха подиума, обаче 1во и 2ро място е за хора от академията му та пак има повод за радост. Куатараро не завърши което още повече завърза генералното класиране, ако Дови вземе че стане шампион дукати ще станат супер смешни, че не го задържаха.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от nickstorm » 15 Сеп 2020, 11:52

Дукати станаха смешни още като биха шута на Лоренцо в средата на сезон 2018-та и взеха на негово място Петручи... В Италия се носят слухове, че Маркез май има някакви сериозни проблеми с възстановяването и даже му предричат край на кариерата :dunno: Още като се контузи имаше спекулации, че може да има засегнат нерв, освен нещо докторите да са се оакали при втората операция, но дори и за момента няма никаква информация за евентуално завършване, пък си минаха вече два месеца. Преди време четох някъде, че 2015-та Стонер искал да се върне в Хонда, обаче Накамото го отрязал, баси.... Щеше да бъде интересно да се види дуел Маркез-Стонер
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от alekangg » 15 Сеп 2020, 13:30

Напротив, предполага се завръщане на 27 този месец за ГП на Каталуня.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от nickstorm » 15 Сеп 2020, 15:04

Тука пише че най-вероятно ще пропусне и Барселона. Мисано със сигурност. Засега е започнал с тичане, докато стигне до тренировки с крос-ака.....

https://www.marca.com/motor/motogp/gp-e ... b4584.html
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от alekangg » 20 Сеп 2020, 19:34

Отново нов победител, всичко е супер, но на мен ми изглежда като поговорката- когато котката я няма, мишките пируват.
Аз бих искал Винялес да се засили до края. Роси пак се изложи ,дано все пак докато участва в мотогп да вземе един подиум и да ги направи 200. Куартараро доста зле в последно време.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 841
Регистриран на: 12.12.2014
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: F10 530d 2015
Мечтае да кара: E36 M3 3.2, M5 E60 LCI, M760Li, M5 F90 LCI
Детайли за колата: 258HP|RWD|Automatic

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от BorislavB » 23 Сеп 2020, 17:14

Доста е интересно без Маркез постоянно има битки и обрати, такива състезания обичам. Хвана ме яд за Баная имаше си темпо през целия уикенд ама явно напрежението му дойде в повече. А за Мир не знам какво да кажа не съм фен на Сузуки, но ме кефи как ги наказва в края на състезанието, всякаш му идват супер сили.
От малко дете си имам мечта, не Ferrari, брат, M-Power е Тя. -|- Цяла Земя под едно небе,с една марка автомобили - BMW...!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от nickstorm » 23 Сеп 2020, 18:23

BorislavB написа:Доста е интересно без Маркез постоянно има битки и обрати, такива състезания обичам. Хвана ме яд за Баная имаше си темпо през целия уикенд ама явно напрежението му дойде в повече. А за Мир не знам какво да кажа не съм фен на Сузуки, но ме кефи как ги наказва в края на състезанието, всякаш му идват супер сили.


Няма какво да те е яд за Баная, с тая soft гума отзад нямаше да устиска пръв до края на състезанието. Бих те разбрал, ако те беше яд за Милер дето мотора му засмука фолиото от визьора на Куартараро и му прецака състезанието. А иначе колко да е интересно, Дови пръв с 84 точки, ако Маркез се върне сега и направи 4 поредни победи, на бая кандидат шампиони ще им се стъжни живота. Дови чак си лепнал стикер "unemployed" на Дукатито... :lol:
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от b_u_b_o » 23 Сеп 2020, 23:21

Да и той като дойде Маркес и почне да печели, тия 4мата с по 80 точки ще седнат до пистата да му пляскат и няма да вземат ни една точка... :mhihi:

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от nickstorm » 24 Сеп 2020, 8:15

Еми не си дават много зор ми се струва, особено Дови. След седем състезания първия е само с 84 точки, като нито е отпадал нито нищо.
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: MotoGP Сезон 2020

Мнение от b_u_b_o » 24 Сеп 2020, 10:52

Дови е първи само защото ямахите са супер непостоянни, а пък Мир е на 4 точки зад него с 2 падания. Ако не бяха те щеше да има 100+ точки, което за мен е доста изненадващо. Ако запази това темпо нищо чудно да се бори за титлата до края.

А Марк каквато и машина да е и колкото и да са зле останалите, ако тая седмица се върне дори, пак не виждам как би имал шанс. Остават 7 състезания, всичките да ги вземе са 175 точки. Ако с толкова точки стане шампион ще е направо подарък :mhihi:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook