Моята малка секта ;)

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

Мародератор
Аватар
Мнения: 12347
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Мнение от Mollov » 06 Дек 2008, 11:26

GaD написа:Бахти хората сте :) Кефите ме...!

Аз честно казано, много обичам да ми е чиста колата, но вие сте в съвсем друга графа...

В нашата държава кочина, не виждам голям смисъл...аз колкото и да си мия колата след 2-3-4 часа, особенно сега зимата е станала на гъз...след което цялото желание, време, ресурси се превръща в гняв...поне аз съм така де :)


Ами по-добре ли ти е да я гледаш мръсна и т.н.? Аз предпочитам да я измия, нищо че ще се омърля бързо... иначе на нищо не прилича, а и тая мръсотия е вредна за боята ;)

За кои уплатнения става дума, че скърцат? :) че на мен ми поскърцва много леко на яки павета отпред от към колонките на предния джам...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 387
Регистриран на: 21.05.2006
Местоположение: madrid
Пол: Мъж
Кара: F31

Re: Моята малка секта ;)

Мнение от stoni » 06 Дек 2008, 23:44

Huku написа:Тва отива в канала а не в резервоара та чак толкова да се лигавиш...
и от резервоара да не става на жьлтитци , тва му е майта Бмв препарати не боклуци , аз не знам за кво си купувате тези коли като не ви се дават пари за оригинални 4асти или препарати, или ще правим вьзд. филтьр от салфекта за 1лв като в подфорума Е36, или майката му е да ме видят с ново Бмв а 4е не го подържам ....., газова нямаш ли още :shock:лесно е да си купиш кола майката му е да я подьржаш, оти спряхте да купувате от Италия

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Re: Моята малка секта ;)

Мнение от Huku » 07 Дек 2008, 3:40

stoni написа:
Huku написа:Тва отива в канала а не в резервоара та чак толкова да се лигавиш...
и от резервоара да не става на жьлтитци , тва му е майта Бмв препарати не боклуци , аз не знам за кво си купувате тези коли като не ви се дават пари за оригинални 4асти или препарати, или ще правим вьзд. филтьр от салфекта за 1лв като в подфорума Е36, или майката му е да ме видят с ново Бмв а 4е не го подържам ....., газова нямаш ли още :shock:лесно е да си купиш кола майката му е да я подьржаш, оти спряхте да купувате от Италия


Ти братле направо се изповръща тука.
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Моята малка секта ;)

Мнение от Huku » 07 Дек 2008, 4:12

Ааааа сетих се що сереш кръв - то ти е в подписа:
"доставям дребни части всички модели на БМВ и други марки,имам и доста налични неща от БМВ,на продава "платени обяви""

Треа само от тебе да се купува...
...дребни части... кхх
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 07 Дек 2008, 8:45

Не изменяите темата в друга посока.


А за препаратите и цената... мен не ме интересува кой каква марка е, или колко струва - важен е ефектът който донася...



П.С. Повечето ми препарати са на MA FRA, Turtle Wax и Sonax...
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 387
Регистриран на: 21.05.2006
Местоположение: madrid
Пол: Мъж
Кара: F31

Re: Моята малка секта ;)

Мнение от stoni » 07 Дек 2008, 11:41

Huku написа:Ааааа сетих се що сереш кръв - то ти е в подписа:
"доставям дребни части всички модели на БМВ и други марки,имам и доста налични неща от БМВ,на продава "платени обяви""

Треа само от тебе да се купува...
...дребни части... кхх
аз ако 4акам на 4астите и гума на колело не мога да купя, :mhihi: особено с такива БМВ пи4ове като тебе.хайде недей да загрозяваш темата на 4овека с тьпи мнения по некомпетентни за тебе вьпроси

с връзки
Аватар
Мнения: 146
Регистриран на: 14.12.2007
Местоположение: Бургас
Кара: 318i ed

Хаха

Мнение от Mitkui » 09 Дек 2008, 11:14

хаха, тук е доста забавно.А сега по темата-имам 3 препарата
1. за кожа,2. за пластмаси 3. "Твърда вакса с нанотехнология" и трите са от БМВ.Първите два чистят идеално,ваксата я пробвах веднъж,ама
не я нанесоха като хората и сега се чудя при кой да ида да я свърши тая работа/в Бургас/ ако якой знае моля д аподскаже :)

кавалер-монтьор
кавалер-монтьор
Аватар
Мнения: 2515
Регистриран на: 11.12.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: леки BMW-та :):):)
Мечтае да кара: Ferrari F12 Berlinetta

