PS5 или Xbox... това е въпроса?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от alozavar » 09 Яну 2024, 18:25

vicho написа:
alozavar написа:Поправете ме, ако греша, но мисля, че в момента, в който спреш да плащаш ПС плюс губиш игрите от каталога им? Т.е. ако съм си инсталирал нещо оттам е зависимо от абонамента?


точно така е

за мястото има решение... 240лв струва



аз лично си взех Kingston 2000G Fury Renegade PCIe 4.0 NVMe

задължително е да се с охладител


Прав си, аз съм със самсунг 990 :wave: 1тб ми е достатъчно, 2тб и нагоре вече не знам какво ще ги правя :lol:

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от alozavar » 09 Фев 2024, 11:14

В момента в Зора PS5 Slim e 950лв от 1100 - https://zora.bg/page/playstation-5?utm_ ... =0902_2202

И навсякъде като гледам - озон, плесио също са го намалили, тъй че сега е моментът :lol:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от vicho » 10 Фев 2024, 16:19

alozavar написа:В момента в Зора PS5 Slim e 950лв от 1100 - https://zora.bg/page/playstation-5?utm_ ... =0902_2202

И навсякъде като гледам - озон, плесио също са го намалили, тъй че сега е моментът :lol:


цената на конзолата е направо смешна при положение, че PS+ е 300+ лева, и като си купиш още 2-3-4 игри по 150-200лв през годината... си дал повече за игри отколкото за самата конзола само за една година.

тия 150лв бонус са втори джойстик , без докинг станция, че и тя пари...

за фанатека няма да говоря, че днеска поръчах новио :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

а тепърва и RIG трябва да поръчвам като хората :lol: (2+)

тоя ps5 10к +- дребни ми стъпва

п.с. поне си го ползвам! :angel:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Потребител
Аватар
Мнения: 27
Регистриран на: 10.01.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39
Мечтае да кара: Батмобил

Re: PS5 или Xbox... това е въпроса?

Мнение от alozavar » 13 Фев 2024, 14:54

vicho написа:
alozavar написа:В момента в Зора PS5 Slim e 950лв от 1100 - https://zora.bg/page/playstation-5?utm_ ... =0902_2202

И навсякъде като гледам - озон, плесио също са го намалили, тъй че сега е моментът :lol:


цената на конзолата е направо смешна при положение, че PS+ е 300+ лева, и като си купиш още 2-3-4 игри по 150-200лв през годината... си дал повече за игри отколкото за самата конзола само за една година.

тия 150лв бонус са втори джойстик , без докинг станция, че и тя пари...

за фанатека няма да говоря, че днеска поръчах новио :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi: :mhihi:

а тепърва и RIG трябва да поръчвам като хората :lol: (2+)

тоя ps5 10к +- дребни ми стъпва

п.с. поне си го ползвам! :angel:


Това е сериозна работа, аз съм пишман геймър :lol: Взел съм си ссд-то, слушалки, втори джойстик и докинга... оттам нататък дебна игрите, които бих играл на промоция, иначе за безобразни пари. Единствено ще приордърна GTAVI на секундата, в която я пуснат, ама да сме живи и здрави, има време дотогава. А PS+ не мога да го оправдая, предвид че играя основно сингъл плеър- сега преигравам RDR2, най-добрата игра :ok:

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: barty

Последни теми
Facebook