Неуредиците в България и какво можем да направим за тях

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Неуредиците в България и какво можем да направим за тях

Мнение от K_Ilkov » 28 Ное 2023, 17:26

Най-доброто, което можем да направим за неуредиците в България и влиянието им върху нас е да се махнем от България ... съжалявам ...

Всеки, който е 20-30 годишен бих посъветвал да го направи, разбира се информирано и грамотно, просто тук бъдещето не предвещава промяна в правилната посока.
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Неуредиците в България и какво можем да направим за тях

Мнение от Е.Димитров » 28 Ное 2023, 17:27

Имах еди познат на времето, та човека беше адски справедлив и освен това еманципиран (не страдаше от предразсъдъци) .
Та сина му, когато се сбиеше с някой в училище и да кажем това се разчуеше, всички ядяха бой.
И като казвам всички, точно това имам в предвид, като почнем от сина му, ако е виновен, ако не е другият с който са имали разправии и ако дойдат родителите на другият ...и те ядяха шамари без оглед на пол, възраст или вероизповедание.
Мога да се закълна , че по едно време целият регион и население около училището, което беше на възраст около възрастта на сина му бяха супер въздържани и възпитани. Инцидентите бяха рядкост и като цяло, всички бяха добри познати.
Пък моят познат, както може да се досетите беше добре сложен и като тяло, физически и финансови възможности.


п/п
Бих оприличил ръката му в китката като връзка банани :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Неуредиците в България и какво можем да направим за тях

Мнение от Е.Димитров » 28 Ное 2023, 17:34

Иначе,
аз знам, че сме си предателска нация винаги и във всичко и това си ни е в кръвта.
Примерите са много, даже не много а са си направо норма за поведение пред вековете.
Да почнем от най-невинното, дето само като стане някакъв въпрос се отговаря "Ами отивай в..."
И после другото, кой каквото учи в България все гледа да замине някъде да учи в чужбина , че да се установи там , щото там е...ехеее!
Почнем ли да мислим за държавата си, постепенно ще почнат и нещата да се променят.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1859
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Неуредиците в България и какво можем да направим за тях

Мнение от Top Gun Maverick » 28 Ное 2023, 18:58

K_Ilkov написа:Най-доброто, което можем да направим за неуредиците в България и влиянието им върху нас е да се махнем от България ... съжалявам ...

Всеки, който е 20-30 годишен бих посъветвал да го направи, разбира се информирано и грамотно, просто тук бъдещето не предвещава промяна в правилната посока.

Твърдо против твоето мнение. В смисъл, който иска да ходи навън нека ходи, но единственото нещо, че е да се махнем...на кой го оставяме това тука? На мангалите ли? Да се махат те бе, траките са открили топлата вода, сега аз да я оставям на манго, който да скапе цялата територия ли? Не, мерси. Макар да съм искал да емигрирам преди мнооооого години, за мен това не е опция. Тази земя си е рай и нещата, които трябва да направим според мен са от тук, а не като някой, който отивал навън, ама много мислел за родината и как се развиват нещата тук, че един ако видиш ли се оправела(от самосебе си)тогава щял да помисли да се върне. Нещата май се оправят отвътре, не отвън.

В тоя ред на мисли, какво мислите за АВСТРАЛОПИТЕКА, който влезе с някаква скара да се прави на 2.5 в енергото щото видиш ли нямал ток 24 часа? Аз да си призная честно първоначално го приветствах като чух, но не бях гледал клипа.Вътре някакъв се прави на уонаби селска мутра на някакъв ДЯДО от охраната и на някаква касиерка. :help: Щях да го приветствам ако просто беше влезнал с грила и така интелигентно да подходи. Доколкото разбрах обществото масово казва браво. Който не е гледал клипа, но иска да каже нещо, нека първо го изгледа. Рязко спира видеото като влизат куките, предполагам сельо е сменил тона. Написан му е акт, предстои енергото да пусне до прокуратурата за вандализъм. :clap:
https://youtu.be/OXUn7D01tIs?si=si3pfP0iAtM_kNN4
Не подценявам това да стоиш без ток, моите деца също стояха макар и само 10 часа вечерта, много други хора стояха много повече време и все още има хора стоящи. Ако проблемът не можеше да се отстрани, ако ще с тухлено барбекю да беше влезнал, все тая. Знам, че хората имат проблеми, нищо не подценявам, ама да се държиш така с дядото работата на който е да е там, не да оправя жици или с касиерката която също не е техник... :no:
Но гледам много му се кефят. Пак казвам аз също първоначално си казах браво на тоя човек, отстоява си правата и т.н.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Неуредиците в България и какво можем да направим за тях

Мнение от Моджо » 28 Ное 2023, 19:25

Имаше сутринта интервю с тоз. Имал термопомпа и без ток било студено. Пари за термопомпа има, за генератор 1000 лв нема. На село си, очакват се такива неща.... Колкото и да са неприятни. Кат се скъса жиците на 500 места да не става за 5 минути да дойде тока. Та чак се свързал или те с него онез дето протестира ха пред бфс да му помогнат да спрете и тоз един протест.
Хм,хм...

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook