Малко помощ за Bluetooth

5-та серия ('02- ), 7-ма серия ('01- ), 1-ва серия ('04- ), 3-та серия ('05- ), Х серия

Модератори: naskoksan, gazzzar, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 164
Регистриран на: 5.08.2007

Малко помощ за Bluetooth

Мнение от Langata » 23 Апр 2009, 13:55

В колата си имам Bluetooth свързвам си телефона и всичко си е наред докато не ми се наложи да проведа разговор, който да не се чува от другите които пътуват с мен.Знае ли някой как мога да говоря през телефона докато е свързан с Bluetooth-а на колата, не мога всеки път да изключвам Bluetooth-а и после пак да го включвам за да не се чува през колоните на колата!Казаха ми че ако вдигам от слушалката на телефона а не от волана ставало- ама не става и не само при мен ами и при всички които познавам.Колата е Е60. ПОМАГАЙ ТЕ!
Никой не умира девствен защото живота преебава ВСИЧКИ!!!!

Му му мух мули, майкоууу!
Аватар
Мнения: 3102
Регистриран на: 18.07.2006

Мнение от absix » 23 Апр 2009, 13:58

С какъв телефон си? По принцип всеки читав телефон има избор (като вдигнеш или преди) дали да говориш през тел-а или блутуут-а. 99% съм сигурен, че и твоя е такъв, само трябва да видиш как е точно.

На iPhone-а е "Audio source" (там има iPhone и BMW като избор, едното е самия тел, другото колата) след като вдигнеш, примерно.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 820
Регистриран на: 7.06.2006

Мнение от add1cted » 23 Апр 2009, 15:27

Зависи от телефона.. На моята Nokia като и дам от handset да говора и звука се губи и нищо не чувам и трябва да изключа bluetooth-a :|
There is no replacement for displacement

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1465
Регистриран на: 19.05.2008

Мнение от flame » 23 Апр 2009, 15:42

Немаш грижи колега ;) Като приемеш разговора от слушалката - дори да не го приеме слушалката, а блутута - натискаш единия от двата функционални бутона на телефона (в зависимост от модела - под или над червената или зелената слушалка) и така се прехвърля от блутута към слушалката 8)

ПС Абе ти с тия тайни разговори да не работиш за предизборния щаб на бате Бойко? :mhihi:

Назад към Е60/Е65/Е87/Е90/Х-series

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook