Новите ГТП стикери

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от Top Gun Maverick » 31 Яну 2024, 20:07

Надявам се швабите да почнат да се отърват от фейслифовите 540д комбита та да се наредя някой ден за една, ама държат такива цени и те, че...скоро няма да е. :mhihi: Освен ако не ги забранят изцяло там.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8327
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от vicho » 31 Яну 2024, 20:12

Top Gun Maverick написа:Надявам се швабите да почнат да се отърват от фейслифовите 540д комбита та да се наредя някой ден за една, ама държат такива цени и те, че...скоро няма да е. :mhihi: Освен ако не ги забранят изцяло там.


за такси ли ша е? :angel: :bchug:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 131
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F650GS, E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от dhtj » 01 Фев 2024, 0:22

В живота няма нищо сигурно по принцип, но поне за себе си съм убеден, че травестит не бих евал и бмв комби не бих карал при никакви обстоятелства. Просто изглеждат нередно. :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 275
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от TNT » 01 Фев 2024, 8:54

bum_bum написа:Щеше да е готово, ако отговаряше на условието да е до 2 пъти по-скъпа от сегашната ми кола :mhihi:

Е метни още 40-50 бона, ще спестиш от данък и синя зона :mhihi: Офертичка ми се струва :ok:
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от Top Gun Maverick » 01 Фев 2024, 9:28

Аз по-красиво комби от тая петица не съм виждал, ама всеки с вкуса си.

И няма как да е за такси, качва само 4 човека. :mhihi:
Като се замисля само и че някой некадърник трябва да му търси импулса от километража, ще реже и ще пробива...не. :mhihi:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от bum_bum » 01 Фев 2024, 9:30

dhtj написа:В живота няма нищо сигурно по принцип, но поне за себе си съм убеден, че травестит не бих евал и бмв комби не бих карал при никакви обстоятелства. Просто изглеждат нередно. :lol:
Въпрос на вкус. На мен повечето БМВ-та и аудита ми харесват повече като комби, отколкото като седан.
Изображение

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от zAcK » 08 Фев 2024, 9:20

Парижани не си играят :ok:

Жителите на Париж гласуваха в подкрепа на референдума, който ще увеличи драстично цените за паркиране за SUV автомобили в града. Занапред собствениците на кросоувъри, които не са от столицата, ще плащат по 18 евро... на час. Референдумът в неделя бе проведен по предложение на кмета Ан Идалго, според която SUV автомобилите заемат твърде много място по тесните и претъпкани улици на Париж. Освен това големите кросоувъри отделят повече вредни месии, "застрашават здравето и планетата ни", обяви Идалго.

Новата тарифа от 18 евро на час ще засяга всички автомобили с ДВГ или хибридно задвижване, които тежат над 1.6 тона. Също толкова ще плащат и собствениците на някои електромобили - онези с тегло над 2 тона. Това обхваща множество електрически модели, включително като Tesla Model Y Long Range AWD, BMW iX и Mercedes EQS. Всички останали автомобили с тегло под лимитите ще плащат по 6.50 евро на час.

Това не е всичко: новите по-високи такси се отнасят само за първите два часа. След това тарифите растат още повече. Така паркирането на голям SUV за половин ден в Париж ще струва на собственика 225 евро. Новите цени влизат в сила от 1 септември.

Тарифите се отнасят за шофьори, които не са жители на Париж и искат да паркират в централните райони - от 1-и до 11-и. За останалите райони (от 12-и до 20-и) цената ще е 12 евро на час.

Идалго от години води война срещу автомобилите в центъра на Париж, въведе максимална скорост от 30 км/ч за повечето улици в града и забрани движението на моторни превозни средства по крайбрежните улици на Сена.
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4216
Регистриран на: 21.11.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: си Е65-цата.

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от ///M Power » 11 Фев 2024, 20:05

zAcK написа:Парижани не си играят :ok:

Жителите на Париж гласуваха в подкрепа на референдума, който ще увеличи драстично цените за паркиране за SUV автомобили в града. Занапред собствениците на кросоувъри, които не са от столицата, ще плащат по 18 евро... на час. Референдумът в неделя бе проведен по предложение на кмета Ан Идалго, според която SUV автомобилите заемат твърде много място по тесните и претъпкани улици на Париж. Освен това големите кросоувъри отделят повече вредни месии, "застрашават здравето и планетата ни", обяви Идалго.

Новата тарифа от 18 евро на час ще засяга всички автомобили с ДВГ или хибридно задвижване, които тежат над 1.6 тона. Също толкова ще плащат и собствениците на някои електромобили - онези с тегло над 2 тона. Това обхваща множество електрически модели, включително като Tesla Model Y Long Range AWD, BMW iX и Mercedes EQS. Всички останали автомобили с тегло под лимитите ще плащат по 6.50 евро на час.

Това не е всичко: новите по-високи такси се отнасят само за първите два часа. След това тарифите растат още повече. Така паркирането на голям SUV за половин ден в Париж ще струва на собственика 225 евро. Новите цени влизат в сила от 1 септември.

Тарифите се отнасят за шофьори, които не са жители на Париж и искат да паркират в централните райони - от 1-и до 11-и. За останалите райони (от 12-и до 20-и) цената ще е 12 евро на час.

Идалго от години води война срещу автомобилите в центъра на Париж, въведе максимална скорост от 30 км/ч за повечето улици в града и забрани движението на моторни превозни средства по крайбрежните улици на Сена.


Сега очаквайте стачки, като намалеят приходите от туристи :mhihi:
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 25.06.2011
Местоположение: rustland
Пол: Мъж
Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от немо » 11 Фев 2024, 22:20

zAcK написа:Парижани не си играят :ok:


Чудесно!

Надявам се човечеството да се усети овреме , че няма нужда от излишно големи и излишно тежки автомобили, които в повечето време превозват само 1 задник.
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 98
Регистриран на: 21.09.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E83 M57T2
Мечтае да кара: фърчило

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от ID A » 11 Фев 2024, 23:18

Това засяга само не парижани. Ако живееш там ще продължаваш да си караш и плащаш на ниска тарифа.
Планът на зелените в цялата им прелест. Отмяна на свободното придвижване на хора. Само с обществен транспорт и да стоиш на едно място.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8327
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от vicho » 12 Фев 2024, 0:34

немо написа:Надявам се човечеството да се усети овреме , че няма нужда от излишно големи и излишно тежки автомобили, които в повечето време превозват само 1 задник.


имам приятел който е ергенче и се вози в събърбан... и му е единствена кола и си му харесва

срещнеш ли срещу теб такова чудовище на пътя , Бог да ти е на помощ

човечеството и особено бегето е мнооооого далеч от истината... за добро или за лошо :smoke: :idea:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от DigitalExile » 27 Фев 2024, 14:12

Утре съм на преглед, дано не го лепнат долу в ляво,че като гледам колите с лепнат там стикер е страшна грозотия :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от kiko » 27 Фев 2024, 16:03

Днес бях на гтп с един служебен автомобил и питах тоя от пункта може ли да ми го лепне пак горе до огледалото, и пича ми каза:ще ти лепна сикера леко долу пък ти си го слагай където искаш,нас ни задължават долу да го слагаме.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3911
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от Kroki » 27 Фев 2024, 17:09

Днес минавах 2 коли на ГТП и двете са със стикер горе.
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 246
Регистриран на: 29.05.2011
Местоположение: Плевен/София
Пол: Мъж
Кара: 412 Turbo/323ti
Мечтае да кара: Mig-29
Детайли за колата: Old school!

Re: Новите ГТП стикери

Мнение от r19 » 27 Фев 2024, 20:20

DigitalExile написа:Утре съм на преглед, дано не го лепнат долу в ляво,че като гледам колите с лепнат там стикер е страшна грозотия :mhihi:
Моя го преместих с ножчето за винетки/граждански без поражения.

Изпратено от моят SM-A505FN с помощта на Tapatalk
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: slavi7575

Последни теми
Facebook