Имотният пазар

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 128
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F650GS, E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: Имотният пазар

Мнение от dhtj » 16 Мар 2024, 19:43

alx написа:
zAcK написа:Майните сериозно са спрели да си пият хапчетата :shock: :kuku: :kuku: :kuku:
Тотално изтрещяване. Бах тия майни...

https://popovconsult.com/imot/parczel-v-regulacziya-1421-kv-m-s-zlatitrap/ :kuku:


Снимката на Йорданка Краевска (агентката) кърти… умрях…


Възможно ли е тази да е една от "топ мацките" на един форумен герой от Пловдив? :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: Имотният пазар

Мнение от streetz » 17 Мар 2024, 0:10

Много красива и интелигентна, семейството си развалям заради нея :mhihi:
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Имотният пазар

Мнение от steeN » 17 Мар 2024, 10:57

- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: Имотният пазар

Мнение от barabqga » 17 Мар 2024, 16:26

steeN написа:https://www.dnevnik.bg/intervju/2024/03/17/4588191_stefan_conev_arhitekt_saniraneto_na_mnogo_sgradi_e_bez

:ok: :bowdown:
хубаво така е, но все пак оправят дограмите, покривите, стълбищата, и малко от малко заприличват на нещо

не живея в санирана сграда

Изпратено от моят moto g(8) power lite с помощта на Tapatalk

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Имотният пазар

Мнение от alx » 17 Мар 2024, 16:45

streetz написа:Много красива и интелигентна, семейството си развалям заради нея :mhihi:


не я знам колкое красива и/или интелигентна- не е моя работа (изглежда симпатяга а и факта че работи и се бори я издига в очите ми)... но избора й на риза (?) определено ме разсмя... :ok:
алекс
трабант 601с
разни други возила

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Имотният пазар

Мнение от Anthony_J » 17 Мар 2024, 17:13

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8324
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Имотният пазар

Мнение от vicho » 17 Мар 2024, 20:06

как мразим телевизори които не са на нивото на очите, направо ме побърква... като ходя на гости (в редки случаи) и трябва да гледаме някой забаваен клип и телевизора е качен на тавана направо полудявам :ranting:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 24.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Имотният пазар

Мнение от pampo » 18 Мар 2024, 12:12

Ахахах, луксозен имот разположен близо до Париж, в Лом.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10445
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: Имотният пазар

Мнение от Leon » 18 Мар 2024, 13:01

steeN написа:https://www.dnevnik.bg/intervju/2024/03/17/4588191_stefan_conev_arhitekt_saniraneto_na_mnogo_sgradi_e_bez

:ok: :bowdown:

Нещо друго ли си очаквал? Още отначалото гръмнаха куп безобразия, но много бързо наредиха на телевизиите да не се занимават с тая тема и изобщо не се шегувам ;)
Never mistake motion for action...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Имотният пазар

Мнение от ildivvy » 18 Мар 2024, 13:41

Така е, и просто ще си остане поредната 'официална' тайна тук в България! Иначе цените може да ги повишаваме до безкрай, няма проблеми...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Имотният пазар

Мнение от Е.Димитров » 18 Мар 2024, 14:58

Като говорим за имотният пазар и Маверик с неговото мнение в ковид темата за строежа на завода на еди кой си върху исторически артефакти ме подсети за лидъл в Созопол.
Намира е на страхотно място и се разбира, защо никой не е строил там, като се влезне в самият магазин.
Там , във самото преддверие на магазина има някаква семпла излобичка , на неща, които са намерени на мястото.
Монети, глинени съдове, други важни артефакти и май гробница, но уж са ги извадили и всичко е точно, магазина е от горе.
Убеден съм, че на предишният собственик не са му дали да прави нищо отгоре, а магазина в момента се води "спасител" на историята!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Имотният пазар

Мнение от vixx » 18 Мар 2024, 15:39

vicho написа:как мразим телевизори които не са на нивото на очите, направо ме побърква... като ходя на гости (в редки случаи) и трябва да гледаме някой забаваен клип и телевизора е качен на тавана направо полудявам :ranting:


120см е стандарта за стена :bchug:
Аз на 110 днеска сложих едната стойка, другата в спалнята още не съм я измислил.

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Имотният пазар

Мнение от alx » 18 Мар 2024, 15:46

vixx написа:
vicho написа:как мразим телевизори които не са на нивото на очите, направо ме побърква... като ходя на гости (в редки случаи) и трябва да гледаме някой забаваен клип и телевизора е качен на тавана направо полудявам :ranting:


120см е стандарта за стена :bchug:
Аз на 110 днеска сложих едната стойка, другата в спалнята още не съм я измислил.


Стандарта е откъдето гледаш едно 10-20см по ниско да е центъра на екрана (при нормални 3-4-5 метра дистанция от телевизора) от нивото на очите ти защото там ти е естественото ненапрегнато на очите :angel:

Един вид ако седиш на канапе и погледнеш напред към телевизора центъра НС екрана трябва да е една идея по- ниско от нивото на очите ти.
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Имотният пазар

Мнение от Е.Димитров » 18 Мар 2024, 17:21

На мен в спалнята телевизора ми беше на един комод , обаче, като легна по гръб не мога да гледам.
Разбира се го качих на стената и след няколко дена го вдигнах още по-високо и сега е супер удобно, когато легна да гледам спокойно.
В кухнята също е почти до тавана и е много удобен.
В хола също е на високо и се гледа добре.
Явно си е до възприемане , не толкова до някакъв стандарт.
Важното е да е удобен на собственика!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 179
Регистриран на: 28.06.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E90
Мечтае да кара: Beechcraft King Air
Детайли за колата: 2005 320d auto

Re: Имотният пазар

Мнение от vixx » 18 Мар 2024, 17:38

Просто е важно да не си кривиш врата надолу, защото ти вреди. При стандартна височина на повечето мека мебел от около 40 до около 50см, телевизор на който центъра му е на 120 ти помага да държиш врата си в по-правилно състояние. В момента в дневната ми в другия апартамент телевизора е върху секция и центърът му е малко по-ниско от линията на очите. Но това е след като съм си навел напред главата вече. И е шит.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: enigma

Последни теми
Facebook