Мъжете - застрашен вид

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 26.04.2013
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от STEVAL » 29 Фев 2024, 23:17

За тези, които имат дъщери - какво бихте приели по-лесно да си има "приятелка" или да се движи с някой гнусен сополив мангал :mhihi:

За тези които имат синове - какво бихте приели - да ви доведат зет или някоя засукана изпъната ромка :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от streetz » 29 Фев 2024, 23:59

Е не може ли и мъжкото манго да е засукано, що само женското манго да е убаво?
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 26.04.2013
Местоположение: Ямбол
Пол: Мъж

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от STEVAL » 01 Мар 2024, 0:11

streetz написа:Е не може ли и мъжкото манго да е засукано, що само женското манго да е убаво?


Може, ама ще наклони везните към нормалността :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от ildivvy » 01 Мар 2024, 7:58

stean написа:
Моджо написа:Четете, полезно е.

Абе, аз четох нещо и случайно мернах една твоя мисъл:
Моджо написа:Ами обикновено един като вика едно, а други 100 му викат друго, на тоя с едното му викат дървен философ :D .

Мисля си, че някак си е редно да се съобразиш с това твое прозрение.

ПП. Не ти вадя целия пост, че там с лека корекция на някои думи, може и да видиш как сам се бориш със себе си.


Това не винаги е така и не може да го прилагаме автоматично! Веднага давам и пример - проф.Мангъров и огромното мнозинство 'специалисти' по темата.
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от alekangg » 01 Мар 2024, 8:02

Реших да си пусна Нетфликс и за един месец не видях филм/сериал в който да няма педали, но явни, с целувки и др или лесбийки, а понякога има и от двете.

Чак такова чудо не знаех, че съществува..

Скоро ще е рядкост да се снима нормална двойка/семейство май.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от TNT » 01 Мар 2024, 8:42

mr_petroff написа:Кажи си, ще ти олекне :yes: :mhihi: :lalala:

А бе разбра се, че от едно пробване не се става :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Jordana » 01 Мар 2024, 8:57

В холивудските филми задължително са междурасови връзките като има мъж и жена на сцената . Изключително рядко е да се види нормално семейство с бели хора във филм . Семейството ако не върви да са черен с бяла поради характера на сцените , поне детето е негърче осиновено от шведки лезбийки .
Изгугли набързо за свещения отряд на Тива, от град Тива, област Беотия
Кво да гугля аз съм писал за тия още в началото на темата , Александър Велики използва също отряд хетайри педеруги за личната си гвардия . Но като цяло е абсолютен прецедент в историята на военното дело , няма друг случай на армия от педераси никъде по света . То дори само идеята е нелепа от днешна гледна точка щото не е аналогично на днешните извратеняци . Като става въпрос за древна Гърция и педерастията в Тива , трябва да се има предвид че Гърция като единна държава не съществува , това са множество отделни градове държави . Явно в къс исторически период в един от тях са направили социален експеримент - това не е правило а изключение . Тиванците са използвали метода млад стар войник за да обучава по опитния младия , и с времето да изградят другарска приятелска връзка която да ги мотивира в боя . Това не е означава че всички бойци от тиванската конница са били педераси , а само малка част 150 човека които са се обособили в отделен елитен отряд . Това не им помага особено щото Александър ги избива до крак при Херонея и разрушава Тива до основи . Елитната македонска пехота на Александър се нарича хетайри или пез хетайри което буквално означава приятели другари . Само малка част от тях обаче са личната гвардия на Александър от хетайри любовници , което очевидно е изключение в армията наложено по неясни причини . Българския вариант на "верна дружина " от "верни другари " при хайдутите да не е аналогично на педераси ? Да се правят подобни изводи от няколко прецедента че в древна Гърция педерастията е била норма в обществото е меко казано смешно и нелепо . Все едно някой след 1000 години да гледа запис на тия гей паради от днешно време и да твърди че педерастията през 2024г е основа на семейството в България и норма за социално поведение .
Последна промяна Jordana на 02 Мар 2024, 20:58, променена общо 3 пъти
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 15.08.2010
Пол: Мъж
Кара: E46 320d

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от stean » 01 Мар 2024, 14:01

Моджо написа:Така де, аз съм дървен философ, не споря. Ама за жалост, историческите "факти" са на моя страна, ахахахаха.

И не си чел нищо Стеан, а си ровил като кокошка у форумо белким найдеш нещо да ме "изобличиш"...нема лошо, дерзай.

Отзад напред.

Не си толкова специален, че да си губя времето с твоите писаници. Имали сме и други търкания из темите и ако си забелязал, не ми е било проблем да ти кажа "дървен философ" и без цитати. Така че, приеми го, както съм го написал - случайно. Казано по дървено-философски - настигнала те е съдбата. :D

За историческите "факти", нека ти кажа и аз един факт в кавички. С тези темпове, с които си променяш мирогледа, вече няма да има значение, дали децата ти ще кривнат или не в някаква посока, защото ти вече ще си ги... изял (буквално). Да, този "факт" върви заедно със Содом и Гомор още от Библейски времена и неумолимо си е проправил път дотам, че днес да има онлайн магазин за.. ъъ... такова месо :censored: (сърце не ми дава да го напиша). Позяпай малко за "изкуството" на абрамович (жена), макар че това е много, много лош съвет.

Та в общи линии, не искаш да разбереш най-важното, дето го написа и колегата alx. Обобщено с няколко думи - всичко, което води до разпад на обществото не е "предразсъдаци", а "БЕЗразсъдаци".

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от alx » 01 Мар 2024, 14:15

stean написа:
Моджо написа:Така де, аз съм дървен философ, не споря. Ама за жалост, историческите "факти" са на моя страна, ахахахаха.

И не си чел нищо Стеан, а си ровил като кокошка у форумо белким найдеш нещо да ме "изобличиш"...нема лошо, дерзай.

Отзад напред.

Не си толкова специален, че да си губя времето с твоите писаници. Имали сме и други търкания из темите и ако си забелязал, не ми е било проблем да ти кажа "дървен философ" и без цитати. Така че, приеми го, както съм го написал - случайно. Казано по дървено-философски - настигнала те е съдбата. :D

За историческите "факти", нека ти кажа и аз един факт в кавички. С тези темпове, с които си променяш мирогледа, вече няма да има значение, дали децата ти ще кривнат или не в някаква посока, защото ти вече ще си ги... изял (буквално). Да, този "факт" върви заедно със Содом и Гомор още от Библейски времена и неумолимо си е проправил път дотам, че днес да има онлайн магазин за.. ъъ... такова месо :censored: (сърце не ми дава да го напиша). Позяпай малко за "изкуството" на абрамович (жена), макар че това е много, много лош съвет.

Та в общи линии, не искаш да разбереш най-важното, дето го написа и колегата alx. Обобщено с няколко думи - всичко, което води до разпад на обществото не е "предразсъдаци", а "БЕЗразсъдаци".


това за особеното месо- механизъма вече е в действие - който иска да прочете за прозореца на овъртон - примерно тука:

https://www.novetika.com/prozorec-overt ... vane-tabu/

примера които дават за този синдром е точно със човекоядството...

проблема с обратните е (говориме за чисто обратните- не за бисексуалните), че от природна гледна точка са природен провал. в природата всяко същество има точно една цел и тя е възпроизводство. при обратните този момент го няма така, че от естествена гледна точка те са брак в "поточната линия".

сега- аз проблем със тях нямам никакъв до колкото не ми се навират в лицето и не се опитват да вървят напред със това, че са обратни (за сметка на хетеросексуалните). всеки си харесва каквото си харесва. кой съм аз, че да съдя или решавам кое е правилно или неправилно в желанията и светоусещането на другите. илюзии и мания за превъзходство затова, че съм хетеро нямам никакви.

НО... има едно голямо НО- приемането на обратните е едно подхлъзване във една много опасна посока. щото следващите дето ще веят байряци и ще се борят за правата си ще дойдат с по една коза под мишница... а след това и тия дето ще си водят дъщерите и синовете за ръка... и накрая тия дето ще искат да сготвят някого...

та къде теглиме чертата? не е ясно. затова си мисля, че всичките тези залитания в една или друга посока са много опасни.

и така...
алекс
трабант 601с
разни други возила

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Top Gun Maverick » 01 Мар 2024, 14:40

Да, ама знаеш ли как биха те нарекли сега несподелящите мнението ти? Лицемер. Ще ти кажат, че аха, уж нямаш против, ама не искаш да ти го навират, тоест бягаш от тях, тоест не ги приемаш, съответно ги дискриминираш. :ok:
Те ще ти кажат, че не ти се навират и какво ти пречи на тебе плаката по пътя? Ми не го гледай, забрани и на децата ти да ги гледат и готово. Един вид те се опитват да ги внушат, че си виновен и че ги дискриминираш, мразиш едва ли не и дотам. Ти за да се защитиш докато не позволиш да дойдат пред двора ти и да се целуват там все ще си неудобен. Разбира се ти няма да позволиш, но хипотетично ако го направил следващата стъпка ще е да влезнат вътре в двора и така. Gradually, gradually, gradually and then suddenly.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Jordana » 01 Мар 2024, 15:54

Спокойно , Моджо явно е от оня тип хора известни като "people who care" . Фрустриран е че правото на геювете да си навират чепа под носа на нормалните хора е нарушено, и пише разни неща да прави вятър само .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Е.Димитров » 01 Мар 2024, 17:35

Според мен тази "дискриминация" към гей обществото, ако мога така да го нарека е в следствие на това, че въпросните искат да го покажат на всяка цена!
Като казвам "на всяка цена" , буквално го навират в лицето и така стават леко казано "противни".
Те казват, че са "цветни", но ние виждаме една крещяща и агресивна тълпа хора (не ме интересува , как са облечени...и колко са облечени).
Почти всички свързано с някаква обществена кауза и участие на гей , винаги е придружено с някаква агресия от тяхна страна.
Дори и тези от хелзинският комитет/кантора или каквото са там, всички са гей.
Бяга поканили някакъв адвокат от тази кантора , защитник разбира се на парадите на гейовете.
Аз такава вербална и арогантна агресия не съм слушал нито на живо, нито по радио и тв.
Та смятам, ако бяха нормални и тихи хора , като другите, на никой нямаше да му пука кой къде си го слага!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Jordana » 01 Мар 2024, 18:02

Е така де , те много добре ги разбират тия неща не падат от небето . Що смятате че тоя бастун с тротинетката се пускаше в оживения трафик да го снимат и разнасят по медиите докато не му набиха канчето няколко пъти ? Случайно , просто си е пътувал така с тротинетката ? Много е просто , извратеняка иска да го забележат да показва на всички че е извратеняк да си налага недъгавата полова идентичност като норма на всички щото иначе е просто обикновен гражданин като всеки друг . Иначе няма да е извратеняк . Като в оня виц дето един го поканили на обяд и той се примолил на домакините да си запали една пура докато хапва и пийва , те взели че му угодили на табиетлъка щото гостенин все пак не се отказва . Обаче оня като задимил с пурата казал ...ама аз докато пуша не обичам да ми ядът насреща ...Та и тези малко им разхлабиха чатала на врата те се качиха на главите на хората да докажат че не заслужават тая търпимост и толерантност която обществото им оказва последните години .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Top Gun Maverick » 03 Апр 2024, 10:25

https://fakti.bg/world/869639-ot-dnes-v ... kovi-formi
Брейииии, сега ще има ли парад на дискриминирани? :mhihi:
Тука това не може да стане, Асен Василев лично ще почне гладна стачка.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook