Плувен комплекс Мария Луиза

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 416
Регистриран на: 12.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '01 E46 318Ci

Плувен комплекс Мария Луиза

Мнение от joreto_88 » 25 Юли 2009, 12:55

Колеги преди време чух че бил закрит този комплекс. Последно съм ходил там преди 5-6 години. След дълго ровене из Жужел-а (Google), никаква информация не открих, освен цени на билетите за 2006-та година. Някой знае ли работи ли все още този комплекс или наистина е бил закрит или е било само временно за ремонт?

P.S. Не се издържа в тая жега :roll:
E36 318i sedan '95
Е36 320iA coupe '93

Изображение
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2036
Регистриран на: 23.05.2006
Местоположение: София
Кара: Е46 320i
Мечтае да кара: БМВ и в отвъдното!
Детайли за колата: Мууудна красавица, но си го изкарвам на служебната

Мнение от titto » 25 Юли 2009, 13:30

Малко стара статия, но ще добиеш представа..... : http://e-vestnik.bg/2026
Чувам добри отзиви за басейн "Леда" до Зоопарка и за този на Панчарево, но Събота и Неделя е фраш, не можеш да си намериш място!
Аз водих малката няколко пъти на Белчин баня ( http://www.bgmaps.com/routing.aspx?sid= ... 0%BD%D1%8F )и беше много хубаво:
"Намира се на 50 километра от София
не особено претъпкан в сравнение със софийските
, с топла минерална вода, води се лековита
има пързалка - 30 стотинки пускането
има заведение-скара, салати, ментички и т.н.
има шезлонги и чадърчета (плащат се), но може и на полянката
има си съблекални и душове
приятна гледка на планини в далечината, трябва да се отиде по-раничко, че по обяд няма да има свободни шезлонги."

Има и втори басейн в "Белчин баня", но на табелата се завива на дясно, нямам представа какъв е...!?
Изображение
--------------------------------------------------------------------------------------------
Е12-M535i;Е30-318;Е34 Touring 525 TDS;Е36-318iS;Е46 320i
"FWD е като жена с малки ци.и-върши работа, но няма КЕФ...!!!"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 416
Регистриран на: 12.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '01 E46 318Ci

Мнение от joreto_88 » 25 Юли 2009, 13:44

Благодаря много колега за статията. Явно няма да имам шанса да стъпя отново в този басейн. Незнам докога ще е така в тая държава, срам и резил :| . Купен за 2.5млн. лв - продаден за 20млн евро. :shock:
E36 318i sedan '95
Е36 320iA coupe '93

Изображение
Изображение

Е46 Fanatic
Аватар
Мнения: 426
Регистриран на: 1.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d; GLK 320

Мнение от Hito » 25 Юли 2009, 14:53

titto написа:.........Има и втори басейн в "Белчин баня", но на табелата се завива на дясно, нямам представа какъв е...!?

Ахъм :mhihi: :mhihi: тъй тъй има и втори и то по нов ... отвориха го миналата година и по думи на приятели е по готин от стария......
В тези горещини предпочитам река Искър над Самоков.....
(след малко тръгваааааааааам :mhihi: 8) )
Великите умове обсъждат идеи.
Средните умове обсъждат събития.
Дребните умове обсъждат хората.
Убий глупака с мълчание ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1262
Регистриран на: 14.09.2002
Местоположение: София

Мнение от Eva* » 25 Юли 2009, 16:08

Мария Луиза не бачка от 5 години. Френд спомена, че е на Волф-а и не му се занимава, да го разработва. Май скоро няма да го отворят. За жалост.

Във вчерашния "Телеграф" видях цените на басейните в София. Потърси го и виж. Басейни да искаш. Скоро попаднах на брошура за някакъв в кв.Изток. Цена 10 лева с шезлонг и чадър и 5 лева само за басейн.

Лично аз търсех информация за "Варадеро" в Левски Г, зад магазин Домко. Пишеше в "Телеграф" вход 3/5 лв., явно не включва шезлонг и чадър, но поне басейна е добър. Приятели споделиха, че за ден цената е 15 лева. Като вода и храна не се внася там.
За комплекс ЦСКА цените са същите.
В Слатина, до Бизнес центъра са открили една "локва" и входа е 15 лева. Малко ми скъпее, за толкова малък басейн.

Има басейн с плаж и на Симеоновско шосе, в комплекс Макси, и в Люлин на Кооперативния и в Младост... че и дори в комплекс Царско село.
Да караш Peugeot е страст!

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Мнение от Zagy » 25 Юли 2009, 16:53

На басейна на Панчарево събота и неделя не ходете - днес бях там и 1/3та от хората бяха мангали. Като надойдоха аз повече не влезнах.
Si non confectus, non reficiat.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 762
Регистриран на: 1.08.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Мнение от krystal » 25 Юли 2009, 17:05

Zagy написа:На басейна на Панчарево събота и неделя не ходете - днес бях там и 1/3та от хората бяха мангали. Като надойдоха аз повече не влезнах.

Що ли изобщо ги пускат тези мангали? Да си изгонят клиентелата...
Аз последния път заради това не влязох там. Пък басейна е страхотен...и мястото.
Така беше едно време на Макси...взеха да идват и циганите, та дигнаха цените за да ги изгонят.

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 3.01.2009

Мнение от XpLiSi7 » 25 Юли 2009, 17:13

Eva* написа:Лично аз търсех информация за "Варадеро" в Левски Г, зад магазин Домко. Пишеше в "Телеграф" вход 3/5 лв., явно не включва шезлонг и чадър, но поне басейна е добър. Приятели споделиха, че за ден цената е 15 лева. Като вода и храна не се внася там.

Входа е без шезлонг и чадър.3лв доплащаш за тях.Има 2 пързалки,трамплин и не пускат цигани,което е много добре :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Мнение от kiko » 25 Юли 2009, 18:08

Zagy написа:На басейна на Панчарево събота и неделя не ходете - днес бях там и 1/3та от хората бяха мангали. Като надойдоха аз повече не влезнах.

и аз днеска за сефте бях там,случаино да не си с една черна Е46 с брок джанти?моито комби още в началото му стърчеше муцуната :mhihi:
м/у другото наистина в началото ми хареса,уж минерална вода шезлонг алабала,ама към обяд 1/3та бяха латиноси около мен :mhihi:
едвали ще го повторя поне се изкефих като си тръгвахме че басеина беше пълен и върнаха 3 мерцедеса мангали,цяла тумба :twisted: понеже няма място

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1262
Регистриран на: 14.09.2002
Местоположение: София

Мнение от Eva* » 25 Юли 2009, 19:03

XpLiSi7 написа:Входа е без шезлонг и чадър. 3 лв доплащаш за тях. Има 2 пързалки, трамплин и не пускат цигани, което е много добре :D


Което ме радва... и басейна е много добър.
Да караш Peugeot е страст!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 523
Регистриран на: 26.02.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: На криво
Мечтае да кара: Още по-на криво

Мнение от Изрода » 25 Юли 2009, 19:12

Бах,сега се връщам от Родарци-МНОГО РАЗОЧАРОВАН.От 100 години слушам за тоя басеи,днес наи накрая отидох и повече няма да се върна там.Водата адски МРЪСНА,направо се беше зародила няква нова форма на живот в нея,плуваше планктон и некви черни гадове вътре.Само си потопих краката и като се загледах във водата излязох и тва беше.Умрях от жега за 1 час и си тръгнах.Да не говориме че беше супер претъпкано,в басеина не можеш 2 метра да плуваш щото удряш около 10 човека по главата и имах чуството че цял перник и околията бяха там и от всякъде се чуваше селска реч омаина сладка.ГАДОСТ -повече там никога
Изображение Изображение Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 56
Регистриран на: 6.06.2009

Мнение от Lia » 25 Юли 2009, 19:26

Басейна Мария Луиза не работи защото собственика иска да строи аква парк, но общината не му позволява строителство в парка. Скоро няма да отвори врати.
За басейна преди Панчарево, при СБА знам че е много малък и пренаселен, а пък е и баш на пътя... а другия който е на самия язовир е просто отвратителен! Хигиената е на нивото на обществена тоалетна на гарата! Този в Люлин е на абсолютно същото дередже.
Наистина хубав басейн има срещу хиподрума по пътя за Банкя- топла минерална вода, спокойствие, цените са като на всякъде- с 15 лева можеш цял ден да изкараш и да хапнеш спокойно. Комплекс Макси също разбира се е хубав, но там не е съвсем за всеки...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2090
Регистриран на: 2.07.2006
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: Е61 530d '05 и Е46 330d '04
Мечтае да кара: 5GT 535 xd

Мнение от SaSo » 25 Юли 2009, 20:06

Eva* написа:Мария Луиза не бачка от 5 години. Френд спомена, че е на Волф-а и не му се занимава, да го разработва. Май скоро няма да го отворят. За жалост.

Във вчерашния "Телеграф" видях цените на басейните в София. Потърси го и виж. Басейни да искаш. Скоро попаднах на брошура за някакъв в кв.Изток. Цена 10 лева с шезлонг и чадър и 5 лева само за басейн.

Лично аз търсех информация за "Варадеро" в Левски Г, зад магазин Домко. Пишеше в "Телеграф" вход 3/5 лв., явно не включва шезлонг и чадър, но поне басейна е добър. Приятели споделиха, че за ден цената е 15 лева. Като вода и храна не се внася там.
За комплекс ЦСКА цените са същите.
В Слатина, до Бизнес центъра са открили една "локва" и входа е 15 лева. Малко ми скъпее, за толкова малък басейн.

Има басейн с плаж и на Симеоновско шосе, в комплекс Макси, и в Люлин на Кооперативния и в Младост... че и дори в комплекс Царско село.



Не е на Вълка басейна, а е на Росен Мараеца... И аз знам че искаше аква парк да прави, но нещо работата се разми...
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Мнение от kiko » 25 Юли 2009, 20:25

SaSo кои росен мараеца? росен които държи марая ли?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2090
Регистриран на: 2.07.2006
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: Е61 530d '05 и Е46 330d '04
Мечтае да кара: 5GT 535 xd

Мнение от SaSo » 25 Юли 2009, 20:27

kiko написа:SaSo кои росен мараеца? росен които държи марая ли?


И не само Марая...
Изображение

Следваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook