Посвещава се на децата от 60-те, 70-те и 80-те години

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 455
Регистриран на: 19.01.2006
Местоположение: За сега в Сливен,скоро и в други градове!
Пол: Мъж

Мнение от Gottlos » 20 Апр 2007, 13:18

Фил написа:
Alex 320i Cabrio написа:Набор 1977, сигурно съм един от най-дъртите във форума...


Хихихи, '75 тука ... баси, немам живи съученици ... :mhihi:

Има,има! А тез келеши 77-и набор,още караха Зйче Люкс с помощните колела,кога ние бръмчахме на задна гума с Балканчетата.
Слагахме вместо вътрешна гума маркуч,който съответно след много дебнене и криене от пазача, беше откраднат от "Градската"(парка в Сливен) и като минеш по Главната и те спрат онея лошите чичковци,и се опитват да ти изпуснат гумите,а те все твърди стоят.Много се кефихме.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 303
Регистриран на: 23.01.2007
Местоположение: София,гоУемото сеУо

Мнение от Kocil » 20 Апр 2007, 13:19

Stanchev написа:Никой не спомена за масовото мерене на пишките в махалата :mhihi: :mhihi:
явно ви е срам :lol: :mhihi:
Е тва беше чак в пубертета де... :mhihi: в мъжкия кенеф през голямото междучасие... :lol:
ivan1979g написа:
BMW_POWER написа:......

Ти гледам си събрал първата серия на TURBO, тази с буквичките. Еваларка :mhihi: :mhihi: , аз бях събрал всичките след нея, скоро ги изхвърлих.
Тая последната снимкада да не е от "Робинята Изаура", като го даваха улиците упустяваха :mhihi: :mhihi:
преди Турбото имаше и едни Bi-Bib... :mhihi: ходехме с едни тестета в училище да си ги менкаме... :mhihi: а улиците опустяваха и когато даваха "Седморката на Блейк" или "Богат-беден"... :mhihi: баси спомените... :lol:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 204
Регистриран на: 9.11.2004
Местоположение: страната на чудесата

Мнение от anica banica » 20 Апр 2007, 13:23

* Списание "Дъга" - първият и завинаги любим комикс.
Имам всички броеве от 2 до последния и се пазят до ден-днешен, първият никога не се намери :(

*За море се тръгваше в 4 am, щото климатици, разбира се, нямаше, и магистрала нямаше също :P

*Празните бутилки от бира и лимонада ни бяха основно бюджетно перо - струваха 4 стотинки парчето, дъвката беше 10, обикновената вафла - 6. От олио бяха дори по-скъпи *

*Момчето, което беше "влюбено" в мен във 2-и клас, ми разби устната във вратата на класната стая - още имам белег. Оказа се, че е щото съм седяла с най-добрия му приятел на един чин.

*Зад блока имаше горичка и там един орех, от който се хвърляхме в шумата отдолу - не помня някой да е чупил нещо :) Сега има гаражи.

*Нощем там се събираха светулки в буркани и се носеха вкъщи, да ни "светят" в стаите

*Всяко лято децата от блока правехме "театър" и взимахме пари на възрастните от билетчета :)

*Във втори клас ме записаха в един хор и изпадах в ужас при мисълта, че репетиционната зала е на една улица с детската педагогическа стая (веднъж ни гониха за лични карти)

*На училище трябваше да се ходи с пионерска връзка - по пътя тя се носеше в джоба или раницата и пред вратата се изваждаше на баница :)

*Когато умря Андропов (или Черненко, те бяха в две поредни години) с една приятелка слушахме плочи на Лили Иванова на макс :) Дойде една съседка да вдига скандал на нашите, че било ден за всенароден траур и не можело да се слуша музика силно...

*Първите дънки ми ги донесоха от чужбина на 6 - през 1982 г... Гордеех се ужасно с тях и не ги свалих, докато не можех повече да влизам в тях... После ми купиха дънка Панака, защото нямахме долари за нови от Кореком :( Аз ревах неистово през целия ден и не мисля, че ги обух някога.

*"Картууните" по Всяка неделя - Пинко, Джейми и вълшебното фенерче, Семейство Мейзга и Инспектор Дюдю.

И накрая - щото е тъжно - един цитат от котарака Леополд: "Всичко хубаво си има край, само кренвиршите - два" :smoke:
You will find adventure
or the adventure will find you.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 624
Регистриран на: 21.02.2007
Кара: М40, 1.6

Мнение от Chapai » 20 Апр 2007, 13:40

А тез келеши 77-и набор


А какво да кажем ни 68 набор... Ха какво сетих - ами кефихме се на батковците които караха Москвич 412 с вратите напред (истина е ).

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 51
Регистриран на: 20.10.2006

Мнение от saywhat| » 20 Апр 2007, 13:45

Ех, дърти сте тука. :D

Роден съм '89 година, до навлизането на компютрите детството си беше точно както е тука описано...междуквартални битки :mhihi: , мачлета всеки ден, игри с фунийки...и после дойдоха компютърните клубове...голямо циклене беше, по цял ден там, целия квартал...другото, което изведнъж сякаш почна бяха детските дискотеки. Същите гледки като сега, де, въпреки че сега съм им свикнал вече и не ми правят впечатление събота вечер детинщините им, тогава беше странна гледка да видиш връстници да се наливат с водка и да припадат :mhihi:

Вчера съседчетата дето тръгнаха септември първи клас си говориха за "вебокс7" и кой к'ви клипчета е гледал. :roll:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 833
Регистриран на: 19.04.2006
Местоположение: Sofia

Мнение от ivan1979g » 20 Апр 2007, 13:46

Kocil написа:...преди Турбото имаше и едни Bi-Bib... :mhihi: ходехме с едни тестета в училище да си ги менкаме...

А-а-а, тези бяха от времето на брат ми. По наше време имаше TURBO и FINAL :mhihi: :mhihi: .
Сега се сетих, че палехме пухчетата от тополите, който се сабираха покрай бордюрите :mhihi:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1180
Регистриран на: 4.08.2004
Местоположение: София - Център
Пол: Мъж

Мнение от Space » 20 Апр 2007, 13:54

Да вземем, да направим едни форумни фунийки а? :twisted: :twisted: :twisted:

100% ще ни дават по новините после :mhihi:
_!_

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1758
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Мнение от BMW_POWER » 20 Апр 2007, 14:04

Stanchev написа:Никой не спомена за масовото мерене на пишките в махалата :mhihi: :mhihi:
явно ви е срам :lol: :mhihi:


Добре де, ще го кажа. По мое време една комшийка ни оценяваше задниците. Всичкото момчурляк се огъзвахме срещу нея, а тя даваше своето мнение, кой има най-хубав задник...

Няма да казвам тя коя е, защото сега е голям шеф в DHL :mhihi:


Space написа:Да вземем, да направим едни форумни фунийки а? :twisted: :twisted: :twisted:

100% ще ни дават по новините после :mhihi:


Мене ми е малко акъла и съм готов. Но за тръба ще си взема дръжката на подочистачката, защото с нея ще меткам на 100-тина метра. :mhihi: :mhihi: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 303
Регистриран на: 23.01.2007
Местоположение: София,гоУемото сеУо

Мнение от Kocil » 20 Апр 2007, 14:07

Space написа:Да вземем, да направим едни форумни фунийки а? :twisted: :twisted: :twisted:

100% ще ни дават по новините после :mhihi:
само да сваля някоя антена от покрива на блока... :mhihi: и да посъбера малко рекламни брошурки от Била,Фантастико,Бриколаж и разни такива... :mhihi:
Изображение

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 20 Апр 2007, 15:52

Опаааа....почнааме да ги мериме!!!! 68,68 ...!! за набор говоря не за сантиметри!!! :mhihi:
А някой мое ли да се сети от кой филм беше тоя номер дето се "изпраща влака"!?!?!?
Правили сме го сто пъти на централна! Отиваме на перона на края,чакаме влака да тръгне и те вътре пасажерите махат от прозорците и в един момент кат доат до нас....пляс,пляс ...по един шамар за из път!!! умирахме да се хилим!!!е така-само си протегаш ръката и готово!!!
Аз съм "за" едни фунийки!!! Ма ше зееме и децата да видат кво става!! И в реда на новото време може да сложим по едни скиорски очила да не се окьоравим,че тогава верно ше ни дават по телевизията: дърти пергиши играли на фунийки и един-без око!!!! ;)
Коциле,тия брошури за нищо не стават! Ми те са от много тънка и лека хартия ,бе брат!! Нема да има никва балистика!!! Требва ни нещо яко и тежко ,та да набира скорост и да фърчи!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 115
Регистриран на: 18.02.2007

Мнение от zayo » 20 Апр 2007, 16:17

Аз съм готов за фунийки :):):) Да не забравяме ,че още се продава жената днес :mhihi: :mhihi: :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 204
Регистриран на: 9.11.2004
Местоположение: страната на чудесата

Мнение от anica banica » 20 Апр 2007, 16:29

А някой мое ли да се сети от кой филм беше тоя номер дето се "изпраща влака"!?!?!?
Правили сме го сто пъти на централна! Отиваме на перона на края,чакаме влака да тръгне и те вътре пасажерите махат от прозорците и в един момент кат доат до нас....пляс,пляс ...по един шамар за из път!!!


"Приятели мои" с Уго Тоняци :mhihi: :mhihi: :mhihi:
You will find adventure
or the adventure will find you.

Гост
Аватар

Мнение от Гост » 20 Апр 2007, 16:34

anica banica написа:
А някой мое ли да се сети от кой филм беше тоя номер дето се "изпраща влака"!?!?!?
Правили сме го сто пъти на централна! Отиваме на перона на края,чакаме влака да тръгне и те вътре пасажерите махат от прозорците и в един момент кат доат до нас....пляс,пляс ...по един шамар за из път!!!


"Приятели мои" с Уго Тоняци :mhihi: :mhihi: :mhihi:

.....иииии наградата печели ...Аничка!!! браус! ти да не си от моя клас!?!? имаше една Ани Пълева се се "ядяхме" за нещо....!?!?
Тоя филм е нещо като "Оркестър без име",ма с много по-ранен стадий на култовост!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 455
Регистриран на: 19.01.2006
Местоположение: За сега в Сливен,скоро и в други градове!
Пол: Мъж

Мнение от Gottlos » 20 Апр 2007, 16:44

SKISABMW,харесвал си я ти тая Ани Палева май,а! :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 86
Регистриран на: 24.11.2005

Мнение от Cuba.Libre » 20 Апр 2007, 17:07

Фунийките може на събора в хотелите, пияни-заляни :mhihi: ебаси гледката. А може и топчета ако някой си пази де...
А за фунийките - един гаден номер - върхът на фунията се залива\потапя с парафин :winky: пробива жаби и дънки :lol: ;) само недейте да слагате иглички отпред щот от всеки квартал има поне по 1, който си е изпатил много лошо от тях...
С пари - в рая, без пари - по края. --- Българска народна

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: alekangg

Последни теми
Facebook