Клуб "Жертви на вандализъм и завист!!!"

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: гр. Радомир

Мнение от lordofspeed » 07 Яну 2009, 18:09

Ай хора вместо да пишеме на кой какво са счупили по колата ДАЙТЕ ДА ИЗМИСЛИМЕ КАК ДА СЕ СПРАВИМЕ С ТИЯ ГАДОВЕ ДЕТО НИ ЗАКАЧАТ КОЛИТЕ :bang: :ahah: :bang: :twisted:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1688
Регистриран на: 19.02.2008
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж
Кара: E39 530d touring

Мнение от cucko » 07 Яну 2009, 18:12

lordofspeed написа:Ай хора вместо да пишеме на кой какво са счупили по колата ДАЙТЕ ДА ИЗМИСЛИМЕ КАК ДА СЕ СПРАВИМЕ С ТИЯ ГАДОВЕ ДЕТО НИ ЗАКАЧАТ КОЛИТЕ :bang: :ahah: :bang: :twisted:

Залагай капана... :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 36
Регистриран на: 29.10.2007
Местоположение: Бургас

Мнение от todoricco » 07 Яну 2009, 19:01

:mhihi: ето и моя ред да се оплача на съфорумците, Младост 1А,София 2003 ноември до 2005 лятото, два пъти разбит шофьорски прозорец,откраднати халогенни,откраднаха ми и само стъклото на ляво огледало.
2005 до сега Бургас. Живея в района около ДСК ,център, 4 срязани гуми не можаха да ги вулканизират.Отделно опит за кражба на джанти бяха ми оставили само секретните болтове другите явно в някой казан.
После сгънат калник и счупен мигач ляв (малък) на левия калник.Има още много но ми омръзна да се оплаквам, хубаво че колата излезе много читава и не ме подведе.
Поздрави колеги все пак живеем в ДЖУНГЛА няма какво да се чудим дано така малко поне ни олекне и наистина да е от полза по възможност къде да не се паркира.Лично мнение че навсякъде вече трафика е ужасен и нама никаква толерантност на пътя.
Всичко добро. :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 28.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Rover Mini Mayfair,1.3,53cc

Мнение от stann69 » 07 Яну 2009, 19:55

Айде и аз да не остана по-назад :mhihi:

Беше пролетта на 2008 година,а квартала е Хаджи Димитър.
Още на първата вечер след като оставих колата пред блока и ми свиха стъклата на двете странични огледала.Обадихсе в застрахователната компания и от там ми казаха ,,Това за нас не е щета,трябва да има удар"...и тогава ми светна :idea: ,..та после ги изплатиха де.

10 дни след това,няма да забравя беше към 18:30,излизам от входа и я виждам милата надрана зверски,преден капак и левите врати...припаднах два пъти.От тогава спи на платен паркинг.

Пиша и се усмихвам,но тогава ми се плачеше.

п.с..аз мойта много си я гледам :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 16.06.2008
Местоположение: Kassel/Germany
Пол: Мъж
Кара: е39
Мечтае да кара: E38

Мнение от boywalking » 08 Яну 2009, 10:08

Вярно си е, трафик.... синя зона навсякъде и трябва да се гъчкаме по тесните улички и колите ги нареждаме като незнам какво и за някой нещастен крадец е като в супер маркет..... коли, коли, модели,... всякакви работи.... каквото ти трябва си гепиш.... кой ще чуе алармата някъде си... вечер... ха

Някой път колата ще си я оставя пред входа нарочно с оставен отворен прозорец и ще седна с някое приятелче у входа на моабет и ракийка и ще си зяпаме колата... първия който рече да си напазарува... ще го боли гъза дълго време... ей така, само за да си го изкарам на някой...
Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 77
Регистриран на: 24.01.2008
Местоположение: ПЛОВДИВ
Пол: Мъж

Мнение от VINITU » 08 Яну 2009, 10:34

Здравеите колеги, реших да ви споделя на бързо каво преживях последните 3,4 месеца на отминалата 2007 годинка :D . Първо бяха решили да расходят джантите ми но без колата(за мое щастие неуспешно) явно някои съсед се бе събудил навреме и се разминах само с комплект болтове. след това проба за источване на бензина пак неуспешна щот нямаше бензин :mhihi: което неозначава, че неправих капачки. преди няколко седмици може би 3 добросъвесни и добри младежи, леко подпинали решили да се позабавляват и проверили кво става като одариш вратата на колата с паве от - е та това още несам го оправил :evil: . и за капак на цялата история ще ви раскажа за последното ми преживяване с което и аз сам се изненадох :D . на 24 (бъдни вечер) съвестен колега решава да си направи подарак //М кова лаисничка за вратата и смъкнал шофиорската, маината му преживях го тежко но все пак, но на 26ти колегата да му се ненадяваш решава да се върне и за останалите и пак успява да ги смъкне, след което идва наи интересната част на 27 пак декември така де на другия ден моите лаисни цъфат във форума за 220 кинта звъня му сре6та на кауфланда и понеже колата ми е боядисвана и лаисните са облепяни тук там има ЛИЛАВА БОЯ която не е често срещана за бмв в пловдив и си ги взех :mhihi: та идеята ми е, че тия боклуци нямат спирка и краи. цялата стория се развива пред нас като под нас имам в предвит на 3 метра от стаята ми понеже съм на първия етаж и то в центъра на пловдив и при положение че дадох толкова пара и за аларма с кви ли не сензори и датчице. такива хора е имало, има и пак ще има засъжеление паразити които живеят цял живот на гърба на другите но всичко се връща? :twisted: светът е малак.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 16.06.2008
Местоположение: Kassel/Germany
Пол: Мъж
Кара: е39
Мечтае да кара: E38

Мнение от boywalking » 08 Яну 2009, 10:40

VINITU като си го сбарал тоя, че у него са ти лайсните, защо аджеба не го подреди на място ??!?!?!? :evil: :evil: :evil:
Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12760
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Мнение от vld » 08 Яну 2009, 13:38

VINITU написа:Здравеите колеги, реших да ви споделя на бързо каво преживях последните 3,4 месеца на отминалата 2007 годинка :D . Първо бяха решили да расходят джантите ми но без колата(за мое щастие неуспешно) явно някои съсед се бе събудил навреме и се разминах само с комплект болтове. след това проба за источване на бензина пак неуспешна щот нямаше бензин :mhihi: което неозначава, че неправих капачки. преди няколко седмици може би 3 добросъвесни и добри младежи, леко подпинали решили да се позабавляват и проверили кво става като одариш вратата на колата с паве от - е та това още несам го оправил :evil: . и за капак на цялата история ще ви раскажа за последното ми преживяване с което и аз сам се изненадох :D . на 24 (бъдни вечер) съвестен колега решава да си направи подарак //М кова лаисничка за вратата и смъкнал шофиорската, маината му преживях го тежко но все пак, но на 26ти колегата да му се ненадяваш решава да се върне и за останалите и пак успява да ги смъкне, след което идва наи интересната част на 27 пак декември така де на другия ден моите лаисни цъфат във форума за 220 кинта звъня му сре6та на кауфланда и понеже колата ми е боядисвана и лаисните са облепяни тук там има ЛИЛАВА БОЯ която не е често срещана за бмв в пловдив и си ги взех :mhihi: та идеята ми е, че тия боклуци нямат спирка и краи. цялата стория се развива пред нас като под нас имам в предвит на 3 метра от стаята ми понеже съм на първия етаж и то в центъра на пловдив и при положение че дадох толкова пара и за аларма с кви ли не сензори и датчице. такива хора е имало, има и пак ще има засъжеление паразити които живеят цял живот на гърба на другите но всичко се връща? :twisted: светът е малак.


А ти би ли го :?: :shock:
Дано да си ,аз нямаше да се сдържа :help: :mhihi: :twisted: :twisted: :twisted:
Изображение

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Мнение от Apassionata » 08 Яну 2009, 13:45

Не знам, ма аз ако бях...бедна му е фантазията колко бой щеше да яде от жена... Само някой да ми го държи де evil: :evil: :evil: Скапаняка мръсен...Изображение
Кам Колегата VINITU - има една тема - за Некоректни колеги в Продава... Задължително му напиши ника там с дебели букви :!: :idea: :evil: :evil: :evil:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 12.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от Fking » 08 Яну 2009, 14:02

От вчера, нацепено челно стъкло (са колко разправии са докато го сменя) и деформация като от удар с тръба или палка по покрива...

Не съм пречил на никой......



А колко ми я драскат няма и да споменавам

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1410
Регистриран на: 25.10.2007
Местоположение: на жълтите павета
Кара: на бира и кебапчета
Мечтае да кара: М6-ца кабрио

Мнение от alexsch » 08 Яну 2009, 14:05

....ми то по телевизията показваша една кака дето самичка се хвали как надира нарочно колите спрели по улицата....в БГ всеки се мисли за местния шериф и раздава наказания както му е угодно!
аз имам огломен списък от поражения на вандали по всичките ми коли- огледала, касетфони, стъкла, дерюги, източен бензин...абе каквото ти дойде на акъла!


Аватар
Мнения: 1079
Регистриран на: 6.05.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Бързо
Мечтае да кара: М3 Е92

Мнение от ludia » 08 Яну 2009, 15:08

Решението е следното.
Слагаме 2 много наточени Е36 ци, едната купенце другата седанче.
С пълен М пакет на около 1 блок разтояние една от друга и се залагаме да чакаме някоя топла пролетна или лятна вечер.
И като клъвнат бой бой докато немогат да си кажат имената.
Така като го направиме 3 4 пъти няма да пипнат повече тея гадове.
Изображение
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!


http://clip4e.com/play.php?id=45143

ентусиаст
Аватар
Мнения: 920
Регистриран на: 3.05.2007
Местоположение: варна на морето
Пол: Мъж
Кара: BMW E60
Мечтае да кара: бмв М3,M5,X6
Детайли за колата: E60 530D 218коня

Мнение от spens_82 » 08 Яну 2009, 15:54

на мен 2-те десни врати надраскани със ключ можеби и левия халоген :(
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 touring

Мнение от ka4i » 08 Яну 2009, 18:21

Счупено предно дясно стъкло и откраднат Пионер без панел и дистационо за волан, 1 комплект бъбреци след фейса, капачки на джантите "Ронал", и надрани елементи от ляво.
Изображение

баварски фанатик
Аватар
Мнения: 4558
Регистриран на: 26.03.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: нещо...
Мечтае да кара: McLaren F1 LM

Мнение от Dimo » 08 Яну 2009, 22:19

Ухааа ква тема, чакай и аз да се включа:
1. Левия халоген
2. Лявото огледало
3. Стъклото на лявото огледало
4. Преден десен калник надран
5. Преден ляв калник надран
6. Десния халоген
7. Капачките на винтилите на джантите
8. Преден капак надран
9. Задна лява врата надрата
10. Предна дясна врата надрана
11. Преден ляв калник надран
12. Цяла черта по дъсната страна от стопа до фара
13. Капак на багажника надран
14. Ляв заден калник надран
15. Някой се подпрял в задната проня с теглича си


П.С. Смея да твърдя че съм изключително примерен дарйвър и спазвам почти 100% от правиалат за движение и паркиране!

А най-интересното е че всички тези бели се случваха САМО и ВИНАГИ когато колата е била прясно измита и пастирана! КОментара оставям на вас.... :winky:
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: acho.rs

Последни теми
Facebook