Лесни пари

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Лесни пари

Мнение от Моджо » 15 Май 2020, 15:23

Ела те запозная с комшиите ;)
G Klasse AMG
Tesla X
Tesla S
Bmw f10
Renault Koleos

сички нови и това е тия, които аз знам а сигурно има и още, ама нема толко паркинг в сградата къде ни е офиса :))
Май и едно е60 М-ка имаше.
А-ааа и едно I3

Викаме им аптекарите..сети се сам що.
Е, мерси, жигула ще карам ама аптекар нема да стана.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Лесни пари

Мнение от E34 » 15 Май 2020, 16:39

Моджо написа:Викаме им аптекарите..сети се сам що.
Е, мерси, жигула ще карам ама аптекар нема да стана.


Аз лично не мога да се сетя защо пък аптекарите? Дай разяснения.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 465
Регистриран на: 2.05.2018
Кара: f01
Мечтае да кара: r230

Re: Лесни пари

Мнение от grkv » 15 Май 2020, 17:00

Търгуват с медикаменти, въздействащи на централната нервна система :lol:
Колегите им из Люлин носят златни ланци в е46ци и се имат за малките Ескобарчета :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Лесни пари

Мнение от Моджо » 15 Май 2020, 17:02

Бе.. Може и бели прахчета да са.
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BigBlockV8 и чат-пат SmallBlockV8
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: ;)
Big: Hemi 370 cu. in.
Small: S62B50 с жокери

Re: Лесни пари

Мнение от Nickelback » 15 Май 2020, 17:45

Едни такива братя аптекари (единия за малко беше в моя клас едно време) преди години им бяха хвърляли "Молотов" в GTI голф двойката дето караха. Единия брат поживя малко с изгаряния не знам си коя степен, ама малко... Другия се отърва, но след някоя и друга годинка го тикнаха в панделата. Та всичко е въпрос на време :dunno:

Лесни пари са, когато можеш да правиш нещо лесно за теб и трудно за останалите. Аз поне така го разбирам :dunno:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 30.11.2007
Кара: F90
Мечтае да кара: 507

Re: Лесни пари

Мнение от Spunky » 15 Май 2020, 17:49

drago_pavlov написа:Купувал съм машина от бг производител за 26500 лв и съм я продавал в чужбина за 24500 евро :mhihi:
Какво друго да направя в случая? Да дам отстъпка на единия и да предложа по-висока цена на другия ли :kuku:


Едва ли се вписва това в "лесните пари", защото се очаква, ти да дадеш някакво value при организирането на сделката. Въобще не трябва да те притеснява това и да го мислиш. Отделно, има такова нещо, като несериозно ниска цена и съм губил поръчки, от големи компании, които като дойдат накрая все пак обратно и съм ги питал, защо изгубихме първия път, казват, че цената е била твърде ниска. Което пък аз с кеф го оправям, като проблем :D

А по темата, лесните пари и заминават лесно и ти излизат през носа. Тъжно и че има много хора, които трябва да лъжат ежедневно, че да си запазят позицията, но има някои, които им идва от вътре.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Лесни пари

Мнение от madafaka_donkele » 15 Май 2020, 17:55

Толкова ми е писнало от легални пари, легална работа и легален живот, че няма накъде повече. При подходяща възможност въобще не бих се замислил за лесни $$$$, без значение дали е легално или не с уговорката, че говорим поне за 1 млн., иначе не си заслужава риска...то и затва си седя на гъ*а и го карам пенсионерската :mhihi:
Дето имаше един виц покрай зачестилите грабежи на инкасо коли...ако изтегля заем 200 000лв. ще ги плащам 20г., ако открадна 200 000лв. ще лежа 5г.(и по-малко за добро поведение) и тази мисъл не ми дава покой :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Лесни пари

Мнение от bioz » 15 Май 2020, 21:13

Е тук не говорим за аптекарите. Те не доживяват да си похарчат парите, пък и големите пари са при босовете.

По-скоро има доста неморални бизнеси но легални като тия дет са на хранилка от държавните поръчки.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk


Аватар
Мнения: 76
Регистриран на: 8.04.2008
Местоположение: Созопол

Re: Лесни пари

Мнение от arnold » 15 Май 2020, 21:33

Лесни пари се правят само и единствено от балъците. А в БГ такива дал господ.Има и начин от държавата ,но това е друга тема. За последната година над 30К без да си мръдна пръста както се казва.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Лесни пари

Мнение от Jordana » 15 Май 2020, 21:41

А трябва ли нещо да се инвестира за да получиш лесни пари ? Или оставяш празен сак под моста и на другия ден е пълен с пачки ? :roll: Щото ако трябва да дадеш за да вземеш то си е нещо като бизнес ...стартъп с лесни кинти и нищо повече :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Лесни пари

Мнение от barty » 16 Май 2020, 7:14

През мойте очи лесни пари са откраднатите от държавата и фондове. Но дори и там не е лесно да се наместиш :mhihi:
Всичко друго са трудни пари.


Лесни пари са от наследство.

Правенето на бизнес е с цел печалба, оттам нататък е трудно да се каже къде е границата.
:yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Лесни пари

Мнение от drago_pavlov » 16 Май 2020, 7:20

Spunky написа:
drago_pavlov написа:Купувал съм машина от бг производител за 26500 лв и съм я продавал в чужбина за 24500 евро :mhihi:
Какво друго да направя в случая? Да дам отстъпка на единия и да предложа по-висока цена на другия ли :kuku:


Едва ли се вписва това в "лесните пари", защото се очаква, ти да дадеш някакво value при организирането на сделката. Въобще не трябва да те притеснява това и да го мислиш. Отделно, има такова нещо, като несериозно ниска цена и съм губил поръчки, от големи компании, които като дойдат накрая все пак обратно и съм ги питал, защо изгубихме първия път, казват, че цената е била твърде ниска. Което пък аз с кеф го оправям, като проблем :D

Аз ни най-малко не съм се притеснил, все пак това ми е работата.
Относно губене на сделка поради ниска цена, това си е политика при доста фирми - събират оферти; най-ниската и най-високата цена в коша; и разглеждат останалите.

TNT написа:Бизнеса си е бизнес. Колегата говори за нещо неморално. Да звъннеш на някоя баба по телефона, за да ти хвърли 10 бона през терасата, е неморално.

Това, както и аптекарите, си е незаконно отвсякъде.
А авторът каза законно, но неморално...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Лесни пари

Мнение от Jordana » 16 Май 2020, 15:30

Ето това са лесни пари , неморални колкото си искаш но това е критерия за нормалност . Така че защо трябва да се чувствате зле ако оберете кутията с дарения в храма ? :roll:
https://www.economic.bg/bg/news/9/forbe ... 018-g.html
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Лесни пари

Мнение от bioz » 16 Май 2020, 17:02

Тоя Джак Ма е рядко тъпо парче. И все се го слагат в разни класации за мотивиращи мисли.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 343
Регистриран на: 2.04.2008
Местоположение: Европейски съюз
Пол: Мъж
Кара: Комбайн
Мечтае да кара: Фадрома

Re: Лесни пари

Мнение от ukelichko » 16 Май 2020, 17:06

Повечето начини за изкарване на лесни пари са описани в Наказателния кодекс, ама не ви съветвам да опитвате, защото сте изнежени и след това ще ви е много тегаво. Колко е минималната присъда, изтърпявана в затвор в България? Май беше 3 месеца. Някой играчи тука едва издържаха два месеца лабава карантина без мол и кръчми и проплакаха като вдовици за хОй.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook