Off-road funcar.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Off-road funcar.

Мнение от ivanski_2 » 27 Ное 2020, 14:48

Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Off-road funcar.

Мнение от bum_bum » 27 Ное 2020, 19:13

Borymeckata написа:150 - 200 долара си е супер оферта, егати! Използвани са тия бидони, но са в пъти по-добри от тоя, дето си купих. Май ще има коледен подарък за Сузи...

Как се пазарува от този сайт? Някой може ли да окаже съдействие, че съм много бос по тия въпроси...

Чакай, сега видях - резервоарът е 170 долара, а доставката 500... Нещо не ми връзва това... За USD 500 все някой ще се навие да ми го залепи от ламарина и тук...
Виж в УК, не знам дали е за тоя модел ама има някакви по 80 литра. Не помня пари ама нещо 500 ми се върти, ако не е паундове си капитан :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Off-road funcar.

Мнение от sub_eleven » 27 Ное 2020, 20:05

Borymeckata написа:. С него сме ходили на места, които НИКОГА не бих посетил с БМВ-то. И то не защото Х-тройката няма да стигне, просто.... ми е жал за нея... А Сузи си е боец, макар да изглежда като играчка... :mhihi: :mhihi:

Повярвай ми, ще се намерят много места, на които x3-ката направо ще се разглоби, а Сузи дори няма да й направи впечатление.

И при моето Джимни го има високият разход на бензин, въпреки, че е въшка. Около 9 градско за София, сега в студа е и повече. Това че започва да духа много бързо топло вътре е така, но обаче и при бензиновите бмвта си е доста бързо. С три литровият дизел няма как да се сравнява в това отношение - там е малко бавно, но пак се ядва.

Хубавото е, че вече имат подгряване на седалките стандартно оборудване. Като минуси мога да изложа все пак, че е много неудобна за извънградско(веднъж я пробвах), клати се, над 80 не й е комфортна скоростта, влиза в обороти :mhihi: Други минуси обаче няма.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook