Застраховка каско

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 21.10.2018
Пол: Мъж

Застраховка каско

Мнение от sasho_starta » 02 Юни 2020, 14:37

Здравейте колеги. Чувал съм преди години че има конкретни фирми при които застраховката осигурява защита от посегателства конкретно в София. Интересувам се дали все още съществуват такива фирми и кои са те, тъй като всеки месец по 100лв за паркинг (най-малко) си е неприятно.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 17.09.2012
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW Х1 2.3d, MB SL350 2010
Мечтае да кара: iX50

Re: Застраховка каско

Мнение от top » 02 Юни 2020, 18:40

Според мен и да имаш каско пак е добре, ако колата е "рискова" да я държиш на платен паркинг. Каското въобще не изплаща откраднати части по колата.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 21.10.2018
Пол: Мъж

Re: Застраховка каско

Мнение от sasho_starta » 02 Юни 2020, 21:18

Да още 2017 го разбрах това по трудния начин и от тогава само на паркинг.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: София/ Стара Загора
Кара: G30 540xi, S1000r, EXC 450

Re: Застраховка каско

Мнение от Phil » 02 Юни 2020, 22:02

Т'ва ми е любимото в тая държава...Гражданска, Каско, Винетка, Минетка,ГТП, Данък като за Боинг и накрая трябва да плащаш и за паркинг, щото милицията я боли хОя...

По темата - не съм чул да има такава услуга от застрахователите :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 239
Регистриран на: 13.10.2009
Местоположение: Чирпан / Синеморец
Пол: Мъж
Кара: квоту има
Мечтае да кара: По пътища и с евтина нафта

Re: Застраховка каско

Мнение от c7aH4eB » 23 Юни 2020, 14:06

Phil написа:Т'ва ми е любимото в тая държава...Гражданска, Каско, Винетка, Минетка,ГТП, Данък като за Боинг и накрая трябва да плащаш и за паркинг, щото милицията я боли хОя...

По темата - не съм чул да има такава услуга от застрахователите :dunno:

Да бе да комбинират всичко с избираеми опций и клаузи, и там да играе цената, както май е навсякъде по Европата.

То по-скоро имаше фирми, които се отказаха да застраховат определени коли иначе на мен това, което казваш ми изглежда като такса спокойствие. Плати си и твоята кола няма да е от бараните :dunno:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Застраховка каско

Мнение от drago_pavlov » 23 Юни 2020, 18:49

Phil написа:По темата - не съм чул да има такава услуга от застрахователите :dunno:

То не е услуга от ценовата листа. По-скоро е нерегламентирано маркиране, че нали го забраниха преди години.
Например Х*йинс слагат стикерче на огледалото, че си дарил на бчк.
Не знам дали е съвпадение, но едно бмв ми го откраднаха 1 месец след като му махнах стикера от огледалото :dunno:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 844
Регистриран на: 9.04.2007
Местоположение: София/ Стара Загора
Кара: G30 540xi, S1000r, EXC 450

Re: Застраховка каско

Мнение от Phil » 23 Юни 2020, 21:08

drago_pavlov написа:Например Х*йинс слагат стикерче на огледалото, че си дарил на бчк.
Не знам дали е съвпадение, но едно бмв ми го откраднаха 1 месец след като му махнах стикера от огледалото :dunno:


Не е съвпадение. Едно време се говореше, че тоя инс раздавал списъци с всички коли, които не са подновили каското на разни джентълмени, които били в бизнеса с търговия на коли без плащане :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Застраховка каско

Мнение от streetz » 23 Юни 2020, 21:09

Армеец, Бул Инс и Лев Инс са тия със стикерите на огледалата. Едно време се говореше, че на Армеец колите не се пипат. Но пък влезеш ли им веднъж в системата - ха си се отказал да плащаш каско, ха си останал без кола.
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 21.10.2018
Пол: Мъж

Re: Застраховка каско

Мнение от sasho_starta » 24 Юни 2020, 22:16

streetz написа:Армеец, Бул Инс и Лев Инс са тия със стикерите на огледалата. Едно време се говореше, че на Армеец колите не се пипат. Но пък влезеш ли им веднъж в системата - ха си се отказал да плащаш каско, ха си останал без кола.

да диря стикер значи :mhihi:

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Застраховка каско

Мнение от Top Gun Maverick » 13 Сеп 2023, 18:20

https://www.flagman.bg/article/302381
Както винаги съм казвал, каско НЕ! Внимаваш повече къде спираш да не я откраднат и толкова. Всичките са ей такива и се чудят как да не платят ако може. Да я обявява за изчезнала, крадена и да вървят да си я търсят. Подозирам, че много бързо ще намерят алпинист ако трябва да слезе там или даже човек с кораб.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 30.08.2023
Местоположение: София/Бургас
Пол: Мъж
Кара: G30 530i
Мечтае да кара: E31 850 CSi

Re: Застраховка каско

Мнение от hotblooded » 13 Сеп 2023, 21:03

streetz написа:Армеец, Бул Инс и Лев Инс са тия със стикерите на огледалата. Едно време се говореше, че на Армеец колите не се пипат. Но пък влезеш ли им веднъж в системата - ха си се отказал да плащаш каско, ха си останал без кола.

По скоро зависи от колата. Преди април 2022 продадох една С класа, която дълги години беше застрахована в "Арменец", купувача каза че няма да плаща вноската по каското.... Още не е хванала пътя. Вярно че е дърта - 2008 година е, но наскоро разбрах и за откраднат Х-trail от 2006та....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 633
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: Застраховка каско

Мнение от ivanski_2 » 14 Сеп 2023, 6:55

hotblooded написа:
streetz написа:Армеец, Бул Инс и Лев Инс са тия със стикерите на огледалата. Едно време се говореше, че на Армеец колите не се пипат. Но пък влезеш ли им веднъж в системата - ха си се отказал да плащаш каско, ха си останал без кола.

По скоро зависи от колата. Преди април 2022 продадох една С класа, която дълги години беше застрахована в "Арменец", купувача каза че няма да плаща вноската по каското.... Още не е хванала пътя. Вярно че е дърта - 2008 година е, но наскоро разбрах и за откраднат Х-trail от 2006та....


По-скоро зависи от нуждата :mhihi:
На някой като му трябваха части от моята 35-ца си ги набра спокойно - каско имаше разбира се , оценена 2 пъти на пазарната и цена (беше със специфични екстри) и понеже брокера ми е връзкар ми покриха всичко като щети даже и някой лев остана. :dunno:
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook