Във форма ли сте?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

В добра физическа форма ли сте?

Да, много добра
6
6%
Да
29
28%
По-скоро да
21
20%
По-скоро не
22
21%
Не
16
15%
Не, в много лоша форма
11
10%
 
Общо гласове : 105
младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 275
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Във форма ли сте?

Мнение от TNT » 09 Яну 2024, 17:07

dhtj написа: Това да ти се еве по 20 часа на ден не мислите ли, че отклонява времето и вниманието от други по-смислени или ползотворни дейности?

Бъркаш нещо бая. С нисък тестостерон ще си в постоянна депресия и няма да имаш желание за нищо смислено и ползотворно. Няма да имаш и енергията да вършеш нещо смислено. А шмайзера може да се наложи да го ползваш само за пикаене.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 131
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: F650GS, E90 330d Individual, CB600F
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: Във форма ли сте?

Мнение от dhtj » 09 Яну 2024, 17:11

b_u_b_o написа:Не искаш да разбираш какви проблеми носи след себе си нисък тестостерон. Дори да изключим чисто физологичните като костна плътност и повишаване на мазнини от там и сърдечно съдови проблеми и какво ли още не. А всъщност менталното здраве на мъжа е силно зависимо от тоя хормон. Ниски нива могат да те доведат дори до депресии и липса на каквото и да е желание за живот или каквото се сетиш. Така както го мислиш звучи супер, по-малко мислене за коври, повече за други неща. Обаче ако и тия другите неща спрат да имат значение къде отиваш?


Ясно, е от това пояснение имах нужда, мерси. :lol:
Явно съм още млад и затова не съм разбрал. Често пъти ми се е случвало да си мисля как ще се пенсионирам някой ден и ще ми е хубаво и спокойно и няма да мисля за к/рви по цял ден, да оставям едната, да излизам с втората и да пиша на третата, натоварващо е , ебаси. :lol:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Във форма ли сте?

Мнение от b_u_b_o » 09 Яну 2024, 17:14

Натоварващо е съгласен съм, ама докато го има си жив, после...доизживяваш :mhihi: Не случайно хората по света които могат да си го позволят почнаха да минават на TRT терапия в късните 40, а някои и по ранните.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Във форма ли сте?

Мнение от bum_bum » 09 Яну 2024, 17:27

Тук повечето правите едно грешно допускане.

При нисък тестостерон не е абсолютно задължително да няма сексуално влечение или да има еректилна дисфункция. Може да нямаш грам тестостерон и пак да ти се мандърса като на коч.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

Re: Във форма ли сте?

Мнение от 3186 » 09 Яну 2024, 18:44

b_u_b_o написа:Натоварващо е съгласен съм, ама докато го има си жив, после...доизживяваш :mhihi: Не случайно хората по света които могат да си го позволят почнаха да минават на TRT терапия в късните 40, а някои и по ранните.
С това май веднъж започнеш ли, караш доживот, нали? Всъщност има ли някакви вреди, освен че тялото ти спира да го произвежда и чака да му го доставиш?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Във форма ли сте?

Мнение от bum_bum » 09 Яну 2024, 19:22

Има си всичките ефекти, които съпътстват всеки вид прием на екзогенен тестостерон, но вероятно отнема повече време да се проявят или пък не са толкова силни поради драстично по-ниските дози. Но пък едното го вземат там месец-два или три, другото е доживот.

Ако беше само това, че ендогенното производство съвсем ще сгъне цирка щеше да бъде чудесно след една възраст натам. Но както всяко нещо си има плюсове и минуси, ползи и вреди.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: Във форма ли сте?

Мнение от enigma » 09 Яну 2024, 21:35

nero_ написа:
Този стил има други предимства, но е лош избор за триатлон.



Принципно да, ако се състезаваш е лош избор.
Обаче за начинаещ без много време за подготовка и без треньор, ако целта е да изплува 1.5км в морето за нелошо време и минимален разход на енергия, защо не? Както каза, това са хаотични условия, не е като да си въртиш обиколките в басейна, и без сериозна подготовка с фрийстайл може лесно да се загуби ритъма...
enigma
ያለ እኩል

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 647
Регистриран на: 3.12.2012

Re: Във форма ли сте?

Мнение от nero_ » 09 Яну 2024, 21:54

Не мисля, че е по-ефективен от свободен стил. Изглежда много интензивен за краката - в триатлона искаш да ги използваш минимално на фаза плуване. В мелето на масовия старт ако почнеш да мяташ тези шутове край мен, специално ще се постарая да получиш неволен шамар :D. Шегувам се, но никой не плува така на състезание и ми изглежда много рисковано. Отделно е инвестиране на време и усилия в техника която няма приложение ако не си тюлен :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Във форма ли сте?

Мнение от sub_eleven » 09 Яну 2024, 22:01

nero_ написа:. В мелето на масовия старт ако почнеш да мяташ тези шутове край мен, специално ще се постарая да получиш неволен шамар :D. Шегувам се, но никой не плува така на състезание и ми изглежда много рисковано. Отделно е инвестиране на време и усилия в техника която няма приложение ако не си тюлен :)

С плуване ли се стартира винаги?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 647
Регистриран на: 3.12.2012

Re: Във форма ли сте?

Мнение от nero_ » 09 Яну 2024, 22:09

Да.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: Във форма ли сте?

Мнение от enigma » 09 Яну 2024, 23:00

Олимпийският е винаги в един ред, но има разни аматьорски състезания в обратния, с плуването накрая.
В Щатите поне по аматьорските плуват във всякакви стилове, тези различни от свободен стил си знаят мястото и влизат накрая. :D

Иначе за мен лично всякакви сайдстроук вариации са ми по-лесни на разстояния от свободния стил в открито море с вълни и т.н. ако не гоня време, не знам, може би свободния стил ми куца... Също така ми позволяват да виждам какво има наоколо по-добре.
enigma
ያለ እኩል

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 647
Регистриран на: 3.12.2012

Re: Във форма ли сте?

Мнение от nero_ » 10 Яну 2024, 8:53

Не съм виждал състезание в друг или обратен ред. Сигурно има, но това не е триатлон. Има доста вариации в дистанцията и особености в правилата според организатора регулиращия орган, но поредността на дисциплините винаги е една и съща.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Във форма ли сте?

Мнение от bum_bum » 10 Яну 2024, 9:42

Абе, за чене тренирате ли? :mhihi: :mhihi: :mhihi:

https://evtinkobg.com/product/trenajor- ... 0cvKa-vNP4
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 250
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: Във форма ли сте?

Мнение от empar » 10 Яну 2024, 10:05

bum_bum написа:Абе, за чене тренирате ли? :mhihi: :mhihi: :mhihi:

https://evtinkobg.com/product/trenajor- ... 0cvKa-vNP4


След лицево-челюстни операции, инсулти и ред други това си е част от рехабилитацията. При логопедична терапия също се изоплзват подобни.
Бай Китай се опитва да продава нещо, от което за пореден път няма никакво понятие.
Цената на истинските такива инструменти е в пъти по-висока от тия боклуци.
Последна промяна empar на 10 Яну 2024, 10:39, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Във форма ли сте?

Мнение от bum_bum » 10 Яну 2024, 10:13

Сега е модерно да се дъвче това за да ти стане ченето ръбесто като на истинска батка. :mhihi:

Иначе нямах представа, че е медицински уред.
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: TNT

Последни теми
Facebook