Независима вентилация

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Re: Независима вентилация

Мнение от icog » 23 Ное 2009, 19:01

По темата за печките и вентилацията - дистанционното е с най-откачената батерия, която някога съм виждал! В техномаркет и технополис не са чували за нея. Някой да я е сменял скоро?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 19.11.2004
Местоположение: СОФИЯ
Кара: 535d
Детайли за колата: E30 convertible

Re: Независима вентилация

Мнение от armen » 24 Ное 2009, 22:52

Колеги относно тази (независима вентилация) и аз я имам в Е91 -06г но нямам печка досега съм я използвал 1-2 пъти и то докато беше по топло. Аз освен че е с отложен старт и да циркулира по свеж въздух друго не усетих затова ми стана много интересно може и някой друг колега да сподели мнение... :lol: :lol: :lol:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 51
Регистриран на: 17.07.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW 520D, 11.2005'

Re: Независима вентилация

Мнение от Be Brave » 26 Ное 2009, 13:31

lusienk написа:
Be Brave написа:И при мен не е обвързано с печката, трябва само да настроиш час на включване и изключване, ако желаеш. Честно казано не съм ползвал тази функция, т.к. не знам дали няма да изсмуче много бързо акумулатора 8)

Колата си следи волтажа на акумулатора и ако усети , че той спада, се изключва тази фукция. Същото е и при печката, където консумацията е доста по-голяма.


Ами това е много хубаво значи, т.к. аз изхождайки от това не използвам и функцията Rest сега през зимата, а фунцийката е много готина, т.к. при кратък престой някъде можеш да си пуснеш да ти духа топло без да се налага да работи двигателя :lalala:

Предишна

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook