Не използвайте NONOVOLIN за котето си !!!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1786
Регистриран на: 13.03.2006
Местоположение: София Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: E34TDS , CL 500, Е65

Re: Не използвайте NONOVOLIN за котето си !!!

Мнение от klintan66 » 17 Яну 2010, 0:15

///peter написа:Моят съвет е да не си взимате животни, след като не можете да издържите на тяхната природа.
При всички случаи тези продукти вредят на животните, дори и да не го усещате.


Всичко около него се върти .Който има котка знае кой командва .Жена ми умира за него .
На мен природата не ми пречи но като е разгонен става като черга ,дрипав , не се прибира , почти не яде и т.н...
Като се замислих миналата година му бихме някаква модерна инжекция вместо тези хапчета .
Хора, които много говорят, и не ви става ясно от първото изречение какво искат да кажат, обикновено искат пари, искат да ви излъжат или поне да ви заблудят !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2090
Регистриран на: 2.07.2006
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: Е61 530d '05 и Е46 330d '04
Мечтае да кара: 5GT 535 xd

Re: Не използвайте NONOVOLIN за котето си !!!

Мнение от SaSo » 17 Яну 2010, 0:57

И на мойта котка и даваме такова и спираме ... На мене не ми пречи като се разгони ама жена ми мрънка... И тогава решихме да и дадем... Но край вече да си мрънка жена ми, животинчето си е животинче и си иска своето...

Абе мойта котка само гранули яде... Само на Уискас и взимам щото най и харесват тоя вид... Немога да я отуча да яде тия глупости... А искам да си яде и нормално ядене... Даваш и чисто месо и неще дявол го взел... Слагат им нещо пристрастяващо според мене...
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Не използвайте NONOVOLIN за котето си !!!

Мнение от Е.Димитров » 17 Яну 2010, 8:28

SaSo написа:И на мойта котка и даваме такова и спираме ... На мене не ми пречи като се разгони ама жена ми мрънка... И тогава решихме да и дадем... Но край вече да си мрънка жена ми, животинчето си е животинче и си иска своето...

Абе мойта котка само гранули яде... Само на Уискас и взимам щото най и харесват тоя вид... Немога да я отуча да яде тия глупости... А искам да си яде и нормално ядене... Даваш и чисто месо и неще дявол го взел... Слагат им нещо пристрастяващо според мене...

Вземи и консервичка ма гурмет,ама на хапчици вътре или паучове на роал канин,и трябва да знаеш че на уйскас храната е най-некачествена и не съдържа месо!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1430
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Re: Не използвайте NONOVOLIN за котето си !!!

Мнение от Мишел » 17 Яну 2010, 9:58

SaSo написа:Абе мойта котка само гранули яде... Само на Уискас и взимам щото най и харесват тоя вид... Немога да я отуча да яде тия глупости... А искам да си яде и нормално ядене... Даваш и чисто месо и неще дявол го взел... Слагат им нещо пристрастяващо според мене...

И моята като че ли обича най-много гранулите на Уискас :) Гледам да разнообразявам с консерви, паучета и консервите Гурме, за да не яде само твърда храна. И на човешка налита, вкл. и пилешки кокали яде дивака, но супер рядко му давам заради солта, а и в повечето случаи повръща после...

Много съжалявам за животинчето на колегата, дано се оправи. Тъкмо вчера докато четях темата си виках моя котак на 3 години почти стана вече и до сега не съм чувала въпросното страшно мяукане като се разгони. Прискимтява си нещо от време на време, заиграе се с една плюшена играчка и това му е. Обачеееее.....тази нощ какъв вой наддавашеее хахахххаа, явно за това говорите!!!
Събудих се, ще си го изтърпя, но лекарства не бих давала :!:

Още веднъж, стискам палци, колега! :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1035
Регистриран на: 8.12.2006
Местоположение: Mladost Мнения: 1111
Кара: колело

Re: Не използвайте NONOVOLIN за котето си !!!

Мнение от bace_martu » 17 Яну 2010, 15:32

Колеги днес вечерта най-вероятно ще му махнат системите на котето и ще си го приберем вкъщи за няколко дена да видим дали ще се храни само. Подобрение има съществено от вчера. Много сме рабостни и благодарни на д-р Василев от клиника Анимо.
Дано всичко приключи по план :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1430
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Re: Не използвайте NONOVOLIN за котето си !!!

Мнение от Мишел » 17 Яну 2010, 16:26

bace_martu написа:Колеги днес вечерта най-вероятно ще му махнат системите на котето и ще си го приберем вкъщи за няколко дена да видим дали ще се храни само. Подобрение има съществено от вчера. Много сме рабостни и благодарни на д-р Василев от клиника Анимо.
Дано всичко приключи по план :)

Благодаря ти за това, че сподели от коя клиника си доволен. Разгледах сайта, наистина буди доверие!
За спешни случаи вече знам за проверено място, че до сега все при кварталния доктор ходим, основно за ваксини и обезпаразитяване, но всичко се случва.... :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1898
Регистриран на: 29.12.2005
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: 39

Re: Не използвайте NONOVOLIN за котето си !!!

Мнение от DanielzZz » 17 Яну 2010, 21:58

Стискам палци да се оправи животинката(както чета - вече се оправя).
Иначе за тия химии - аз купих един чувал с гранули за кучето,давам му по съвсем малко и се чудя да продължавам ли - гранулите са на някаква фирма Buksi.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1430
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Re: Не използвайте NONOVOLIN за котето си !!!

Мнение от Мишел » 17 Яну 2010, 22:39

DanielzZz написа:Стискам палци да се оправи животинката(както чета - вече се оправя).
Иначе за тия химии - аз купих един чувал с гранули за кучето,давам му по съвсем малко и се чудя да продължавам ли - гранулите са на някаква фирма Buksi.

Аз като имах куче (доберман), гранули не е помирисвало!
Храни го според мен с колкото се може по-истинска храна :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 12.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Не използвайте NONOVOLIN за котето си !!!

Мнение от Fking » 17 Яну 2010, 23:21

А защо не кажеш името на магазина и не пуснеш една жалба в КЗП (може и online http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd& ... ment_id=19 ) в случай, че нямат право да го продават там.
Радвам се, че котето се оправя, но нека да предпазим и други :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1035
Регистриран на: 8.12.2006
Местоположение: Mladost Мнения: 1111
Кара: колело

Re: Не използвайте NONOVOLIN за котето си !!!

Мнение от bace_martu » 17 Яну 2010, 23:49

От зоомагазина в бившия търговски дом на витошка, но проблема не е в самия магазин, а това че най-вероятно върпосния медикамент се продава на всякъде по зоомагазините, макар че лекаря ми каза че е строго забранено да се продава магазини.
А относно жалби и тем подобни глупости нямам нерви да се разправям. Важното е че от тази вечер БАРТ е вече пак вкъщи и се подобрява макар че все още не може да се храни сам и е на инсулин, но съм 100% сигурен че и това ще го прескочи и ще се възстанови напълно. При сериозен проблем с котки търсете д-р Василев в клиника Анимо човека е тясно специализиран в тази област и наистина помага макар и с много високи цени.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1430
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Re: Не използвайте NONOVOLIN за котето си !!!

Мнение от Мишел » 17 Яну 2010, 23:53

bace_martu написа:От зоомагазина в бившия търговски дом на витошка....

Мхм....чакай арабите там да продават само разрешени продукти.... :evil: :ranting:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 12.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Не използвайте NONOVOLIN за котето си !!!

Мнение от Fking » 18 Яну 2010, 0:00

bace_martu написа:А относно жалби и тем подобни глупости нямам нерви да се разправям. Важното е че от тази вечер БАРТ е вече пак вкъщи и се подобрява


Отнема минута, а важното е да се помага и на други :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 762
Регистриран на: 1.08.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Re: Не използвайте NONOVOLIN за котето си !!!

Мнение от krystal » 18 Яну 2010, 0:57

Fking написа:
bace_martu написа:А относно жалби и тем подобни глупости нямам нерви да се разправям. Важното е че от тази вечер БАРТ е вече пак вкъщи и се подобрява

Отнема минута, а важното е да се помага и на други :)

:yes:
Помисли си само преди теб ако някой бе сигнализирал, дали твоето коте щеше да е в това положение.. :confused:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1665
Регистриран на: 17.04.2008
Местоположение: Кукерландия
Пол: Мъж
Кара: Тъпата кака да маа с черпака
Мечтае да кара: Кадилакът на Долън
Детайли за колата: да има джам таван, кожни седалки, музика сватба, 320спринцофка, барнеш копче джам пада....

Re: Не използвайте NONOVOLIN за котето си !!!

Мнение от saleen » 18 Яну 2010, 1:06

То пък като че ли има някакъв избор-освен Нововулин и Нонестрон не се сещам за други такива препарати; всичко е въпрос на риск и късмет, преди година хазяите бяха поръчали да третираме котките им с Нововулин, обаче след няколко опита се отказах, защото много диви и благодарение на това сега имаме един красив черен млад котарак-всяко зло за добро, майката природа си знае работата.
Никой не мое ма връне на селу!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 762
Регистриран на: 1.08.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Re: Не използвайте NONOVOLIN за котето си !!!

Мнение от krystal » 18 Яну 2010, 1:56

saleen написа:То пък като че ли има някакъв избор-освен Нововулин и Нонестрон не се сещам за други такива препарати; всичко е въпрос на риск и късмет, преди година хазяите бяха поръчали да третираме котките им с Нововулин, обаче след няколко опита се отказах, защото много диви и благодарение на това сега имаме един красив черен млад котарак-всяко зло за добро, майката природа си знае работата.

Въпросът е принципен.
Сигурна съм, че половината от потребителите не са наясно с опасностите, които крият тези хапчета. Ако не се продаваха под път и над път, хората щяха да са по наясно, какво дават на животинките и аджеба за какво иде реч. И надали щяха да си тровят котките с хапове. ;)

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook