Калкулатор за джанти, гуми и ЕТ.

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 5.04.2009

Мнение от tormentor1980 » 07 Юни 2009, 0:52

Имам въпрос - скъса ми се жилото на скоростната кутия на Москвича. Сега един Москвичаджия ме зарибява, понеже жилото е скъпо, към 5.20 лв., да мина на електрическо показание на скоростта. Казва, че бил чел накъде във павара за една много читава изработка, но и така не можа да ми я обясни. С индукционен датчик от Урал (средния мост, дифа) ставала работата. Моля, помогнете!
Съветските часовници - най-бързи в света!
Българските е30-ки - кат съветските часовници!
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=151913

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 556
Регистриран на: 12.01.2009
Местоположение: Бетоновъзел Камчатка

Мнение от Prokudeniq » 07 Юни 2009, 0:58

Има такъва работа за скоростомера, даже в щатите като я сложат на некой буик от 72-ра и вдигат 250+ км/ч и колата е абсолютно на 100% управляема ;)
Няма нищо по-страшно от активната глупост.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 5.04.2009

Мнение от tormentor1980 » 07 Юни 2009, 1:09

Аааа, я виж какво намерих тука! http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=151393
Явно това било!
Почвам да чета, оставете ме на мира с тоя чат, че само ме разсейвате и не мога да отсея ценните теми от вашите!
Сега ще се нагрухтя със знания и другия път кат дойда с камуфлажните шорти и сержантската оптика, ще се изкряскам "Мирно!" и вие ще застинете кат бастуни и ще слушате с особена почит, внимание и преклонение пред светлата ми пълна личност, лекцията която ще ви изнеса, как да направим от китайския си тостер, тревокосчка за националния стадион!
Съветските часовници - най-бързи в света!
Българските е30-ки - кат съветските часовници!
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=151913

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 268
Регистриран на: 17.07.2008
Местоположение: МУРМАНСК,на север от Рая

Мнение от devastator » 07 Юни 2009, 1:11

всъщност с твърдението че е индуктивен ти обиждаш Лоренцо Де Каприо в очите и директно му биеш шамар,веднага ти обеснявам що:
1.Индуктивното е АНАЛОГОВО,а както всички знаят той е супер дигитален пич и е21ничката му е мега дигитална,даже ТЕРА!
Външно прилича на аналогов сензор,но всъщност това си е дачик пълен с хол ефекти.Ти ще ме апострофираш ,че виждаш само 2 жици,но аз ще ти кажа че третата е невидима,също като в приказката НОВИТЕ ДРЕХИ НА ЦАРЯ от кого?
Разбира се от дигиталния змиеядец!
Чекай да скиваш как скоро бацко ироничен флудър ,че стане старши ентусиаст,а в бъдеще може би и....!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 268
Регистриран на: 17.07.2008
Местоположение: МУРМАНСК,на север от Рая

Мнение от devastator » 07 Юни 2009, 1:17

и още относно този напълно цифров километраж патентован от Лоренцо Ланди:
Понеже като години е доста по млад от е21ничката ,сигнала от сензора трудно достига до километража,макар че излъчва на укаве!И тогава гения решава да постигне по-голяма чуваемост ,използвайки различна честотна амплитуда,позната на колегата термореле1982 като ЕФЕКТ НА ДОПЛЕР или ДОПЛЕРОВ ЕФЕКТ,което моментално му гарантира ДИРЕКТНА,ЯСНА И ЧИСТА ВРЪЗКА С МАРС!
Чекай да скиваш как скоро бацко ироничен флудър ,че стане старши ентусиаст,а в бъдеще може би и....!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 5.04.2009

Мнение от tormentor1980 » 07 Юни 2009, 1:20

Аве аз виждам само две жици ве?!? Какъв датчик на Хол?!?
И къде са дрехите на Царя е важен въпрос, защото аз често също не мога да намеря дрехи за тлъстото си тяло!
Наското жената ме води да ми купува дънки и всичките, които ми ставаха, ми бяха с по две педи по-дълги в крачолите! На какво прилича това?!?
Има ли във форума раздел 'Купува/Продава Дрехи за сгодни хорица.'?
Съветските часовници - най-бързи в света!
Българските е30-ки - кат съветските часовници!
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=151913

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 556
Регистриран на: 12.01.2009
Местоположение: Бетоновъзел Камчатка

Мнение от Prokudeniq » 07 Юни 2009, 1:27

Стига си спамил ве! Дрехи на Димитровград на битака колкото щеш. Стига си акал в темата на Капричозата. Ще вземе да се разсърди :uups:
Няма нищо по-страшно от активната глупост.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 5.04.2009

Мнение от tormentor1980 » 07 Юни 2009, 1:30

Ае всички без лоши чувства, ве!
Писна ми от хейтъри!
Искам да си изкажа болката в този форум, че съм закръглен, щото ме баннаха в Космополитън!
Съветските часовници - най-бързи в света!
Българските е30-ки - кат съветските часовници!
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=151913

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 268
Регистриран на: 17.07.2008
Местоположение: МУРМАНСК,на север от Рая

Мнение от devastator » 07 Юни 2009, 1:30

какво още се вижда при задълбочен анализ:
пластината от която е изработено металното слънце е материал непознат още на нашата планета.завистливи фирми който искаха да откраднат проекта на момчето казаха ,че резултатите от най-мощния електронен микроскоп доказват марсианския произход на тахото,което от своя страна иде да рече ,че Леонсио не е измислил сам тази иновация ,а със съдействието на чужд разум.Запознати само видели още средата на миналия век в Юнайтед Стейтс ,което удивително съвпада със аферата РОЗУЕЛ!!!!!!Други твърдят че са го виждали найстина с неидентифициран летящ обект,но ЦеРеУ разкри ,че всъщност това не е нищо сруго освен неговата революционно-иновативна е21ничка!!!!!!
Чекай да скиваш как скоро бацко ироничен флудър ,че стане старши ентусиаст,а в бъдеще може би и....!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 5.04.2009

Мнение от tormentor1980 » 07 Юни 2009, 1:35

Много ще ме извиняваш, ама човека си го е нправил много читаво даже!
Не ми стана ясно само кат мине през кална локва със задните колела, ко ше му показва стрелката за бензина?
Съветските часовници - най-бързи в света!
Българските е30-ки - кат съветските часовници!
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=151913

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 556
Регистриран на: 12.01.2009
Местоположение: Бетоновъзел Камчатка

Мнение от Prokudeniq » 07 Юни 2009, 1:38

Почва да работи като компас ;)
Няма нищо по-страшно от активната глупост.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 268
Регистриран на: 17.07.2008
Местоположение: МУРМАНСК,на север от Рая

Мнение от devastator » 07 Юни 2009, 1:40

Друг интересен факт е че шпойлерите на Лоренцовата кола създават център с подналягане под колата и всичко под нея бива засмукано,а от страни изглежда ,че автомобила е на въздушна възглавница или Хувър-Крафт!В средата на миналия век обаче ХувърКрафта не е бил познат на Земляните и бат Змиеядеца отново е изпъквал като един дигитален Марсианец,да не говорим че негов доверен човек,който по късно се оказа Юда(човек на КГБ,същия който разкри аферата с АЙПИ-тата известен като ВескоКюпека) го итропа на ЕмАЙСикс ,че е измисли Микровълновата и смятал да я патентова...
Чекай да скиваш как скоро бацко ироничен флудър ,че стане старши ентусиаст,а в бъдеще може би и....!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 5.04.2009

Мнение от tormentor1980 » 07 Юни 2009, 1:48

Вече нищо не разбирам от това, което ми говорите!
Ся Лоренцо капитан на морски кораб ли е с този компас или е пилот на ховер-крафт с усилено трениран вестибуларен апарат?
Според мен се шегувате, ама не мога да бъда докрай сигурен, докато не положите тържествена клетва, пред светлата ми личност и не се закълнете във вечна вярност и анатема на спама!
Съветските часовници - най-бързи в света!
Българските е30-ки - кат съветските часовници!
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=151913

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 268
Регистриран на: 17.07.2008
Местоположение: МУРМАНСК,на север от Рая

Мнение от devastator » 07 Юни 2009, 1:53

нищо чудно да излезне ,че отвлича земляни,промива им мозъците,изнасилва ги и ги връща зомбирани на друго място и в друго време,понеже е21ничката освен друго се оказа и машина на времето
Чекай да скиваш как скоро бацко ироничен флудър ,че стане старши ентусиаст,а в бъдеще може би и....!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 5.04.2009

Мнение от tormentor1980 » 07 Юни 2009, 2:01

Настръхнах след последното ти мнение!
Искаш да кажеш, че е ВуДу шаман, който ползва смолички и силикон замо за прикритие на зловещите си дела ли?
И ползва е21-ката за тайни ритуали и жертвиприношения със жУвотни (така Подкупения кат се напи от почерпката, какъвто съм розов и тлъст, взе да ми крещи отблизо на чужд език 'швайн!', демек 'прасе', щот аз поназнайвам чуждиците!) и да стиска ножа за пържолите все по-силно и да тропа с него по масата!
Та мисълта ми е, да няма някаква тайна секта, майна, която да се прикрива тука в Павара, а всъщност да искат жертвоприношения на животни и хора? Първото ме притеснява повече.
Съветските часовници - най-бързи в света!
Българските е30-ки - кат съветските часовници!
http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=151913

ПредишнаСледваща

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook