СПАМ ТЕМА

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от alx » 30 Апр 2024, 13:05

Don_Diego написа:Aз пък май си счупих екрана на Zката :oops: :banghead:
Захапа ми едната ръкавица като се затваряше и сега не работи автоматично...добев, че идват празници и ще имам време да я разглобя


… ми да… тоя екран е правен да издържа на маникюр а не на шофьорски ръкавици :angel:

Извинявай- не се сдържах- комплексар съм си и това е :mrgreen:
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1596
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Jordana » 30 Апр 2024, 13:19

Добре де , как мое тоз екран да ти защипе ръкавиците ако са ти на ръцете ? Това е все едно пианист да си хвърли партитурата на рояла и капака да падне и да я щипне .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 727
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 30 Апр 2024, 14:02

Аз да съм казал, че съм носил ръкавицата когато се е случило :idea: :dunno:

Бях ги метнал на таблото защото трябваше да прибирам едни неща в раницата на пасажерската седалка, загасих колата и изобщо не обърнах внимание, че ръкавицата е при екрана

Пп: оправено :lalala: . Работи като нов
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от enigma » 30 Апр 2024, 16:49

Jordana написа:Добре де , как мое тоз екран да ти защипе ръкавиците ако са ти на ръцете ? Това е все едно пианист да си хвърли партитурата на рояла и капака да падне и да я щипне .


В руските автомобили този екран може да ти отреже ръката, ако не внимаваш. :yes:
enigma
ያለ እኩል

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от steeN » 30 Апр 2024, 16:51

Интересен хипотетичен сценарий. Екран в руски автомобил :lol:
Бих показал как се ретрофитва екран в руски самолет ама ще ме баннат.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1596
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Jordana » 30 Апр 2024, 17:35

enigma написа:
Jordana написа:Добре де , как мое тоз екран да ти защипе ръкавиците ако са ти на ръцете ? Това е все едно пианист да си хвърли партитурата на рояла и капака да падне и да я щипне .


В руските автомобили този екран може да ти отреже ръката, ако не внимаваш. :yes:

Тва щото е от немски каски ламарината по таблото :ok:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 727
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 30 Апр 2024, 18:59

steeN написа:Интересен хипотетичен сценарий. Екран в руски автомобил :lol:
Бих показал как се ретрофитва екран в руски самолет ама ще ме баннат.


И него от пералня са го свалили сигурно :ok:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 647
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ivanski_2 » 06 Май 2024, 21:03

Аз само минавам да кажа че вече на 101% подкрепям Зак и темата му за емиграция-та, балканите са шит това е, има и изключения но са изключения!
Онзи ден на връщане от Турция единия митничат извади късмет че не говоря ла*няния му език и не разбрах какво стана на момента иначе щяха да ме дават по телевизията, бях готов да предпиема действия след които ще ме приберат и ще ми бъркат по всички дупки но просто не разбрах на време какво се случва. (Гавреше се с Украински деца ( изобщо не ги харесвам, горяха ни знамето и тнт, но деца са мама му стара :ranting: ) )
Мен ме возиха с дипломатическа кола та наистина щяха да ме дават по телвизията и тоя щеше да работи най-много като продавач някъде на черно ама късмет чак в колата ми обясниха какво става. :ranting:
Та съветвам всеки който може да се евакуира от балканите да го направи НЕЗАБАВНО, бих помогнал с каквото мога - честно.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Top Gun Maverick » 06 Май 2024, 21:15

Въпрос на гледни точки. Аз пък викам ако може да се опитаме да променим нещата тук и да не оставяме този рай в нечии ничии ръце. Възпитаваш хора и те променят средата с времето.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 647
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ivanski_2 » 06 Май 2024, 21:25

Top Gun Maverick написа:Въпрос на гледни точки. Аз пък викам ако може да се опитаме да променим нещата тук и да не оставяме този рай в нечии ничии ръце. Възпитаваш хора и те променят средата с времето.


Хах, все едно сме си разменили позициите и ти си на 26, не аз ..... не става човек опитах и не само аз, кофти материал сме, пак казвам има изключения и макар да съм се обградил само с такива , когато се срещна в ежедневието ( което си избирам само аз) с другия тип - реве ми се .....
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Старши спамър
Online
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: хората към оринджпилване
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Top Gun Maverick » 06 Май 2024, 21:45

Така е защото всеки от векове е свикнал да гледа само себе си.

Я гледайте тука тия неможачи с Мустангите. Чудя се някои са толкова некадърни или го правят нарочно?
https://youtu.be/DPx5aBI8UTQ?si=x5-IcwIjSlwY_DNd
Не хванат по едно Е36 първо да се научат да карат, ами тия неуправляеми трактори взели.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 647
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ivanski_2 » 06 Май 2024, 21:58

Top Gun Maverick написа:Така е защото всеки от векове е свикнал да гледа само себе си.

Я гледайте тука тия неможачи с Мустангите. Чудя се някои са толкова некадърни или го правят нарочно?
https://youtu.be/DPx5aBI8UTQ?si=x5-IcwIjSlwY_DNd
Не хванат по едно Е36 първо да се научат да карат, ами тия неуправляеми трактори взели.


Защо да гледам само себе си, аз ако гледал само себе си няма да се дразня толкова, за мен нещата съм си ги наредил сравнилтено добре....

Какво общо има такива симпатяги които правят някакви грешки докато карат, та тук на околовръстното ако покараш по-редовно ще се радваш на тея от видеото :mhihi:

Тук говорим за тотален идиотизъм на теротироята. Ще дам няколко примера само за последните 7 дни ( когато си бях тук).
1/
Звъня на известен магазин за инструменти да ми изпратя компресомер след 3 пъти уверение(чак ми се издразниха) че, ще го изпратят днес, го изпратили след 4 дни и то с грешно име ( баси казвам се Иван Иванов , как може да се обърка ) :kuku:
2/
Поръчвам си коженно портмоне с гравиране на име ръжна изработка от Пловдив, човека объркал пратката и когато му казах че ми е изпратил грешното, и моето на друг той ми каза че другия още не го е взел, и вместо да препрати моето към мен изчака този да го вземе, да го върне на него и аз да върна това което получих на него :ranting: и когато го пипитах защо така - не се бил сетил че може директно да препрати онова - кажи честно :ranting: :mhihi:
3/
Обаждам се 3 пъти да ми пратя ВИН на един челиднъжр да му взема карфакса и да ходя да го гледам, е тоя бил забравил понеже много хора му звъняли - колко пък много хора да звънят за челиндъж 2020 за ~57-59k деба :kuku:
4/ Един човек от форума премъкна няколко тона понеже куриера не сметнал за нужно да му каже че днес не може да дойде, макар системата да казва друго :mhihi:
5/Поръчах си едина книга и инструменти(гедоре за подарък) отивам , книгата там -гедорето го няма , звъня на човека (фирма)- "да пратих го"- даде ми товарителница - объркал не само името а и номера :kuku: :mhihi:
НЕ честно не знам какво става по нашите ширини.....и това буквално за седмица ако говоря за месеца ще ти стане скучно да четеш честно ....
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 31.03.2014
Пол: Мъж
Кара: BMW 320d, E46,150 hp, 2002, automat
Детайли за колата: facelift

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от xaxo » 06 Май 2024, 22:17

Абре ползвали ли сте Uber да ви вземе от летище в чужбина. Как се справяте? Днес баси филма с един южен съсед. Викнах го да ме вземе от летището във Франкфурт. Е, не можахме да се намерим. То апа добре направен, не е да забиеш пирона където щеш, има си пойнтове, онзи го гледам заминава на друг пойнт. Звъня му, оня две думи обелва и затваря, така 3 пъти и след 5 мин канселира трипа. Удържаха ми 6 евро канселейшън фии ама си ги клеймнах обратно чрез диспут.
Адски трудно ми се струва да ги викаш на такива оживени и "сложни" места, а щеше да ми излезе 2 пъти по-малко от сумата която платих на обикновено такси.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 182
Регистриран на: 20.10.2015
Пол: Мъж
Кара: мъсквич

СПАМ ТЕМА

Мнение от 3186 » 06 Май 2024, 23:04

Последните месеци съм ползвал в 3 различни града, май само на Берлинското летище имах такива затруднения, но в крайна сметка и ти и шофьорът виждате live location на другия и може да се намерите някак. Явно на тоя не му се е занимавало. Много е удобно, особено като си го поръчаш предварително с номера на полета - с кеф бих въртял и някой курс на седмица, ако беше наличен и у нас. В края на седмицата ще го ползвам по същата схема и в Сао Пауло

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1596
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Jordana » 07 Май 2024, 5:15

Top Gun Maverick написа:Така е защото всеки от векове е свикнал да гледа само себе си.

Я гледайте тука тия неможачи с Мустангите. Чудя се някои са толкова некадърни или го правят нарочно?
https://youtu.be/DPx5aBI8UTQ?si=x5-IcwIjSlwY_DNd
Не хванат по едно Е36 първо да се научат да карат, ами тия неуправляеми трактори взели.

Не са ли автоматици тия амъриканските мустанги ? :roll:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook