Абонаментна карта на СБА

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 219
Регистриран на: 28.11.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Абонаментна карта на СБА

Мнение от Southside » 25 Яну 2024, 18:59

Аз дълги години ходих в СБА Хладилника, защото ми допада, че се отнасят отговорно към работата. Връщали са ме за недостатъчно добре хващаша ръчна спирачка. Друг близък не покри теста за емисии, евро 5 бензин, с катализатори, просто колата не беше достатъчно загряла докато стигне до там и не покри нормите. Преди 5-6 години това.
Недостатък за мен е чакането, затова и спрях да ги посещавам от едно известно време. Една кола да има пред мен, отидоха 45 минути поне. Звъня да си запазя ред- "няма никой, идвай", на място поне 2 коли си чакат реда. Работното им време съвпада с моето, затова вече не мога да си позволя да загубя няколко часа в чакане, пък и съм достатъчно педантичен към возилата си.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 274
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Абонаментна карта на СБА

Мнение от TNT » 29 Яну 2024, 10:01

Не навсякъде в СБА гледат строго. Минавал съм в 3 града при тях, в единия ми мериха газове на загасен двигател. В София обаче със сигурност е най-стриктното ГТП, което съм минавал. Честно казано миналата седмица трябваше да минавам на кола, към която няма карта и не отидох при тях. Всичко стана доста по-бързо без да ме занимават за нищо. Не че нещо ѝ имаше на колата, ама и да имаше, пак щеше да мине бързо :mhihi:

Накрая какво се получава, който ходи в СБА го гледат строго и трябва да е стриктен, който не ходи там - в движение ли е, значи минава :bchug:


Rainbow написа:Иначе по другите места съм виждал да пускат човек, който 3 от 4-те колела не спират на валяците. "Ще ги оправя спирачките" - айде чао и умната...

Един приятел си беше взел Фиат Пунто за 600лв в студентските години. На светофарите подаваше газ, че гаснеше. Като пуснеше волана и завиваше надясно. Задна дясна спирачка нулево усилие на валяците. Минаваше си.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 873
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е61 530xd, LCI

Re: Абонаментна карта на СБА

Мнение от Anthony_J » 29 Яну 2024, 17:06

Според мен в СБА са стриктни по икономически причини. Ако те пуснат с неизправен автомобил, може скоро да ти са наложи да ги викаш за пътна помощ, а от това ще са на минус :)

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook