Море в Гърция 2020

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Море в Гърция 2020

Мнение от 3186 » 17 Май 2020, 22:03

devent написа:
3186 написа:
mopasan написа:Цените в заведенията миналата година беше същата , като в Гърция. В Поморие обедно меню за 4-ма + 1 бира, една вода и два сока= 52 лева. Ем да си го държат това море. Мое мнение разбира се.

Кажи къде при византийците може да обядваме 4 души с нещо за пиене за 26 евро? Под 10 евро не съм минавал, освен с гироси на крак, или чоплейки някоя салата.


брей, че логика :lol:

ми.. че то и в Будапеща не си спомням да може 4 души да ядат за 26 евро.. значи да.. много е кофти и там. София със сигурност е много по-добра от Будапеща, защото 4-ма души могат да ядат за 52 лева, а и от Рим, да не говорим от Берлин или Лондон, пълна трагедия са.
Изобщо не засягам кое е по-добре. Дразня се на неверни твърдения(че цената е същата). Написах го и по-рано в темата - морето в Гърция почти винаги излиза по скъпо от нашенския еквивалент. Изключенията са свързани с щайги зарзават в багажника и сандвичи на плажа.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 400
Регистриран на: 7.11.2009
Местоположение: CA
Пол: Мъж
Кара: F82 M4

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от devent » 17 Май 2020, 22:07

3186 написа:Изобщо не засягам кое е по-добре. Дразня се на неверни твърдения(че цената е същата). Написах го и по-рано в темата - морето в Гърция почти винаги излиза по скъпо от нашенския еквивалент. Изключенията са свързани с щайги зарзават в багажника и сандвичи на плажа.


:yes: Спор няма, по-скъпо излиза. Не съм обърнал внимание, че някой е споменал, че излиза същите пари. Освен ако не прави схемите, които си споменал.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от kiko » 17 Май 2020, 22:37

3186 написа:
mopasan написа:Цените в заведенията миналата година беше същата , като в Гърция. В Поморие обедно меню за 4-ма + 1 бира, една вода и два сока= 52 лева. Ем да си го държат това море. Мое мнение разбира се.

Кажи къде при византийците може да обядваме 4 души с нещо за пиене за 26 евро? Под 10 евро не съм минавал, освен с гироси на крак, или чоплейки някоя салата.

Ама като сложиш тук такса чадър+шезлонг+още един шезлонг евентуално +шалте и тн. леко сметката в ресторанта м/у гърция и бг идва 0=0 ;)
отделно поне за мен щом съм някъде извън бг преставам да смятам разликата м/у евро и лев. колкото толкова е!отишъл съм на почивка а не да спестявам

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от ukelichko » 17 Май 2020, 23:29

В Гърция изобщо не е по-евтино и там където съм ходил не е нищо особено, но ми писна лошото обслужване в родината от говняри на всички нива.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от hell's angel » 18 Май 2020, 2:57

В Гърция има 2 и 200, също като у нас. Та, който както си постели. :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Ubi dubium, ibi libertas

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от drago_pavlov » 19 Май 2020, 12:09

hell's angel написа:В Гърция има 2 и 200, също като у нас. Та, който както си постели. :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Бъркаш се нещо...
Дори бунгалата в Гърция са по-добри от нашите 5 звездни хотели :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от kiko » 19 Май 2020, 14:15

ай честито,от 01,06 падат забраните
https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/te ... ia-6109791

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от ukelichko » 19 Май 2020, 18:31

kiko написа:ай честито,от 01,06 падат забраните
https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/te ... ia-6109791

Ми супер. В Гърция атмосферата повече ми харесва. При равни усковия, при равни цени и дори ако предположим, че в България обслужването би било перфектно, някак си в Гърция повече ми харесва. По-семпло е. Няма ги големите стъклени хотели, лъскавите заведения и лъскавите коли с "баровели", които те задължават да се държиш по друг начин.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от sub_eleven » 19 Май 2020, 19:05

ukelichko написа:Няма ги големите стъклени хотели, лъскавите заведения и лъскавите коли с "баровели", които те задължават да се държиш по друг начин.

Имат и такива курорти.

Но къмпингите им са мноооого по-добри. Нашите са направо как да кажа... За смях в сравнение с техните.

В БГ не се дава никакъв приоритет на къмпингите и не се уважават правата и нуждите на част от населението да почиват на такива места.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 898
Регистриран на: 24.10.2007
Местоположение: София/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: Е34 /Е39 дизел, Е46-автомат,Е60-530
Мечтае да кара: Да се разхожда пеша

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Vasko » 19 Май 2020, 22:02

Спокойно , след 01.06.2020 г.вече ще можете да ходите в Гърция и Сърбия спокойно на почивка без след това да се налага да сте под карантина ..
Друг е проблема, че това, с което сте свикнали преди в Гърция и по-специално all inclusive им ще е малко видоизменен специално за тази година ....
Все пак по-добре Гърция отколкото България, нали ? Макар, че тази година и в България по морето ще е спокойно - няма да има руснаци, а само туристи от ЕС и британци .....
Яжте, пийте и си носете новите дрехи и си карайте количките ,че животът е крaтък ..

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от alekangg » 19 Май 2020, 22:05

Очакваше се, макар да ме изненадаха с датата. Дали някой си е мислил, че ако има забрана- карантина, изведнъж който не ходи на черноморието, изведнъж ще започне да ходи насила??

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от mr_petroff » 19 Май 2020, 22:09

Аз лично да не се прецакам нещо ,ходя и на на нашето моренце и на Гръцкото .
С настроение и хубави хора навсякъде е добре...Просто си избирайте кръчмите , къде нощувате и ... повече позитивизъм .
Обаче тази година с коронясали британци на БГ черноморието...мерси.Колкото и да искам да подпомогна родният туризъм :nono:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 526
Регистриран на: 27.02.2002
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: овца във вълча кожа...

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от hell's angel » 19 Май 2020, 22:16

Vasko написа:Спокойно , след 01.06.2020 г.вече ще можете да ходите в Гърция и Сърбия спокойно на почивка без след това да се налага да сте под карантина ..
Друг е проблема, че това, с което сте свикнали преди в Гърция и по-специално all inclusive им ще е малко видоизменен специално за тази година ....
Все пак по-добре Гърция отколкото България, нали ? Макар, че тази година и в България по морето ще е спокойно - няма да има руснаци, а само туристи от ЕС и британци .....


Къв ол-инклузив бре, свикнали сме били :mhihi: :mhihi: :mhihi: :kuku: , аз ходя там заради морето, бая трябва да я изчистите тая клоака тук, та да вземе леко да наподобява на онова ...
Ubi dubium, ibi libertas


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Bogat-Beden » 26 Май 2020, 8:45

Screenshot_2020-05-26 БЪЛГАРИ В АНГЛИЯ.png
Но вероятно вече местата са запълнени :|
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море в Гърция 2020

Мнение от Моджо » 26 Май 2020, 9:08

Junior Suite, за 14 дни, 2 възрастни + 2 деца. Ол Инклузив, Гърция, Кронвел платамон Цена от сайта на хотела - 14 203 лв. Та не ми е ясно какво по-точно показваш с тая картинка.
ПП В стая е 9 бона. А тия паунди вероятно не е за стая и е включен и самолета.
Хм,хм...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook