Бензиностанции в Гърция

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2337
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: N42B20 с ръкавици
Мечтае да кара: Spitfire

Бензиностанции в Гърция

Мнение от Archangel » 18 Юни 2008, 19:16

Здравейте, колеги.
Края на лятото ми предстои едно пътуване от София до Атина и обратно.

Понеже са бая километри и ще ми се наложи да сипвам бензин- може ли някой запознат да ми препоръча добра бензиностанция откъм качество на бензин, по магистралата. Не правя компромис с цената, макар че сигурно техният 95 е по-добър от нашия 100. Кои са им добрите бензиностанции и как да ги позная.
Маршрутът е най-елементарния - София-Сандански(там на ОМВто ще допълня 10ната изхабени литра)- Солун - магистралата за Атина.

А...също така - колата ще остане някъде около Пирея, тъй като заминавам на круиз с кораб до Египет.
Някой да знае паркинги там, където да я оставя за 10 дена и да си я намеря жива и здрава после? Отново цената не е фактор.
Rainbow shaker,
On a stallion twister,
Bareback rider,
On the eye of the sky,
Stormbringer coming down,
Meaning to stay,
Thunder and lightning,
Heading your way..

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12757
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Мнение от vld » 19 Юни 2008, 9:36

Колега там бензиностанциите са с много по добро ниво от нашите ,та това къде ще сипеш едва ли има значение има Шел ,за ОМВ и Лукойл не съм сигурен.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 475
Регистриран на: 9.11.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 525d вагон

Мнение от map13 » 19 Юни 2008, 10:48

един приятел беше наскоро в Гърция и каза че колите там и отключени да ги оставиш няма никой да бара.. за паркинг питай агенцията дето те праща да разбита и да те упъти :winky: .....
:OT: аз бях в Египет преди 5 месеца да знаеш че са големи цигани .. тоест ако някой ти каже че нещо струва 5лв реалната му цена е не повече о 1.5лв...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 763
Регистриран на: 13.02.2006
Местоположение: Сливен
Кара: ше E36 320 Coupe

Мнение от Totogada » 19 Юни 2008, 13:56

Скоро бях в Атина в един квартал около 00:00 вечерта повечето коли бяха с отключени врати със свалени прозорци :shock:
По въпроса с бензиностанциите имаше доста които вечерно време не работеха.(вероятно защото съм пътувал през почивните дни знам ли)
Паркинг мисля,че лесно ще може да си намериш не ти пречи и да я тапосаш пред някой хотел(както направих аз :mhihi: )

Омв не видях никъде,много ЕКО и BP имат.
Последна промяна Totogada на 19 Юни 2008, 14:37, променена общо 2 пъти
Изображение
R.I.P. Champion 1968 – 2007 Colin McRae

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1156
Регистриран на: 7.06.2007
Пол: Мъж
Кара: 320i

Мнение от k1k0 » 19 Юни 2008, 14:01

Има ЕКО,Шел и други големи бензиностанции които тук ги нямаме :)
Beautiful Mechanical Wonder

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 167
Регистриран на: 21.12.2006
Местоположение: София

Мнение от ruskin » 19 Юни 2008, 14:49

На повечето бензиностанции през ноща няма персонал. Има система да си платиш с карта, с кеш или с фирмена карта. Ако е кеш, вкарваш парите, вида гориво и количеството и сипваш. Оставяш пистолета, получаваш си рестото и фискалния бон и лека ти нощ, приятен път. Има бензиностанции в които никога няма персонал, работят на същия принцип.

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot]

Последни теми
Facebook