СПАМ ТЕМА

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 165
Регистриран на: 18.11.2014
Местоположение: гр. София
Пол: Мъж
Кара: BMW Compact M43B16
Детайли за колата: BMW Compact, 1994/10, автоматик, М43B16

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Vasko_G » 14 Апр 2024, 20:43

За отношението на някои колеги към зафирата разбрахме, но нищо не казаха за положението с фуя.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 219
Регистриран на: 28.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Southside » 14 Апр 2024, 20:58

Зафира Б хич не харесвам аз, заради евтиното пластмасово табло и дървената возия в следствие на торсионната греда отзад. То е наказание за пасажерите на задната седалка да подскачат по неравностите.

Обаче :lol: Като се качих за първи път във форд ес макс направо подпикнах от кеф- комфортно, но с чудесно пътно поведение и си е кеф за каране. Хот хеч в тяло на чичомобил.

Истината всъщност е в хонда одисей и тойота сиена, ама тези държат такава цена на вторичния пазар, че всяко 911 може да им завиди.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от drago_pavlov » 14 Апр 2024, 21:22

Я да си признава бързо тоя дето изгоря днес на България :lol:
Към 19 патрулка беше спряла бяло Е32 преди Гешов.
Към 21 още бяха там, но патрулките вече бяха две + цивилна астра и тарашеха под капака...
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от carmanf1 » 14 Апр 2024, 22:59

Днес големия ми син вика, Татеее, научи ме как да ме харесват момичетата :lol:

Ясно, пубертета е вече тук и добре, че пита за момичета, иначе сме я закъсали :lol: Малкия и той се присламчи да слуша :lol:

Викам има доста правила, ще почнем 1 по 1, стъпка по стъпка, ама 1-во ще ми кажеш, кое момиче си харесал щот си ми ясен вече - няква седмокласничка.
Викам му и ти кво направи - и той ми нищо, мен ме е срам да й кажа нещо :lol: Ясно, имаме много работа с теб, щом те е срам :lol:

И му казвам, ся 1-вите основни правила, после другите:

Правило 1: трябва ти сам да се харесваш. Да се чувстваш уверен в себе си и комфортно. Има ли нещо, което не те кефи в момента, щот тва е най-лесно за промяна?
Вика прическата - ОК, утре те водя в барбър шопа и за 30 мин си готов, каквато прическа те кефи, такава. Другото било, че още имал да работи върху корема - ОК, още месец горе-долу тренировки и се перфектен, както се харесваш.

Правило 2: Трябва да разбереш и да свикнеш, че ще те режат :mhihi: И той, ама как така ще ме режат.
Викам, ще ти отказват някои момичета, и трябва да го разбереш това и грам да не ти пука. Някоя ти отказала - голямо важно, да си такова онаковата - следващата.
И продължаваш напред. Света е пълен с прекрасни момичета.

И той, ама теб рязали ли са те - ехееееееее, колко са ме рязали мен :mhihi:

И му викам, виж ся колко много народ сме в тоя ресторант. Огледай се и си харесай момиче, после харесай и някоя жена за мен, само жената не трябва да е с мъж :mhihi:

За да ти покажа как се прави, ама имай предвид, че е вероятно да ни резнат, само че на нас, не ни пука грам от тва, голямо важно - следващата :mhihi:

И той хареса едно момиче, което беше с 2 жени, сами. Викам идвайте и двамата ся с мен :mrgreen:
Аз почвам да говоря, после искам да ви чуя и двамата също да се включите. Няма да мълчите като пукали.

След няколко минути тия бяха на нашата маса и май големия си има първото гадже - ще видим :mrgreen:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Е.Димитров » 15 Апр 2024, 9:50

В събота съставих амбициозен план!
За един ден да тръгна от Пловдив до Одрин, после да отида до Бургас и на края да се върна в Пловдив .
Реших отивайки до Бургаска област от Одрин да не пътувам през Турция, а пак да се върна пред Капитан Андреево и там по някакъв пътища до стигна до Бургаска област.
Значи минах през някакви идилични селца по този път. Особено сега, когато всички вече е зелено, пътя беше много добър без дупки, както и нямаше много движение.
Минаваш през малки селца и някой по-голям град, може би само Тополовград беше град по този маршрут и като разходка е доста приятно.
Имам бусар (Т5) за селските ми нужди и с него обикалях.
Има някакъв живот по тези селца, беше чистичко, не видях някакви мангасарски катури на около , чат пат покрай пътя имаше някое друго заведение и се виждаше седнали хора на средна възраст да си пийват нещо си там (беше около 18 часа) и честно да ви кажа, тези хора изглеждаха спокойни, изглеждаха добре и някак си...доволни и щастливи.
Може да си знаят всичките истории седналите на масата, да са си разказвали по 100 пъти някаква история но изглеждаха наистина доволни. Вероятно от хубавото време, чудесният въздух , гледките, които се разкриват, зеленината.
Имаше и много крави, даже едно стадо си тичаше, което е доста интересно да се види нещо, с размерите на миниван да потичва из ливадите доволно.
Самите пастири не видях, вероятно хората седяха някъде и не се виждаха.
Фазани покрай пътя, на няколко пъти видях и диви зайци да тичат . Интересното е, че видях и доста полицейски коли, жандармерия или само полиция. По целият път от някакво село , мисля, че е известно, казва се Пъстрогор до Бургас видях поне 10-12 патрулки , които не се движеха, стояха си там и те така. Вероятно извършваха някакъв патрул.
Понеже беше събота и тази идилия с мъже и жени седнали на маса пред заведение беше на всякъде.
Изглеждаха щастливи в това, което имаха!
Общо взето супер беше преживяването, изключително далеч от натовареността и надбягването с живота.
Вече по тъмно влязохме в Бургас и на една автомивка на самообслужваме жената ми насочи вниманието към едно момиче, което се бореше с водостуйката и си миеше само колата, като разбира се беше впечатлена.
Обясних на жената, че вероятно момата си няма още гадже и полага усилия в този момент за да промени този факт :mhihi:
В крайна сметка се прибрах в Пловдив (до Пловдив) в 02:05 часа , като бях изминал над 700 километра .
Като цяло съм доволен от прехода!

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1531
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ildivvy » 15 Апр 2024, 10:44

В този район слецата не са обезлюдени... В неделя минах през подобен тип селца, само че около Джебел и си има хора и живот, не са призрачни.
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 6.02.2011
Пол: Мъж
Кара: 528i '97

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Ant0n » 15 Апр 2024, 11:06

Някой знае ли дали Анатоли KBDRemap все още извършва ремап? Не намирам нищо освен във форума.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ivanski_2 » 15 Апр 2024, 12:59

ildivvy написа:В този район слецата не са обезлюдени... В неделя минах през подобен тип селца, само че около Джебел и си има хора и живот, не са призрачни.


В момента има хора там заради празника им иначе са почти призрачни.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Е.Димитров » 15 Апр 2024, 14:35

ivanski_2 написа:
ildivvy написа:В този район слецата не са обезлюдени... В неделя минах през подобен тип селца, само че около Джебел и си има хора и живот, не са призрачни.


В момента има хора там заради празника им иначе са почти призрачни.

Аз гледам и съдя по покривите на къщите.
Ако са скапани, гадни, наклонени и не-поддържани, значи нещата са запуснати.
По цялото трасе/път до област Бургас, на всякъде покривите, градините и площите бяха обработваеми и чисто.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Моджо » 15 Апр 2024, 17:00

Вчера сефтосах култиваторчето. Нямаше и 50м2, само тест. Изораване и фрезоване я имаше 10 минути , я не със смяната на инвентара. С лопатата щеше да копам поне час. Много хубаво работи, тихо...и копка яко.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 646
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: e61 535d

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ivanski_2 » 15 Апр 2024, 17:16

Е.Димитров написа:
ivanski_2 написа:
ildivvy написа:В този район слецата не са обезлюдени... В неделя минах през подобен тип селца, само че около Джебел и си има хора и живот, не са призрачни.


В момента има хора там заради празника им иначе са почти призрачни.

Аз гледам и съдя по покривите на къщите.
Ако са скапани, гадни, наклонени и не-поддържани, значи нещата са запуснати.
По цялото трасе/път до област Бургас, на всякъде покривите, градините и площите бяха обработваеми и чисто.


В този край това не е така.
Познавам лично дузина хора които имат къщи в които не живеят, работят в чужбина (главно Германия) и си ремонтират къщите за когато се пенсионират.....
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от carmanf1 » 15 Апр 2024, 19:56

В нашия централен отдел за Европа и УК, наеха нов колега.

Големия шеф ми звъни и вика, най-накрая имаме нов колега да ти помага.

Казвай къде го искаш из Европа да го обучаваш - Викам как къде ве шефе, нали знаеш :mhihi:

Той се хили и вика, аааа сетих се. Той е идвал много пъти тук и като дойде в Пловдив, леко се самозабравя ...... :ok:

И на много развален български, премесен с английски вика - на Пловдив-а, щот квот стане на Пловдив остане там :mhihi:

И вика: и бичи на айляк, майна :ok:

Майна и бичи айляк, ги знаят всички мои колеги в Европа :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от enigma » 15 Апр 2024, 20:42

Е.Димитров написа:Имаше и много крави, даже едно стадо си тичаше, което е доста интересно да се види нещо, с размерите на миниван да потичва из ливадите доволно.
Самите пастири не видях, вероятно хората седяха някъде и не се виждаха.


Кравите по принцип нямат нужда от хора наоколо, освен ако не ги местиш от пасище на пасище... пускаш ги и си пасат волно по цял ден. :D
enigma
ያለ እኩል

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Jordana » 15 Апр 2024, 21:08

Кравите по принцип нямат нужда от хора наоколо
Нямат , но хората имат нужда от кравите :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Scrapyard user
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 8.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E70 / Yamaha MT-07
Детайли за колата: прасе + прасе

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Spit-Fire » 15 Апр 2024, 22:41

Я да питам, че ми е интересно. Одеве сме с един приятел и "намираме" 2 загубени ревящи деца на улицата. Уж загубили майка си. Той е учител и по ги разбира, аз само гледах. Посочиха един блок за техен, ама плачеха и бяха много шашнати. Аз отидох да питам едни хора на маса пред съседния блок дали ги познават или майка им. През това време майката явно дойде от някъде и подпука едното яко с шамари, крещейки в истерия. Тоя моя приятел я озъптя уж и и каза, че ако не се успокои ще звънне на 112.. и звънна.

Уж ги била оставила да я чакат пред кварталния магазин а те избягали, макар че нито едно от тях не каза нещо такова а само, че не могат да намерят майка си. Тоя моя човек вика, че ако наистина била притеснена и адекватна майка им, не би следвало директно да тръгне да откача главата на едното дете (момче и момиче, момчето на 7-8-9, момичето 4-5 годишно).

Полиция не дойде, само проверка щели да направят като могат. Той и баща им слезе, гол до кръста... та като си тръгнахме вече го чухме как говори по телефона, може би да търси "връзка".

Въпроса ми е според вас правилно ли сме постъпили. Доколкото знам е граждански и морален дълг да сигнализираш за насилие над дете. Аз самия съм бит доста като малък и... виждам последствията върху себе си сега като по-възрастен.

Sent from my SM-S918B using Tapatalk
The person who risks nothing, does nothing, has nothing, is nothing, and becomes nothing. He may avoid suffering and sorrow, but he simply cannot learn, feel, change, grow or love. Chained by his certitude, he is a slave; he has forfeited his freedom. Only the person who risks is truly free.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook