Мъжете - застрашен вид

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Е.Димитров » 29 Фев 2024, 17:35

Ми то по ония времена, дето са цитирани е имало какви ли не работи.
Да набучат на кол някой, да му махнат главата, да еве без да пита и моли (изнасилване), все неща, дето са били в ония времена.
Защо и сега да не станат нормални, аре стига с тея предразсъдъци и тъпи тесногръди мисления!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от E34 » 29 Фев 2024, 19:35

Хехехе Цезар, Аристотел алабала...първо нито Платон нито Сократ или гореспоменатите са биле педеруги! Ма както и да е...и второ по некое време е било нормално и инцеста, ей го Калигула лупал сестра си. Ся предполагам Моджо, ако си има момче и момиче недай си боже да стигнат и те до такива възвишени ценности, ама се надявам да прояви разбиране се пак цивилизовани хора сме, нале...
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Моджо » 29 Фев 2024, 20:22

Грамотни сте, предполага се че можете да четете? Или не?
Та кво за Аристотел? Къв бил?
Четете, полезно е.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от streetz » 29 Фев 2024, 20:40

Изображение
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Jordana » 29 Фев 2024, 20:45

Та кво за Аристотел? Къв бил?

Пишеш пълни глупости . Никога в историята на човечеството педерастията не е била толерирана . Това винаги е било срамно извращение . В древна Атина меките китки са били задължени да обявят публично своята извратеност след което загубвал граждански права . Имали са специален термин за такива - еруптопроктос /широк анус . Ако широкия анус се прикрива и подмолно тайно върши мръсотиите си е подлежал дори на смъртно наказание . Иначе половината ренесансови художници въпреки инквизицията са били хомо и содомити , като Леонардо например . Но да твърдиш че това се е било в реда на нещата и едва ли не безпроблемно .. :nono: Просто са си понасяли наказанията тези които са хванати на калъп . Естествено в елитите винаги е имало и такива , но са били толерирани в някаква степен заради парите и власта им .
Последна промяна Jordana на 29 Фев 2024, 21:04, променена общо 2 пъти
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Моджо » 29 Фев 2024, 20:59

Биографията на Леонардо от Уолтър Аъйзъксън можеш да я прочетеш. Като за начало. По сложните книги за после. Па за древна Гърция даже не знам коя да ти препоръчам за начало, некоя детска освен. Древногръцки митове и легенди например. Има доста примери по темата в нея.
Но да оставим това настрана, че то с гуглене не става работата. Работата ми със стотици хора , всякакви и от всякъде по света ме е научила на поне едно нещо. Хората се делят на такива, които "могат" и такива, които "не могат". И щом "могат" е все едно дали са черни, бели, жълти, ексимоси, индианци, хомосексуалисти, лесбийки, почитатели на Йехова, адвентисти, мюсолмани, цигани, евреи, извънземни и т.н. и т.н. до безкрай. Всичко останало е чиста проба невежество и предрасъдък.
Изгугли набързо за свещения отряд на Тива, от град Тива, област Беотия.
Последна промяна Моджо на 29 Фев 2024, 21:12, променена общо 3 пъти
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от steeN » 29 Фев 2024, 21:01

alx написа:https://en.wikipedia.org/wiki/Overton_window


Тва се употребява некоректно... и е малко dog whistle (ако ме разбираш, знам че е неволно).

The most common misconception is that lawmakers themselves are in the business of shifting the Overton window. That is absolutely false. Lawmakers are actually in the business of detecting where the window is, and then moving to be in accordance with it.[5]


Mалко като тва за телевизията, че била такава за да затъпяваме. В същност е по-лошо, тя е такава щото сме тъпи и това искаме да гледаме.

Аз виждам надежда след фиаското с bud light и съвсем скорошно, силната реакция срещу гигантските клоуни от Google. Може би съм безнадежден оптимист.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Jordana » 29 Фев 2024, 21:07

Древногръцки митове и легенди например. Има доста примери по темата в нея
Е то ясно че пишеш за митове и легенди , ако беше прочел нещо смислено по въпроса нямаше да ги пишеш тия неща .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Моджо » 29 Фев 2024, 21:10

Ми прочети ги..може па да разбереш нещо. Надежда има винаги, хахаха
Па Е34 да прочете за Цезар и крал Никомед 4..примерно, че не е само той.
Алън Тюринг къв е бил ?
Демек това, че имаш някаква си сексуална ориентация не те прави по-малко човек, нито нещо различно, демонско, адово изчадие и секви подобни алабала.
Последна промяна Моджо на 29 Фев 2024, 21:23, променена общо 2 пъти
Хм,хм...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Jordana » 29 Фев 2024, 21:19

Хо хо ..
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 15.08.2010
Пол: Мъж
Кара: E46 320d

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от stean » 29 Фев 2024, 21:22

Моджо написа:Четете, полезно е.

Абе, аз четох нещо и случайно мернах една твоя мисъл:
Моджо написа:Ми обикновено един като вика едно, а други 100 му викат друго тоя с едното му викат дървен философ :D .

Мисля си, че някак си е редно да се съобразиш с това твое прозрение.

ПП. Не ти вадя целия пост, че там с лека корекция на някои думи, може и да видиш как сам се бориш със себе си.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Моджо » 29 Фев 2024, 21:27

Така де, аз съм дървен философ, не споря. Ама за жалост, историческите "факти" са на моя страна, ахахахаха.
Ясно ми е , че тази ми позиция е абсурд да мине в бг обществото, а и не само в него. То и аз преди да ида в Африка бях расист в червата по отношение на негрите....ама, ето, нещата се промениха.
Кавичките на факти не са случайни, ама ще ви оставя да гадаете защо.
И не си чел нищо Стеан, а си ровил като кокошка у форумо белким найдеш нещо да ме "изобличиш"...нема лошо, дерзай.
Хм,хм...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от mr_petroff » 29 Фев 2024, 21:40

Кажи си, ще ти олекне :yes: :mhihi: :lalala:

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Top Gun Maverick » 29 Фев 2024, 21:41

Много ме изкривяваш, никъде не казах по-малко обичани и т.н. даже напротив, все същата ще е. Нямам идея дали просто няма да ти е мъчно, че децата ти няма да оставят поколение евентуално, то това е най-най.
Ама говорехме за нормално. Нали си гледал филма "Люси" със Скарлет Йохансон? Там почва с нещо от сорта "ако един организъм не намира подходяща среда, той става безсмъртен, а ако намери подходяща се размножава". Потърсих сцената в която Морган Фрийман говори, кратка е:
https://youtu.be/W8zopysus8I?si=da8LIB23Aw09517b
Не знам, трудно е гейовете да изберат безсмъртието към днешна дата, та дай да се размножаваме и по-малко да мислим как да ограничим тоя процес. Пък като има ненормални случаи, живеем с тях и ги третираме както другите. Ама няма как да речем ако нещо не е нормално, то е нормално. Все едно на някой албинос да не кажеш, че е изключение.
Пак казвам никъде не говоря за кофти отношение или презрение едва ли не.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Мъжете - застрашен вид

Мнение от Моджо » 29 Фев 2024, 21:45

Няма какво да си казвам, казах, че не съм гей и даже не ми е хрумвало да бъда ако това намекваш Петроф.
БТВ ся се присетих, че у негърско можех да излизам извън "квартала на богатите" само в кола със затъмнени прозорци с въоръжена охрана /разбирай войници с калашници/ + още една кола с такива. Само щото съм бял. Смелете си го това по отношение на хомотата, доколкото можете, разбира се.
А,да и още нещо. Ако по време на "разходката" недай Боже стане ситуация въпросните с пуцалките стрелят на месо без обяснения. А "квартала на богатите" е ограден с 5 метрова ограда с бодлива тел, вишки и много пуцалки даже и такива с ленти от по 200 патрона едната. И първо стрелят после питат кой си ако останеш жив де.
Ми сори, ама това не е нормално.
В Китай беше друго, ама пак не това, което имах като очаквания (предрасъдъци, разбира се).И в общи линии мирогледа се променя много..особено ако се замисляш над някои неща за Живота , Вселената и всичко останало.
Хах. Айде оставям ви да спите и дано съм ви провокирал да се позамислите малко.
Хм,хм...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: alekangg

Последни теми
Facebook