СПАМ ТЕМА

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Jordana » 22 Мар 2024, 12:58

Тия дето звънят и напират да преподписваш дават безплатни тилифони таблети гигабити и подобни са външни кол центрове които са наети да продават . Лесно се разпознават защото предлагат да изпращат по куриер новия договор . В офис на оператора обикновено ще получиш друга оферта , възможно и по изгодна .
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 15.03.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 318is, E46 320i
Мечтае да кара: RS Cosworth
Детайли за колата: M42B18
M54B22

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от streetz » 22 Мар 2024, 18:50

Моджо написа:Ми не е вярно. Стария ми договор изтече преди 2 години, обаждаха се и тогава за нов, казах им, че не искам нов да си седи стария и толкова. Продължиха си същите условия които си бяха, без изменения. Не съм преподписвал, така че вероятно е станал безсрочен ;)
Всъщност са се обаждали много пъти ама винаги в било новото е повече, но и парите са повече. С малко, но повече.
А сега обратното.

E да, като не им се вържеш почват да се пазарят. И аз ги въртях няколко години с един безсрочен договор от времето когато не бяха измислили "двугодишния промоционален период" и накрая клекнаха на същите условия. Лошото става качиш ли се веднъж на въртележката - няма слизане. Миналата година най-накрая се съгласих на нов договор по новия тертип, ама само ако след изтичането ще останат същите условията. Въртяха-сукаха, накрая си стиснахме ръцете за 2 лева отгоре като изтече. :lol: Демек като свърши пак минавам на безсрочен, вероятно завинаги.
Nickelback написа:А съществува ли варианта да отидеш в офис на същия оператор и да подпишеш изцяло нов договор като за "нов абонат"? Или не се навиват така?

Нямам идея, по-скоро не става според мен. Освен да се махнеш, да изчакаш 5 години да те заличат заради GDPR-a и тогава да идеш като чисто нов техен клиент. :)

Не знам дали e позволено да се пускат връзки към чужди форуми, но има един мобилебългария, търсите темата за скритите планове за частни лица. Интересна вътрешна информация излиза понякога :)
The free market is perfect. If anything unexpected happens, bananas are suddenly $47 and you have to sell your blood for firewood.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Е.Димитров » 22 Мар 2024, 19:25

Това с GDPR има клауза (до колкото си спомням) и се нарича "правото да бъдеш "забравен"".
Примерно прекратяваш договор с някой и подаваш заявление за заличаване на всички данни за теб.
Длъжни са по закона за лични данни да заличат всичко , което е свързано с теб.
И като го направят отиваш и казваш "Здравейте, аз съм нов клиент" :mhihi:
Обаче ако кажат "не сте нов, и преди сте били тук", тогава казваш "АХААА, ХВАНАХ ВИ , не сте заличили данните ми, ей сега ще сезирам който трябва да ви глобят"! :mhihi: :mhihi: :mhihi:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от alx » 22 Мар 2024, 20:42

Е.Димитров написа:Това с GDPR има клауза (до колкото си спомням) и се нарича "правото да бъдеш "забравен"".
Примерно прекратяваш договор с някой и подаваш заявление за заличаване на всички данни за теб.
Длъжни са по закона за лични данни да заличат всичко , което е свързано с теб.
И като го направят отиваш и казваш "Здравейте, аз съм нов клиент" :mhihi:
Обаче ако кажат "не сте нов, и преди сте били тук", тогава казваш "АХААА, ХВАНАХ ВИ , не сте заличили данните ми, ей сега ще сезирам който трябва да ви глобят"! :mhihi: :mhihi: :mhihi:


и не само да бъдеш забравен а да ти покажат нагледно ако изискаш как са те забравили - процедурата и резултатите.

искаш ли да те намрази един бизнес- изискай им всичко дето знаят за тебе, откъде го имат, кой има достъп до него, какви са ролите на всички в опазване на личната ти тайна... , кой кога ти е пипал информацията и тн... по закон трябва да ти отговорят за определен срок :mhihi:
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 105
Регистриран на: 31.03.2014
Пол: Мъж
Кара: BMW 320d, E46,150 hp, 2002, automat
Детайли за колата: facelift

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от xaxo » 23 Мар 2024, 9:18

София-Банкя изисква ли се винетка?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 23 Мар 2024, 10:28

Не
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ildivvy » 23 Мар 2024, 13:18

Аз съм на безсрочен и за мен това е най-ценното в моя случай! Ако искат да променят това, имат право да прекратят договора ми с 1м предизвестие! Тук няма какво да направя, разбира се! Те обаче, явно не искат да ме губят съвсем, и последно ми предложиха увеличение на цената с 1-2лв или прекратяване. Съгласих се, защото все пак цената ми е ниска, но си оставам на безсрочен договор.
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от enigma » 23 Мар 2024, 18:53

Е.Димитров написа:Това с GDPR има клауза (до колкото си спомням) и се нарича "правото да бъдеш "забравен"".
Примерно прекратяваш договор с някой и подаваш заявление за заличаване на всички данни за теб.
Длъжни са по закона за лични данни да заличат всичко , което е свързано с теб.


А това става ли с фирма КАТ, фирма НАП и т.н.? :lol:
enigma
ያለ እኩል

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1530
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07'
Мечтае да кара: BMW M2

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ildivvy » 23 Мар 2024, 19:49

Кой има договор с тези фирми :D ?
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от alx » 23 Мар 2024, 20:48

enigma написа:
Е.Димитров написа:Това с GDPR има клауза (до колкото си спомням) и се нарича "правото да бъдеш "забравен"".
Примерно прекратяваш договор с някой и подаваш заявление за заличаване на всички данни за теб.
Длъжни са по закона за лични данни да заличат всичко , което е свързано с теб.


А това става ли с фирма КАТ, фирма НАП и т.н.? :lol:


Nice try :) тия “фирми” действат на принципа на Хотел Калифорния (you can check in, but you can never check out) :ok:
алекс
трабант 601с
разни други возила

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от kiko » 23 Мар 2024, 23:19

enigma написа:
Е.Димитров написа:Това с GDPR има клауза (до колкото си спомням) и се нарича "правото да бъдеш "забравен"".
Примерно прекратяваш договор с някой и подаваш заявление за заличаване на всички данни за теб.
Длъжни са по закона за лични данни да заличат всичко , което е свързано с теб.


А това става ли с фирма КАТ, фирма НАП и т.н.? :lol:

Искам да отидеш в НАП и на гишето да ги питаш дължиш ли неустойки ако искаш да си прекратиш договора с тях :mhihi:
пс. а също може да ги питаш и за нови тарифни планове нещо евентуално :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от carmanf1 » 24 Мар 2024, 1:51

Тази седмица бях в странство (в европейска държава, къде го раздават мега зелени) и с колегите там, както винаги си говорим за коли :D

И един местен колега ми вика, страстта ни е еднаква, искаш ли като приключим в офиса, да ти покажа що не си купих тесла :ok:

Отиваме на паркинга пред офиса, купил си Durango SRT Hellcat. И вика, давай ти си, карай.

Баси елексира за душата е тва. Звук !!! Торк безкраен ... :shock: Кеф от всякъде :D

ПП. За 1-ви път видях фейслифта на Тесла 3 на живо - е тва вече ми хареса :yes:

master of the force
Аватар
Мнения: 5578
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от alx » 24 Мар 2024, 14:56

carmanf1 написа:Тази седмица бях в странство (в европейска държава, къде го раздават мега зелени) и с колегите там, както винаги си говорим за коли :D

И един местен колега ми вика, страстта ни е еднаква, искаш ли като приключим в офиса, да ти покажа що не си купих тесла :ok:

Отиваме на паркинга пред офиса, купил си Durango SRT Hellcat. И вика, давай ти си, карай.

Баси елексира за душата е тва. Звук !!! Торк безкраен ... :shock: Кеф от всякъде :D

ПП. За 1-ви път видях фейслифта на Тесла 3 на живо - е тва вече ми хареса :yes:


те немците вече са го измислили (точно тоз) камион- викат му гл63 амг само дето мотора е друг интериора е по-хубав/скъп... иначе дюранго хелкет-овете са сериозни... пробвах се с един такъв с гегага на 2-3 поредни светофара- ми ... по-бърз е... нагоре не знам, но в по- ниските скорости квото ми вземе на старта след това не ми бягаше ама и не можех да го стигна... не, че гегата е критерии за скорост, но все пак не е съвсем бавна нали...

между другото в щатите тия дюранго-та леко бият на ред нек селяния та не ги гледат с добро око в цивилизованите щати ама... на мене ми харсват щото съм си авто-селянин по душа.
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 684
Регистриран на: 8.08.2005
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от carmanf1 » 25 Мар 2024, 12:28

alx написа: ...

между другото в щатите тия дюранго-та леко бият на ред нек селяния та не ги гледат с добро око в цивилизованите щати ама... на мене ми харсват щото съм си авто-селянин по душа.


Мерси, ето научих нещо ново - не знаех, че има такава репутация дюрангото отвъд океана.

Иначе и аз си падам авто-селяндур, и авто-хайдутин :lol:

И един въпрос само на мен ли бенца GT, ми е мега неудобен? Сядам, правя, струвам, нагласям седалката и не ми е удобно - както и да я наглася тая седалка, се гледам в небето, някак си нагоре от пътя

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от enigma » 25 Мар 2024, 17:52

alx написа:между другото в щатите тия дюранго-та леко бият на ред нек селяния та не ги гледат с добро око в цивилизованите щати ама... на мене ми харсват щото съм си авто-селянин по душа.


Мда, жена ми не може да ги трае тези, това е единствената причина да го нямам в гаража. :lol:
enigma
ያለ እኩል

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: nivo

Последни теми
Facebook