Мистериозния нов щам на коронавирус

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Jordana » 03 Юни 2020, 18:52

Ха ха ха ха , германците са стигнали до изводите които тук няколко човека в тая тема отстояваме от самото начало . Ковид - измамата на века . Както казах вече , края ще дойде когато голяма икономика като германската се осъзнае и тръгне да връща нормалноста си . Да го закриват тоя щаб и да приключва тая пародия вече .
More people are dying because of state-imposed Corona-measures than they are being killed by the virus

Преди да ударят кепенците да кажат колко човека умориха щабисите преждевременно с тия варварските лечения и експерименти със препарати против глисти кърлежи и какво ли не :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 72
Регистриран на: 24.11.2009
Местоположение: Сопот
Пол: Мъж

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от seimo » 03 Юни 2020, 19:40

Със сигурност много повече отколкото самия коронавирус :mhihi: Интересна би била статистика колко процента са скочили починалите от инфаркт и инсулт в сравнение със същия период миналата година. Иначе аз и назад в темата писах че сега няма как да го признаят понеже после власт няма да видят,но след години този вирус ще се изучава като най голямата глупост в историята.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 658
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Exclusive89 » 04 Юни 2020, 13:56

https://www.facebook.com/17165492019865 ... /?vh=e&d=n
Ба*ти противния ПЛЪХ.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от streetz » 04 Юни 2020, 14:31

А накрая мисирките как наскачаха на колегата си, щото задал неудобен въпрос ... :kuku:
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 480
Регистриран на: 15.01.2012
Пол: Мъж

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Benord » 04 Юни 2020, 18:53

Неудобните въпроси следват от тук нататък ми се струва.И,някой трябва да отговаря,я с думи,я с пари,я с лежане.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от TNT » 08 Юни 2020, 15:46

https://m.offnews.bg/news/Obshtestvo_4/ ... jOSH2h002c

Това е скандално. Баси безотговорните хора.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от sub_eleven » 08 Юни 2020, 20:48

Аз не знам защо сте толкова изненадани? Вирусът си е сред нас. Влязъл някой в болница, изследват контактните, естествено, че ще са заразени. Всичко е пълен майтап. Опитват се пак да върнат припева, но на никой не му се слуша тази песен.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от TNT » 09 Юни 2020, 8:03

А бе стига бе, знаеш ли каква хубава виличка си харесах там :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от ivanski_2 » 09 Юни 2020, 8:07

TNT написа:А бе стига бе, знаеш ли каква хубава виличка си харесах там :mhihi: :mhihi: :mhihi:


Я дай да я видим :mhihi:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от TNT » 09 Юни 2020, 10:45

И да няма места после, а ? :mhihi: Пиши "вила Доспат" в Буукинг, има едни алпийски стил. Много готино изглеждат.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от ivanski_2 » 09 Юни 2020, 11:00

TNT написа:И да няма места после, а ? :mhihi: Пиши "вила Доспат" в Буукинг, има едни алпийски стил. Много готино изглеждат.


Хаха, от мен не трябва да се притесняваш, жената е от 15-тина км от Доспат та едва ли ще взема там нещо :mhihi:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 2.08.2014
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi
Детайли за колата: в очакване на Волво ЕХ30, 428 к.с.

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от sssssl » 11 Юни 2020, 15:41


ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от sub_eleven » 12 Юни 2020, 6:38

Гледам последното денонощие са направени над 2500 теста - ударно, за да направят нова страховита статистиката за новозаразени. Поне 2 и повече пъти над обикновеното.

И пак едвам докараха до 90.


Ама така и ще си продължават, докато за болен от ковид, се получават еврейски "субсидии".

Страшни манипуланти. И медиите масовите са техни, хората са прости и вярват на всичко повечето.

Пак се опитват да ни държат в шах с 15-тина души в интензивното... Пълен смях

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 220
Регистриран на: 2.08.2014
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: F10 535xi
Детайли за колата: в очакване на Волво ЕХ30, 428 к.с.

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от sssssl » 12 Юни 2020, 8:07

Лекарите, незаети с ковид, ревнаха щото от 3 м. заплатите са им надолу https://www.mediapool.bg/bls-prizova-za ... 08508.html

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от TNT » 12 Юни 2020, 11:43

sub_eleven написа:Ама така и ще си продължават, докато за болен от ковид, се получават еврейски "субсидии".

Дай линк за това. По колко пари е на болен ? Постоянно ми обясняват, че и лекари/полицаи дават по 1200-1800лв, ако се "запишеш" болен. Ама като питам къде може и аз да се запиша, за да взема и аз 1800лв - мълчание :mhihi: ЕС раздават пари за справяне с икономическите последици, а не за болни.

За броя на тестовете не знам какво се правите на луди още. Лекари, полицаи и т.н. ги тестват периодично. Те са част от бройката. А другото са хора със симптоми или контактни. Ако вземем, че един човек е контактен средно с 10 други... математиката е лесна. 10 болни = 100 контактни = 100 теста. 100 болни = 1000 контактни = 1000 теста. Какво му е толкова странното, че при повече болни се правят повече тестове :dunno: :dunno: :dunno: За манипулирането на данните мисля всички ще се съгласим, че министрите на земеделието са си живи и здрави и станаха болни само заради скандала. Докато не ги видя пред мен да кашлят като разпрани, с температура, задух и т.н., аз не вярвам, че са болни.

То вече останаха ли мерки, които реално да се спазват ? Всичко вече си работи, маските са по желание, болниците не са препълнени, лекарите вече знаят какво правят. Вече повече значение има какво ще каже Меркел, отколкото Бойко.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook