Нещо се умълчахте...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

Нещо се умълчахте...

Мнение от LandShark » 22 Фев 2002, 9:03

гледам последните часове нещо се поумълча форума. То к'во да се прави - има и такива периоди :) но аз понеже не си падам много по тях реших все пак да напиша нещо: макар и не много смислено де. Като се има предвид и какъв кавгаджия съм стана - от скука (тука нищо ново) вчера започнах мощно уплюване на каквото може да бъде уплюто по Мерцедес - къде, къде, разбира се че в най-подходящото място - клуб Мерцедес в дир.бг (http://clubs.dir.bg/postlist.php?Cat=168&Board=mercedes ) - представяте ли си някакъв тип ми твърди че '93 Mercedes Roadstar 500 SL бил цели 460 HP(което не е вярно!!!!) и че по-добро от него нямало ни BMW, ни Ауди. Което си беше абсолютна предпоставка за хулиганските изказвания които си позволих да направя. :)

Вие как убивате скуката?

Land Shark II
--------------
'89 "316" ;)

поклонник на E36
поклонник на E36
Аватар
Мнения: 320
Регистриран на: 17.01.2002

отг::Нещо се умълчахте...

Мнение от ///MPowered » 22 Фев 2002, 9:26

абе верно си е че се поумълча форума ... аз лично убивам скуката ровейки в нета ... DTM Powera и др. Руснаците имат хубави търсачки ... пишеш BMW и блееш :) а когат не съм пред компа е излишно да ви казвам с кво си убивам времето ... с моята скъпа, любима, красива, секси ... КОЛА :)

поклонник на E36
поклонник на E36
Аватар
Мнения: 320
Регистриран на: 17.01.2002

отг::Нещо се умълчахте...

Мнение от ///MPowered » 22 Фев 2002, 9:39

http://www.planetofspeed.com/Video/LeMansFlip.mpg

а това видя ли го?? летящия мерцедес!! хеххе

смирен поклонник
смирен поклонник
Аватар
Мнения: 1976
Регистриран на: 16.01.2002
Кара: w212 E500 4matic, E30 325ic
Мечтае да кара: Specialized S-Works Epic и Dacia Logan 0.9tce

отг::Нещо се умълчахте...

Мнение от LandShark » 22 Фев 2002, 12:30

А, да, това съм го виждал... Любопитна и много зрелищна сцена общо взето... :) Те май и А класата правиха подобни номера отначало, всъщност май бъркам - при тях бяха еленските скоци... :)

Land Shark II
--------------
'89 "316" ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 263
Регистриран на: 17.01.2002

отг::Нещо се умълчахте...

Мнение от fxmaker » 22 Фев 2002, 17:11

Вие как убивате скуката?



главно с говорене на глупости, ако има на кой, ако няма се ровя из нет-а и извън него за нещо интересно или се мотам с колата или около нея
________________


________________
'95 BMW M3 coupe
...And now the diesel lovers it's time to make the tea...

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 6.02.2002
Местоположение: plovdiv

отг::Нещо се умълчахте...

Мнение от hate Mercedes » 28 Фев 2002, 0:29

az sptezialno ne6to se poumal4ah stoto ot baya vreme ne biah vlizal vav foruma(malko zaet).
Ina4e izvan temata se zanimavam kato sam vav skuka s orajia(dori mi stana interesno kogato kaza 4e ima6 USP Compact)te sa mi baya strast sa6to i mnoooo se zanimavam s tyah.ina4e otnosno izbora ti....dobar e H&K e mnooo dobro orajie i Compact-a e nai dobre da e 9x19 kato v tvoya slu4ai.
ina4e otnosno Benz po4ti vsi4kite mi priateli sa ludi fenove na Mercedes i mnooo sporia s tyah poniakoga napravo me hva6tat ludite.a
otnosno SL500 mai naistina e tam nekade s konete baya sa my konete naistina vse pak struva 210 000DM. koeto e adski mnogo.makar da ne gi obi4am Benz povtariam pak ama moje i da sa barkam za konete.
p.s.a mejdu drugoto mnogo evtina e novata 7-ma seria zasto taka mi e 4udno edva 120 000DM. bez mito?????nekoi moje li da mi obiasni tozi moment??

Потребител
Аватар
Мнения: 40
Регистриран на: 6.02.2002
Местоположение: plovdiv

отг::Нещо се умълчахте...

Мнение от hate Mercedes » 28 Фев 2002, 4:44

Opsss......gre6ka ne vidiah 4e govorim za model 93god. roadstar 500SL ....
az se poobarkah pomislih 4e govorim za SL500 sportnata baza na S-clasata tuningovanata 99ili2000god be6e za neya govorih az......
a ina4e za tazi 93god.axaxaxaxa abe toya vmesto da spori6 s nego zasto prosto ne my predloji ako si ima doma6en lekar da hodi da se pregleda samo 1lv. ste my izleze kvo tankana ako e pla6tal v zdarvnata kasa:))))))te tezi roadstar-i imat nemat 320-340 konia ako i tva imat de...:)

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Don_Diego

Последни теми
Facebook