Мнение от gazzzar » 09 Дек 2008, 11:39

Кефите ме на макс.... :winky: :winky: :winky:
Кво нещо са новите коли......като нямате проблеми почвате да се занимавате с чистене - ей това е гъзарска работа :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Отваряш подфорума "Е30" или "Е36" и там темите са само - "Проблем с това", Кажете как да оправя еди кое си", "Пак се счупи...." :mhihi: :mhihi: :mhihi:
А тук - "Как да си изчистя двигателя", "Как да излъскам лайстните от вътрешната страна" :mhihi: ..... симпатяги :winky:
Сега и аз малко по същество - аз лично си прекарвам почти целия ден в колата (такава ми е работата), тя се е превърнала в офис, в всекидневна в квото ти дойде на акъла (само дето не съм почнал да спя в нея) и поради тази причина смятам, че е уважение към самия себе си да ти е чиста колата....прекаравам толкова много време в нея, че е неизбежно, иначе не бих се чуваствал добре.... Затова толерирам напълно поддръжка на колата като тази :yes: При мен е и доста по-сложно като се има впредвид, че аз трябва да лъскам освен Е90ката и една 20 годишна баба, която се старая по нищо да не отстъпи на новата кола....което повярвайте ми хич не е лесно ;)

ПС: Динко, казах ти - използвай Gummi Pflege, ще ти реши проблема със скърцането :winky:
ВСЕКИ ИСТИНСКИ BMW ЕНТУСИАСТ РАНО ИЛИ КЪСНО СИ КУПУВА Е30 ///M3.... 8) 8) 8)
Изображение
"The main thing is to be yourself. Many times its through a mistake that you learn. And the main thing is to make sure you learn through your mistakes and get better.”
Ayrton Senna

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2072
Регистриран на: 8.03.2005
Местоположение: София

Мнение от rosen.kolarov » 09 Дек 2008, 13:46

gazzzar написа:ПС: Динко, казах ти - използвай Gummi Pflege, ще ти реши проблема със скърцането :winky:


Потвърждавам от собсвен опит с Е60-ката като ми прискърцат гумите
на вратите - едно третиране с Gummi Pflege и проблема е решен за
месец-два (в зависимост от времето и миенето) :winky:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 668
Регистриран на: 21.01.2006
Местоположение: София
Кара: e60 530d M Sport, X3, X6

Re: Моята малка секта ;)

Мнение от DroW » 01 Яну 2009, 10:11

Huku написа:Аз си имам водоструйка и си я мия сам. Машинката има опция да се слага препарат и също ползвам двукомпонентен MA FRA.


Така като я миете с водоструики не ви ли дава проблеми след това. Чувал съм а и дори съм виждал аудита след измиване с водоструика на двигателният отсек да не пали.
Изображение

Изображение

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Re: Моята малка секта ;)

Мнение от Huku » 01 Яну 2009, 20:35

DroW написа:
Huku написа:Аз си имам водоструйка и си я мия сам. Машинката има опция да се слага препарат и също ползвам двукомпонентен MA FRA.


Така като я миете с водоструики не ви ли дава проблеми след това. Чувал съм а и дори съм виждал аудита след измиване с водоструика на двигателният отсек да не пали.


Е аз двигателя не го мия - само външно.
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4521
Регистриран на: 5.04.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от MaXimal » 03 Яну 2009, 17:18

Как си махнахте винетката тая година? Миналата година успях да я сваля от раз... а тази година нещо не се дава ;)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 248
Регистриран на: 7.01.2006
Местоположение: Плевен - София
Кара: BMW E36
Мечтае да кара: BMW E65
Детайли за колата: www.izgodnite.com
www.avto-bg.eu
www.recipes.free.bg
www.kotaracite.com

Мнение от Kaloyan78 » 03 Яну 2009, 18:11

MaXimal написа:Как си махнахте винетката тая година? Миналата година успях да я сваля от раз... а тази година нещо не се дава ;)
:mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 629
Регистриран на: 8.04.2004
Местоположение: Sofia

Мнение от S_GonzaLes » 03 Яну 2009, 19:45

Пробвай с нещо по агресивно :lol: и сешуар :mhihi:

ПотенЦял
Аватар
Мнения: 876
Регистриран на: 27.04.2006
Местоположение: 100лицата
Кара: и се вози едновременно...пкхх

Моята малка секта ;)

Мнение от Huku » 03 Яну 2009, 19:59

Само гледай да не смъкнеш новата докато се бориш :mhihi:
Изображение
Изображение
Истинска радост от шофирането измерена в усмивки/h Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook