Що е то мъжка/женска кола или всичко е унисекс?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Що е то мъжка/женска кола или всичко е унисекс?

Мнение от TNT » 02 Юни 2020, 18:30

Изображение

Тези сега педалски ли са, не са ли :dunno: :ok:
Изображение

Кръстникът
Аватар
Мнения: 547
Регистриран на: 7.03.2014
Местоположение: Вкъщи
Пол: Мъж
Кара: с турбо
Мечтае да кара: V10
Детайли за колата: стокови

Re: Що е то мъжка/женска кола или всичко е унисекс?

Мнение от c04 » 02 Юни 2020, 23:40

TNT написа:Изображение

Тези сега педалски ли са, не са ли :dunno: :ok:

Предлагам някой да ги купи, да ги обяви за педалски и да ми ги подари :mhihi:

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1752
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Що е то мъжка/женска кола или всичко е унисекс?

Мнение от BMW_POWER » 03 Юни 2020, 0:44

TNT написа:Изображение

Тези сега педалски ли са, не са ли :dunno: :ok:


Аз ще си запазя мнението, но ще ти пусна чуждо такова:


кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Що е то мъжка/женска кола или всичко е унисекс?

Мнение от drifty » 03 Юни 2020, 9:58

Мен пък продължава да ме избива на смях всеки път, когато видя 18-20 годишен или 40+ годишен в малка градска кола, който те гледа на кръв и се държи все едно кара ролс ройс :D Като тръгне да ти се пъне на светофар, или да ти пречи като го изпреварваш, а повечето такива са 1.2 3 цилиндъра или нещо такова. Отделно голяма част от тях са пред разпад, или пък някой келеш е сложил големи жанси и гърнИ и се изживява като градския плейбой :D. Но то тук не е толкова до каква кола е.

Иначе, макар и да няма определен пол за някоя кола, има коли, които като ги видиш, първото предположение е, че зад волана ще е жена / мъж. Като видя сутиен ц1, не очаквам да го кара мъж. От друга страна, като видя стара класика, не очаквам зад волана да има жена. Имам приятел, гологлав, кара 307 кабрио, еми, леко комичен ми изглежда като го видя, това за мен си е типично женска кола, абсолютно безполезна и доста грозна кола, ама на повечето жени им допада :dunno:

Малките коли за мен са предимно женски коли. Може би защото живея в сравнително малък град и нямам затруднения с намирането на парко места и не виждам смисъл в това да карам малка кола, но ако живеех в София примерно, много вероятно е да гледам по съвсем различен начин на малките коли. Но като цяло май ми е по-важно не каква е колата, нито какъв е шофьорът, а как се държи на пътя.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Що е то мъжка/женска кола или всичко е унисекс?

Мнение от grkv » 03 Юни 2020, 10:06

drifty написа: но ако живеех в София примерно, много вероятно е да гледам по съвсем различен начин на малките коли.

Тц, карам ф01 в София - малко са местата на които не мога да влеза, а бих влязъл с БМВ 3ка, примерно.
С голф/смарт/ц1 е друго, ама в такова не се качвам.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Що е то мъжка/женска кола или всичко е унисекс?

Мнение от drifty » 03 Юни 2020, 10:25

grkv написа:
drifty написа: но ако живеех в София примерно, много вероятно е да гледам по съвсем различен начин на малките коли.

Тц, карам ф01 в София - малко са местата на които не мога да влеза, а бих влязъл с БМВ 3ка, примерно.
С голф/смарт/ц1 е друго, ама в такова не се качвам.


Баш тях визирах :D. Тук примерно има един паркинг, на който вече не влизам. Ако паркирам там и някой до мен паркира кофти, трябва да го чакам, защото няма излизане. С 36ците преди си паркирах и дори с тях се е случвало да се наложи някой да удари едно рамо като гледа отвън, защото единствения начин да се свиеш е да минаваш на разстояния от порядъка на сантиметър отстояние от останалите паркирали + 10-15 маневри. С 39ката просто няма да се случи излизането. Но опции наблизо има, та си намирам място.

Ама София не я познавам, ако трябва да се преместя там, със сигурност ще ми е доста по-удобно с малка кола, поне докато науча места за паркиране.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Що е то мъжка/женска кола или всичко е унисекс?

Мнение от TNT » 03 Юни 2020, 10:45

drifty написа: поне докато науча места за паркиране.

Няма научаване. Чакаш някой комшия да отиде до магазина, за да се прибереш ти от магазина :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Що е то мъжка/женска кола или всичко е унисекс?

Мнение от grkv » 03 Юни 2020, 10:52

Сега покрай извънредното положение и всичките хоум офиси беше ужас... батеее, половината коли пред блока не мърдаха със седмици! В нормално време има някаква ротация и нещата се случват, ама последните месеци 5-6 работещи се борихме за 2 места при налични 20+....
А иначе по снимката с поршетата горе - Първото е за музей и е няк'ва страшна класика, та тц.
Второто е отврат, третото 911 си е спортна кола и не е роудстър, доколкото виждам.
Броят се на пръстите на едната ми ръка роудстъри, които не лъхат на естроген и мъжка любов.
По темата, много ми се кара Джаг XJS, с един дървен тънък волан.... гледам вече има на достъпни цени...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 742
Регистриран на: 7.01.2007
Пол: Мъж
Кара: X3 G01 LCI 30e

Re: Що е то мъжка/женска кола или всичко е унисекс?

Мнение от Rainbow » 03 Юни 2020, 10:57

BMW_POWER написа:Иначе, колата е според ръста. На мен някой 195см в Z3, ми то е като сардина в консерва. Но, какво ти пука?


Точно така си е, Z3/Z4 съм се качвал от любопитство, то ще те хване клаустрофобия, въпреки че мен и Е92-ката ми малее, особено с каска... :lol:

Снощи видях и друга гледка, която на мен също ми е много смешна (аз съм 195 см), а именно човек 165см в Q8-ца :mhihi:

Още малко ще му трябва столче да се качи, после не говорим за комплекси, нали :lol:
Изображение
Бившето возило: E92 335i, 2007, ръчни, 396 whp, 639 nm, 100 октана
Mfactory helical LSD, ST XA Coilovers, H&R sway bars, M3 control arms, D2 BBK 356mm floating + RLS29/Yellowstuff + Goodridge, 313 Performance 19" / 2Forge ZF1 18", OEM turbos
JB4 + Rev3, MHD JB4 BEF, BMS Clutch stop, Custom catless dоwnpipes, VRSF 7" FMIC, VRSF CP + Tial BOV, VRSF OEM Silicone inlets + OCC, Yokohama AD08R, BMS CDV

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Що е то мъжка/женска кола или всичко е унисекс?

Мнение от Borymeckata » 03 Юни 2020, 11:27

Аз винаги съм харесвал открити коли (без таван) и джипове. Та съчетанието на двете за мен е сбъдната мечта...

Абсолютно НИЩО женско не виждам в джип с як двигател, рошави гуми, листови ресьори, цели мостове, рама като на Джуган, здрава трансмисия, без покрив, без врати и предния джам свален на капака...
За съжаление, в момента само YJ отговаря на това описание... Наскоро гледах един такъв във Враца и сам не знам защо се ослушвам още, ще вземат да го купят и ще си изям топките от яд... :dunno: :dunno:

Джимни-то е наистина много яко, гледано отдолу. Дори бие Ренглъра по някои показатели. Ама с това зализано купенце и ухилени фарчета... някак не можеш да го възприемеш сериозно. Даже жена ми го каресва, което... не е добра референция... :dunno: :dunno:
Добре поне, че е черно, щото ако биеше на "цвят корал" или "пепел от рози"... свършено е.
Excellent! Steven is my name!

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Що е то мъжка/женска кола или всичко е унисекс?

Мнение от Jordana » 03 Юни 2020, 16:47

Абсолютно НИЩО женско не виждам в джип с як двигател, рошави гуми, листови ресьори, цели мостове, рама като на Джуган, здрава трансмисия, без покрив, без врати и предния джам свален на капака...

Нещо такова ? Мисля че тази е напълно хетеросексуална :roll:
molot.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 896
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Що е то мъжка/женска кола или всичко е унисекс?

Мнение от SpeedyMan » 03 Юни 2020, 21:32

Изображение
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

ентусиаст
Аватар
Мнения: 896
Регистриран на: 7.12.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: BMW 320 Touring

Re: Що е то мъжка/женска кола или всичко е унисекс?

Мнение от SpeedyMan » 03 Юни 2020, 21:35

Изображение
Изображение Изображение
Изображение BMW 320d Touring Изображение MB A170 CDI

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Що е то мъжка/женска кола или всичко е унисекс?

Мнение от Моджо » 04 Юни 2020, 6:12

Изображение
Хм,хм...

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Що е то мъжка/женска кола или всичко е унисекс?

Мнение от Jordana » 04 Юни 2020, 6:47

https://www.youtube.com/watch?v=LcQAGaRlFhs
Земи си открита талига и после обяснявай че не си :gay: :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook