Рекламация на кола

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Мнение от Bogat-Beden » 31 Юли 2009, 22:44

X5 E70 написа:И аз чувам само добри неща за инфинити
Имат ли дизели? :roll: -щото в сайта им не намирам :roll:
Последна промяна Bogat-Beden на 31 Юли 2009, 22:45, променена общо 1 път
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 197
Регистриран на: 8.08.2008

Мнение от 99ufo99 » 31 Юли 2009, 22:44

Това е лоша тенденция .. и дано не завладее и нашата любима марка, но какво да си помисли човек..? щом най-скъпите и нови модели имат такива детски болести, то какво остава за нещо по-ефтино ? нали ще се оправдаят.. " ами за толкоз пари ( 50 К ) толкоз " ??? :roll: все-едно си я спечелил в пакетче чипс.. и имаш и претенций за качество :)

Някой хора и фирми се самозабравят и лежат на стари лаври... както е с Тойота... здрави били.. хубави... ми да.. ама тия които ги правеха в Япония. Сега заводи имат навред.. и уж си взимаш " японска " , а тя зглабяна в Турция ?!?! и после авенсиса свирел като " тромпет " .. като вдигнел 150 км/ч :) :) ми ше свири.. то пак добре че не се разпада в движение, и дилара ти обяснява как това било фабричен дефект :) .. баси наглостта !
-- е39 530d -- my blue passion --

Един много талантлив Българин
http://www.eftimrusev.com

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 197
Регистриран на: 8.08.2008

Мнение от 99ufo99 » 31 Юли 2009, 22:46

Bogat-Beden написа:
X5 E70 написа:И аз чувам само добри неща за инфинити
Имат ли дизели? :roll: -щото в сайта им не намирам :roll:


Не че нещо, ама ако дадеш 150 К за Инфинити... няма да те бърка на кво караш :)
-- е39 530d -- my blue passion --

Един много талантлив Българин
http://www.eftimrusev.com

Денис-Белята!!!
Аватар
Мнения: 1634
Регистриран на: 3.11.2005

Мнение от 00Cool » 31 Юли 2009, 23:26

99ufo99 написа:
Bogat-Beden написа:
X5 E70 написа:И аз чувам само добри неща за инфинити
Имат ли дизели? :roll: -щото в сайта им не намирам :roll:


Не че нещо, ама ако дадеш 150 К за Инфинити... няма да те бърка на кво караш :)


Не че нещо ма не мислиш ли ,че пича може дизел да го кефи :winky:
Да не говорим ,че това пък е най голямата глупост ,като си дал 150к
лв трее да караш най- големия банзин ли или аз не разбирам ???
“All the power in the world won't make you fast at the Ring.“


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Мнение от Bogat-Beden » 31 Юли 2009, 23:59

Аз питах принципно,скоро няма да съм изправен пред такава дилема така или иначе :mhihi: ..
Просто предположих,че щом МБ,хАлди и БМВ правят дизелови СУВ и САВ,явно има сми.. :roll:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 01 Авг 2009, 8:12

99ufo99 написа:Това е лоша тенденция .. и дано не завладее и нашата любима марка, но какво да си помисли човек..? щом най-скъпите и нови модели имат такива детски болести, то какво остава за нещо по-ефтино ? нали ще се оправдаят.. " ами за толкоз пари ( 50 К ) толкоз " ??? :roll: все-едно си я спечелил в пакетче чипс.. и имаш и претенций за качество :)

Някой хора и фирми се самозабравят и лежат на стари лаври... както е с Тойота... здрави били.. хубави... ми да.. ама тия които ги правеха в Япония. Сега заводи имат навред.. и уж си взимаш " японска " , а тя зглабяна в Турция ?!?! и после авенсиса свирел като " тромпет " .. като вдигнел 150 км/ч :) :) ми ше свири.. то пак добре че не се разпада в движение, и дилара ти обяснява как това било фабричен дефект :) .. баси наглостта !


Toва са оправданията на българските дилъри, като че ли тия 50 000 ги е извадил от джоба си и ти е подарил колата. В Германия никой няма да си позволи да ми каже за 50000 лв толко.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1780
Регистриран на: 29.10.2008
Местоположение: 100-те лица
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d CBR 600RR
Мечтае да кара: F82 ,S1000RR

Мнение от xerial » 01 Авг 2009, 11:28

Относно Инфинити нямат Дизел двигатели, но до колкото знам отношението и гаранционните условия са уникални както за БГ така в световен мащаб.... :|
Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 278
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: back to diesel(Ld)

Мнение от motor » 01 Авг 2009, 11:40

Инфинити са страшни и от вътрешна информация знам, че се подготря дизел за европейския пазар. Дано само не е на рено.

Някой успял ли е да върне кола заради невъзможността да се отстранят някви дребни проблемчета? По лесно е да се смени двигател по гаранция от колкото няква пласмаса.
БЯЛ ЛЯП И КОЛАТА ПО ИНЕРЦИЯ(НА ГАС)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 01 Авг 2009, 12:36

Айде, Инфините в техния форум, кво ще кажете, м??????????????????

И хора, които са некомпетентни относно новите модели на БМВ да не се обаждат?! Чух от тоя и ония....ти качил ли си се да видиш???

Ако някой модератор гледа темата, да разчисти последната 1 страници изписана с глупости.


99ufo99, мога да ти кажа, че е39 не е няква евтина пластмаса, както и е60.
България какво общо има в цялата работа, на който не му харесва...има Германия, Италия, Холандия.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2832
Регистриран на: 4.09.2007
Местоположение: Sofia
Кара: E70

Мнение от El Diablo » 01 Авг 2009, 13:52

X5 E70 написа:И аз чувам само добри неща за инфинити


това какъв звук вади маико мила, една вечер пробвах да се гона с такова животно . убиец, и си мисля че всеки качил се на такова , едва ли ще помисли за х5 повече :uups: :D
и в ниските обороти звука му беше :shock:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 01 Авг 2009, 14:20

Я пробвай обаче да подкараш 5.0 малко по-екстремно из града, после подкарай Е70 4.8 разликата е огромна в полза на Х5 да не говорим за отвратителния вид на това нещо. За по кафета или пред някоя чалга дискотека е супер - ще се покажеш добре пред селянките ма иначе поне според мен не си заслужава парите Х5 е по-добро или поне това което съм карал защото като гледам в тая тема какви проблеми се описват...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1853
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: София
Пол: Жена
Мечтае да кара: F32 M4

Мнение от ((:BuKcu:)) » 01 Авг 2009, 15:23

Айде да спрете с тъпите изказвания или поне НЕ в този подфорум :kuku: :kuku: :wtf: :gives:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 01 Авг 2009, 15:39

((:BuKcu:)) написа:Айде да спрете с тъпите изказвания или поне НЕ в този подфорум :kuku: :kuku: :wtf: :gives:


Леле ква си нервна, добре че не си ми в къщата :D

Днеска карах Х6 5.0i, баси, тва къв звук вади но честно казано очаквах повече от тоя мотор.
Може би Х6М е моята кола :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 540
Регистриран на: 20.12.2008
Местоположение: посред Витоша
Пол: Мъж
Кара: Трамвай по Графа
Мечтае да кара: Подводница
Детайли за колата: F10 530 xd

Мнение от icog » 01 Авг 2009, 16:04

Ти си се радвай на твойта, да не искаш пак една година да обикаляш по сервизите? Или вече знаеш рецептата и от Камор направо в Мюнхен и после цял живот кеф? :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 10.02.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от X5 E70 » 01 Авг 2009, 16:06

icog написа:Ти си се радвай на твойта, да не искаш пак една година да обикаляш по сервизите? Или вече знаеш рецептата и от Камор направо в Мюнхен и после цял живот кеф? :D


Проблема е че и в Мюнхен не я оправиха
Изкара 10-тина дни без да скърца и при движение на абсолютно прав участък, учудващо без дупки нещо изтропа отзад - оказа се пластмасовата кора на последната конзола отляво е паднала и виси на колана на 3-тия ред седалки.
Ебем ти ,,премиума,,

ПредишнаСледваща

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook