Защо още караш е36?

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 7.12.2009
Пол: Мъж
Кара: е36 325tds,e39 520d,Alpina D10
Мечтае да кара: Alpina D5

Re: Защо още караш е36?

Мнение от TERLIKA » 26 Яну 2015, 13:22

щот не мога си зема кинтажа дето сам излял :banghead:
1981 – Немското списание “ Auto, Motor und Sport” ораганизира заедно с Shell маратон, целящ изминаването на максимален брой километри с колкото се може по-малко гориво. 3-литровия автомобил все още не е актуалена тема, но БМВ 318i Alpina побеждава в своя клас с разход от 2,672 литра на 100 километра.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Защо още караш е36?

Мнение от steeN » 26 Яну 2015, 13:36

TERLIKA написа:щот не мога си зема кинтажа дето сам излял :banghead:


И тва е фактор. Честно казано ми се свиди да я продам. Предпочитам да седи някъде от колкото да я подаря на някой.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 172
Регистриран на: 2.09.2011
Местоположение: София/Карлово
Пол: Мъж
Кара: с волан от М5
Мечтае да кара: Scott Gambler 730

Re: Защо още караш е36?

Мнение от marto7067 » 26 Яну 2015, 15:32

:OT: Защото:
"Колата е перфектна-сядаш и караш. Само за ценители" :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Re: Защо още караш е36?

Мнение от err0r » 26 Яну 2015, 15:37

Защо отново искам е36?
Защото не усещам някоя друга да съчетава така приятно възможността за тъпотии, добрата визия (ако я постигнеш) и евридей употребата...
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1042
Регистриран на: 18.05.2005
Местоположение: СОФИЯ

Re: Защо още караш е36?

Мнение от kagebista » 26 Яну 2015, 18:41

Защото е родена на рожденната ми дата и е повече инат от мен. Защото като почна нещо да я глезя и вместо да се усмихнем взаимно, ми прави *номера. Защото си я харесвам и уважавам такава, въпреки че понякога ми изчерпва търпението. Че от всички хобита- ми е единственото нещо, заради което пцувам от време на време :mhihi:
Мъжът струва точно толкова,
колкото неговата дадена дума.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Защо още караш е36?

Мнение от (bubsa) » 26 Яну 2015, 22:00

Абе аз ли съм кьорав та не ги виждам тия Е36-ци по 15-20 000лв :dunno: Изключвам кихащите и направени като хората няколко такива.
Е36 и на мен ми е любимото БМВ,но не е сериозно да се надлъгваме тука като малки деца.Недейте да си смятате и бензина откакто сте я купили колата.Консумативите са си консумативи.
Един шпер,джанти,окачване,спирачки,М пакет,салон не струват 15К лева :!: Да не говориме,че 90% от писалите в темата не са се и качвали в подобна Е36-ца.
Мене още ме е яд,че минах на друг модел :banghead: Като усещане не съм карал по-приятна кола.

ПС Да не се разсърди сега някой,това си е мое мнение!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Защо още караш е36?

Мнение от In_Memoriam » 26 Яну 2015, 22:11

(bubsa) написа:Абе аз ли съм кьорав та не ги виждам тия Е36-ци по 15-20 000лв :dunno: Изключвам кихащите и направени като хората няколко такива.
Е36 и на мен ми е любимото БМВ,но не е сериозно да се надлъгваме тука като малки деца.Недейте да си смятате и бензина откакто сте я купили колата.Консумативите са си консумативи.
Един шпер,джанти,окачване,спирачки,М пакет,салон не струват 15К лева :!: Да не говориме,че 90% от писалите в темата не са се и качвали в подобна Е36-ца.
Мене още ме е яд,че минах на друг модел :banghead: Като усещане не съм карал по-приятна кола.

ПС Да не се разсърди сега някой,това си е мое мнение!


Зависи от спирачките, окачването и джантите. Истинските такива струват, даже и над 15 може да са ;) Който не е давал, той не знае кое колко струва :yes:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Защо още караш е36?

Мнение от (bubsa) » 26 Яну 2015, 22:18

In_Memoriam написа:
(bubsa) написа:Абе аз ли съм кьорав та не ги виждам тия Е36-ци по 15-20 000лв :dunno: Изключвам кихащите и направени като хората няколко такива.
Е36 и на мен ми е любимото БМВ,но не е сериозно да се надлъгваме тука като малки деца.Недейте да си смятате и бензина откакто сте я купили колата.Консумативите са си консумативи.
Един шпер,джанти,окачване,спирачки,М пакет,салон не струват 15К лева :!: Да не говориме,че 90% от писалите в темата не са се и качвали в подобна Е36-ца.
Мене още ме е яд,че минах на друг модел :banghead: Като усещане не съм карал по-приятна кола.

ПС Да не се разсърди сега някой,това си е мое мнение!


Зависи от спирачките, окачването и джантите. Истинските такива струват, даже и над 15 може да са ;) Който не е давал, той не знае кое колко струва :yes:

Знам кое колко струва.Говориме в общия случай ;)Я се поогледай тея дни да видиме колко такива ще видиш.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Защо още караш е36?

Мнение от In_Memoriam » 26 Яну 2015, 22:21

В днешни дни няма, защото доста такива си отидоха на части. Тези, които останаха не се продават. Постепенно следват съдбата на Е30.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2104
Регистриран на: 17.01.2009
Местоположение: София-Коньовица
Пол: Мъж
Кара: F10

Re: Защо още караш е36?

Мнение от (bubsa) » 26 Яну 2015, 22:24

In_Memoriam написа:В днешни дни няма, защото доста такива си отидоха на части. Тези, които останаха не се продават. Постепенно следват съдбата на Е30.

Е как стана тогава 5 страници уникати на цената на боинг 747 :dunno:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


...и всички разбират от всичко...

Да пишеш на БЪЛГАРСКИ език с ЛАТИНСКИ букви е като да пишеш с лайна по стената. Чете се, но не е приятно!
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1311
Регистриран на: 9.07.2010
Местоположение: София
Кара: на 0.6

Re: Защо още караш е36?

Мнение от In_Memoriam » 26 Яну 2015, 22:29

Всеки си има различни възприемания на "уникат, за ценители" и т.н. :D Е36, която да се продава и наистина да си заслужава парите без слабо място /направена от-до, независимо от цената/ не съм виждал от около 2 години.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 190
Регистриран на: 16.07.2014
Местоположение: Tullamore
Пол: Мъж
Кара: F30 & E46
Мечтае да кара: Вoeing 787 Dreamliner

Re: Защо още караш е36?

Мнение от SH3M37A » 26 Яну 2015, 23:48

Аз сега започнах да го карам тоз курник и не мисля да го сменям . Набутаха ме с него за 400 евро ,а аз мисля да вкарам в него поне х10 .Бях останал с убеждението ,че е36-цата си е чисто цигански автомобил понеже само мангали съм засичал да го карат по спомен.
Но останах доста очарован преди 2 години от возията му. Преди това не бях сядал в е36 .
Защо искам да си го запазя и да не го сменя защото макар и със отворен диф ми прави кефа на мокрото . Задното ми бе мечта ,но понеже не намерих читава супра се спрях на е36-ца с гаранция :)

Но не съм се отказал от супрата :mhihi: продължавам търсенето :lalala:
Изображение
Изображение

Е36 - 1998
Е46 - 2003
F30 - 2016

За руснака всичко, което трябва да се прави с гаечен ключ по-малък от номер 24, си е чиста нано-технология!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Защо още караш е36?

Мнение от steeN » 27 Яну 2015, 0:15

тъй разправят всички, които са виждали БМВ отвънка само... после сядат зад волана и а ма то какво спирачки, ма това ааа уу. безценно е просто :)
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake
- Gold is the new bitcoin

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 2.07.2009
Местоположение: Кърджали
Пол: Мъж
Кара: E38
Мечтае да кара: Алпина

Re: Защо още караш е36?

Мнение от denises26 » 27 Яну 2015, 0:45

err0r написа:Защото не усещам някоя друга да съчетава така приятно възможността за тъпотии, добрата визия (ако я постигнеш) и евридей употребата...

+1 :driving:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 613
Регистриран на: 12.06.2013
Пол: Мъж

Re: Защо още караш е36?

Мнение от M-coupe » 27 Яну 2015, 2:29

SH3M37A написа:Аз сега започнах да го карам тоз курник и не мисля да го сменям . Набутаха ме с него за 400 евро ,а аз мисля да вкарам в него поне х10 .Бях останал с убеждението ,че е36-цата си е чисто цигански автомобил понеже само мангали съм засичал да го карат по спомен.
Но останах доста очарован преди 2 години от возията му. Преди това не бях сядал в е36 .
Защо искам да си го запазя и да не го сменя защото макар и със отворен диф ми прави кефа на мокрото . Задното ми бе мечта ,но понеже не намерих читава супра се спрях на е36-ца с гаранция :)

Но не съм се отказал от супрата :mhihi: продължавам търсенето :lalala:

Не мисля, че точно тук е мястото да наричаш модела ''курник'' или ''цигански автомобил'' :no:
..Bayerische Motoren Werke..
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook