Черноморска тема

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 367
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: Черноморска тема

Мнение от ceco_kd » 24 Юли 2019, 10:45

Преди в разни други теми съм споделял, че форума ни все повече заприличва на един много известен друг Бг форум(женски). Е, надминаваме ги ми се струва вече. Какво Ви бърка кой под каква сянка е легнал, семки ли люпи, диня ли яде, с баба си ли се гушка или с комшийката....скучен живот водим явно "обитателите" на Повер форума. Единственото, което може да ме дразни на плажа е ако някой наистина се държи така все едно плажа е на баща му. В такъв случай ще се изместя и ще оставя простака да си се мисли за голяма работа и те така. Айде със здраве! И приятна лятна почивка....кой където и както му харесва!

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Черноморска тема

Мнение от drago_pavlov » 24 Юли 2019, 10:58

ceco_kd написа:Какво Ви бърка кой под каква сянка е легнал, семки ли люпи,

Ами основното, което ме бърка е, че люспите от семките отиват на плажа, фасовете се зариват в пясъка, кочаните от царевицата също...
Ако това не те бърка значи има нещо сбъркано при теб...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 367
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: Черноморска тема

Мнение от ceco_kd » 24 Юли 2019, 11:27

drago_pavlov написа:
ceco_kd написа:Какво Ви бърка кой под каква сянка е легнал, семки ли люпи,

Ами основното, което ме бърка е, че люспите от семките отиват на плажа, фасовете се зариват в пясъка, кочаните от царевицата също...
Ако това не те бърка значи има нещо сбъркано при теб...


Не съм се изразил както трябва, за което най-учтиво моля да ме извините, колеги! Не одобрявам да се хвърля, каквото и да било, където му скимне на човек. Имах в предвид, че тук явно като отидем на плаж се оглеждаме кой какво прави, как, с кого и дали е под чадър от плат с UV защита или под подобен, но без защитата купен от Джамбо. Който иска нека пие бира, нека люпи семки, нека играе плажен футбол. Но да си вземе шишето и боклуците после със себе си(така възпитаваме с жена ми децата си), нека не ме цели с топката в опит за задна ножица(казваме на дъщеря ни да внимава като минава покрай легналите на плажа хора). Ако не ми изнася съответно се местя и така. Тук изкарахте, че нашето черноморие е най-лошото място за почивка, а видиш ли Гърция и Турция са си .... топ оф дъ топ.
Сега дали има нещо сбъркано с мен....щом така мисли някой, може и така да е. Аз данък чуждо мнение не плащам. Хайде със здраве, че ще се "намразя" за това, че влизам в полемики да обяснявам какъв съм, като не ми дреме кой какво ще си помисли за мен. Има кой да ме оцени и да ме потупва по рамото одобрително или да ме укорява ако има за какво.

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Черноморска тема

Мнение от Jordana » 24 Юли 2019, 11:30

Оставете ги семките и фасовете . Мен основно ме бърка че по тия плажове няма тоалетни или където има хората ги отбягват по неизвестно причина . Стискат стискат ....и някой може да не устиска :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Черноморска тема

Мнение от c04 » 24 Юли 2019, 11:31

ceco_kd написа:чадър от плат с UV защита или под подобен, но без защитата купен от Джамбо.

Моя се изпотроши да се мота из колата, а го ползвам максимум 2-3 в годината :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Черноморска тема

Мнение от bum_bum » 24 Юли 2019, 11:34

kiko написа:шатри,палатки....направо едно барбекю :


Речено-сторено. :mhihi:

Изображение

Това е къмпинг. Хората си отиват с барбекютата, шатрите, столовте и всичко от което имат нужда. Никой на никой не пречи.

Като ви е кеф ходете на слънчака, блъскайте се гъз до гъз, яжте фафли на плажа, плащайте по 70лв за чадър с ВИП шезлонги.

Аз ще бъда селяндур, който си ходи с цялата покъщнина, разпъва палатки и каравани и вечеря на плажа.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Черноморска тема

Мнение от TheDriver » 24 Юли 2019, 11:54

Jordana написа:Оставете ги семките и фасовете . Мен основно ме бърка че по тия плажове няма тоалетни или където има хората ги отбягват по неизвестно причина . Стискат стискат ....и някой може да не устиска :mhihi:


Винаги се договарям с близкото заведение срещу Х стотинки(на ходене) или консумация да им ползваме тоалетната.... никакво стискане или пикане в морето :mhihi:

Виж липсата на душове ми се отразява пряко върху гърба :mhihi: :mhihi:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Черноморска тема

Мнение от kiko » 24 Юли 2019, 13:52

bum_bum написа:...


Къмпинг на самия плаж??Сигурен ли си?Аз мисля че няма такова животно в Гърция,бил съм и на къмпинг там,вярно плажа беше на 5м от палатката ми но не и на самия плаж.Там за диво къмпингуване ще те съдерат от евра ако те набарат.Това ако е тук Иракли и тн. ок но въпроса беше за ходене на плаж,а не живеене една седмица на плаж ;)
пс.Но ей така за спора, как би се чувствал ако си се настанил с фемилито на 10м. например от някой с едно такова и на обяд се почнат пушаците?

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Черноморска тема

Мнение от zAcK » 24 Юли 2019, 14:27

kiko написа:
bum_bum написа:...


Къмпинг на самия плаж??Сигурен ли си?Аз мисля че няма такова животно в Гърция,бил съм и на къмпинг там


Кажи честно, вярваш ли си на това, дето си написал :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Точно па в Гърция си има супер много къмпинги точно на плажа. Арменистис на Ситония е такова място, дето ходят много българи и е супер яко! :ok:
И ако не ти харесва скарата на човека, може да се прместиш, никой не те спира :mhihi: :mhihi: :mhihi:
То и на него може да не му харесва шкембето на някой рускиня, ама не я гони от плажа, нали? :mhihi:
Като не се кефи на гледката, става и се мести! А за останалите неща си има закони, къде какво може и т.н. :!:

P.S. Като гледам снимката на bum bum, май някъде точно по Ситония си гледа кефа :ok: :bchug: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Черноморска тема

Мнение от kiko » 24 Юли 2019, 14:38

Ами вярвам си,ама някой да не изпищи
"През 1993 забраната е залегнала и в нов закон с номер 2160, където вече е абсолютна за цялата територия. Категорично забранено обаче бивакуването на самия пясък. И пак с едно изключение. Забранено е да разпънете палатка на плажа, но не и да спите там в спален чувал и дори без него. В цяла Гърция е забранено и паленето на открит огън. Според туристическите форуми все още има места на юг от Пелопонез, където дивото къмпингуване се толерира, но на Север става все по ожесточено. И все пак има вратички за заобикаляне на забраните. Можете да минете по-евтино, отколкото в къмпинг, ако си разпънете палатката в близост до бар или търговски обект на техен терен и ползвате например храна или кафе при тях. И в този случай по гръцките закони обаче собствениците на недвижим терен могат да приютят максимум 1 палатка или една каравана."
https://camping.bg/%D0%BC%D0%B0%D1%81%D ... ws544.html

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Черноморска тема

Мнение от zAcK » 24 Юли 2019, 14:48

Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 143
Регистриран на: 26.02.2019
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Няма BMW ;-)
Мечтае да кара: Нова

Re: Черноморска тема

Мнение от Venelin1111 » 24 Юли 2019, 14:54

Ужас...като в сайта на “мамитата” стана тук..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Няма вече BMW

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Черноморска тема

Мнение от zAcK » 24 Юли 2019, 14:58

Venelin1111 написа:Ужас...като в сайта на “мамитата” стана тук..


Sent from my iPhone using Tapatalk


Така си мислиш, щото си нов. Не знаеш какво беше преди 10 години тук :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Черноморска тема

Мнение от Моджо » 24 Юли 2019, 15:12

Не че нещо, Зак, ама тия караванки и подобни не са баш на плажа. Освен това аз си мисля, че говорим за нормален плаж, на който некой си мисли, че е на къмпинг.
А по другата част ми що па аз да се преместя, що не се премести рускинята или скараджията.
Габровец, можеш да се напиеш и в Габрово, нема нужда да ходиш на плажа да те гледат сички. Как и да го сучеш по-високо отличие от "пияница" нема да получиш.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 367
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Русе
Пол: Мъж
Кара: Е36 318i
Мечтае да кара: На челна стойка.
Детайли за колата: И умишлено надрана пак е красива.

Re: Черноморска тема

Мнение от ceco_kd » 24 Юли 2019, 15:17

zAcK написа:
Venelin1111 написа:Ужас...като в сайта на “мамитата” стана тук..


Sent from my iPhone using Tapatalk


Така си мислиш, щото си нов. Не знаеш какво беше преди 10 години тук :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Ама преди 10 години имаше хора дето пускат някой DIY тема от време на време. А сега се обсъжда с каква кола ще станем свалячи....и е пълно с подобен пълнеж в "Извън темата". Обаче лошото е, че там е най-висока активността. А уж е технически форум. Но като цяло каквото и да ми е трябвало като информация за е36-та, .... еми намирал съм го и заради това продължавам да чета форума. Но докога ли ще е така?

Изпратено от моят Redmi 4 с помощта на Tapatalk
Карам бавно! Стигам Бързо!

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Jordana

Последни теми
Facebook