Мечтая за....

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1966
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Мечтая за....

Мнение от barty » 19 Яну 2022, 21:25

Предлагам една тема относно това за което мечтаеем но не се сбъдва поради някаква причина.
Разбира се става въпрос за реални, постижими неща а не за невъзможното. Къща в Монако, покупка на Ферари, с.кс с Анджелина Джоли и т.н. отиват в графата фантазии :mhihi:

Аз си мечтая за малка кокетна къща в някое красиво село, като района на Габрово, Троян, Велико Търново са ми любими. Някъде, където няма хора а тишина и спокойствие, съчетано с красива природа.
Къща в Гърция....може би някой ден.
Не се сбъдва тъй като жена ми е против, което означава че ако купя къща то трябва сам да ходя... Самотата не ми е проблем но без семейството е безсмислено...

Вие сте :ok:
:yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 19.03.2004
Местоположение: Казанлък
Пол: Мъж

Re: Мечтая за....

Мнение от turieca » 19 Яну 2022, 21:42

Приличен кемпер, време и малко средства за да го ползвам по предназначение. За съжаление е почти като секс с джоли за мен.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Мечтая за....

Мнение от slatanic » 19 Яну 2022, 21:54

...като се събудя да не ме боли нищо...ама имам притеснения,че ако това се случи значи съм минал на следващото ниво...та май много не смея да го мечтая...
Иначе другите работи дето ги мечтая гледам да си ги изпълнявам във времето...колкото и нелепо да звучи... :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Мечтая за....

Мнение от mr_petroff » 19 Яну 2022, 22:09

...достатъчно време...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Мечтая за....

Мнение от Kurtov » 19 Яну 2022, 22:37

Съпруга и деца.

Дон Кроки
Online
Аватар
Мнения: 3923
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Мечтая за....

Мнение от Kroki » 19 Яну 2022, 23:19

Къща до София. :paranoid:
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Мечтая за....

Мнение от Borymeckata » 19 Яну 2022, 23:27

Винаги съм искал да участвам в строителството на АЕЦ. Разбира се - най-нова и модерна... и българска. В Козлодуй изкарах 15 години и напуснах, когато започнаха да затварят старите блокове. Отидох в Белене с голяма надежда, но и там нищо не стана... После, като компромисен вариант, започнах работа на строежа на НХ РАО.

Сега пак съм на кръстопът и се колебая накъде да хвана... Имам възможност за Египет, където на брега на морето руснаците строят най-модерна АЕЦ и има изгледи да я пуснат до 5 години. Обаче жена ми не е особено ентусиазирана, пък и какво ще правя на майната си... :dunno: :dunno:
За "нови мощности" на площадката в Козлодуй нещата изглеждат обещаващи (на първо време един нов енергоблок с оборудването, закупено за Белене и в перспектива - още един), но много бавно се случват. Пък аз вече сериозно минавам 50-така, няма да бачкам и да живея вечно... Не знам, чудя се... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Мечтая за....

Мнение от Borymeckata » 19 Яну 2022, 23:37

Идва момент да решиш за някоя от мечтите си - реализираш ли я, или се отказваш от нея?

Годините се навъртат и не можеш да отлагаш решението вечно... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Мечтая за....

Мнение от drifty » 19 Яну 2022, 23:56

barty написа:Аз си мечтая за малка кокетна къща в някое красиво село, като района на Велико Търново са ми любими. Някъде, където няма хора а тишина и спокойствие, съчетано с красива природа.


В общи линии е това, само че прилично голяма къща, където да се установя. С двор, не много голям, но достатъчно да нямам съседи в непосредствена близост.
Не се сбъдва, защото не мога да си позволя подобен разход. Парите не стигат, колкото и зор да си дам да уча и работя, явно някъде бъркам.

Мечтая си и за ретро колица с V8, ама и тя не се сбъдва по същата причина. Скъпичко удоволствие.

Най-вече си мечтая за здраве, семейство и спокойно ежедневие, но не се сбъдват, защото съм тъп.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 659
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Мечтая за....

Мнение от Exclusive89 » 20 Яну 2022, 9:45

Мечтая за нещо подобно

"Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му.." :)
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 276
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Мечтая за....

Мнение от TNT » 20 Яну 2022, 9:50

Къща с двор далече от София, още един страничен доход (щото средностатистическия милионер нали има 7, аз за тва не съм :mhihi: ) и 2-3 чавета.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 255
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: Мечтая за....

Мнение от empar » 20 Яну 2022, 10:37

Само и единствено аз и хората около мен да са ЗДРАВИ!
Останалото, каквото сами си го направим - такова!

Старши Алкохолик
Аватар
Мнения: 3927
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: в Е32 740iL в мечтите си
Кара: E60 LCI 535d
Мечтае да кара: E24 635CSi
Детайли за колата: Немска петица с многооо екстри. Ама не всичките, де! Такива има само нов внос от Италия :D

Re: Мечтая за....

Мнение от zAcK » 20 Яну 2022, 10:44

empar написа:Само и единствено аз и хората около мен да са ЗДРАВИ!
Останалото, каквото сами си го направим - такова!


И аз съм така. Здраве и спокоен живот, какъвто успея да си го направя :bchug:

Преди си мечтаех за разни неща, които в момента мога да си позволя и сега не си ги купувам. Осъзнах, че няма да ме направят по-щастлив :bchug:
Последна промяна zAcK на 20 Яну 2022, 10:45, променена общо 1 път
Хубави години бяха, 'га бяхме млади фенове с M20-ки с големи 'жанти! :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Изображение
E34 520i / E39 520i / E39 540i / E60 535d - Love at First Sight is Real :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 728
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: Мечтая за....

Мнение от Don_Diego » 20 Яну 2022, 10:45

Exclusive89 написа:Мечтая за нещо подобно

"Човек е толкова голям, колкото са големи мечтите му.." :)


Тоя показва брутални имоти! Много голям фен съм му и и може доста идеи да се заимстват и за по-малки проекти :lalala:

Мен материалното откъм имоти никога не ме е блазнило, може би защото това го имам вече (да са ми живи и здрави останалите баби и родителите, че са успели да направят всичко това :bowdown: ).
Виж обаче за хубави коли винаги съм мечтал, а след като съм имал допир с такива покрай старата работа - още повече :help:
Бих казал, че съм си я начесал тая краста в личен план - имам няколко коли с различни предназначения: дълги пътувания, уикенд/фън кар и практичен автомобил, бих казал всички са в отлично техническо състояние, та от материалното съм презадоволен към момента.
Финансово...винаги може повече, но и тук съм окей щом не мисля за сметките всеки месец и не гледам цените на стоките в магазина. Дай боже все така да е :angel:

Най-общо бих казал, че мечтая за сигурност - да знам, че ако не по-добре от сега, няма да е по-зле или поне не много по-зле защото....не винаги ще е така.
Здраве, здраво семейство (тук малко се бавя ама мисля, че вече си намерих мойто човече, та се подреждат нещата), сигурен доход и покрив над главата. Всичко останало е лукс :ok:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 111
Регистриран на: 8.07.2021
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е83 05, К25 06

Re: Мечтая за....

Мнение от NiksGS » 20 Яну 2022, 11:15

Честно казано преди всичко здраве и спокойствие. Тези и двете не се купуват с пари. Спокойствието само до някъде идва от приходите, ако ги имаш. Някой лев горница никога няма да е излишен.
Иначе едно малко къще извън града добре звучи, ама няма и в обозримото бъдеще да дойде.
Ultimate Riding Machine

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook